Zara İndirimi Ne Zaman

Ziyaretçilerimiz tarafından sık sık sorulan “Zara indirimi ne zaman? Zara ne zaman indirime girecek? Zara kış indirimi ne zaman? Zara black friday indirimi ne zaman?” sorularına cevap vermek için Zara indirim günleri yazımızı hazırladık. Bu yazımızda sizlere Zara İndirim Ne Zaman 2024 yılı Zara indirim günleri hakkında bilgi vereceğiz.

İnditex markaları arasında en bilinen marka olan Zara, belirli indirim dönemlerinde çok ciddi indirimler yapmakta. Bahar indirimi, black friday indirimi gibi indirimlere ek olarak İnditex indirimi dönemlerine de katılmakta. Bu nedenle Zara indirimi Temmuz ayında olması bekleniyor. Ayrıca Zara black friday indirimi de yine Kasım ayının son haftasında gerçekleşmesi bekleniyor. Hazırsanız Zara indirimi ne zaman konumuza geçelim.

Markanın kendine has indirim dönemleri de olmaktadır. Zara hafta sonu indirimi gibi kampanya dönemleri de yapmaktadır. Ayrıca zara mobil uygulama indirimi olarak da geçen seçili ürünlerde indirimler de yapmaktadır. Özel zara indirim günleri ise yılda 2 defa olmaktadır. İlk Zara indirimi, Zara kış indirimi veya Zara yılbaşı indirimi olarak geçmektedir. Zara yılbaşı indirimi yeni yılın ilk haftasında olmaktadır. Diğer büyük zara indirim dönemi ise Zara yaz indirimidir. Zara yaz indirimi ise Temmuz ayının ilk haftasında olmaktadır. Peki Zara ne zaman indirime girecek?

Zara İndirimi Ne Zaman 2024

Sık sık mobil uygulama ve internet sitesinde indirimler yapan markada neredeyse her gün indirimli ürün bulmak mümkün. Ayrıca 1indirimkodu.com internet sitemizden temin edeceğiniz ücretsiz Zara indirim kodu sayesinde ek indirimler de kazanabilirsiniz. Kısacası Zara indirim günleri her gün devam ediyor. Fakat biz sizlere Zara indirimi ne zaman yazımızda daha kapsamlı indirim günleri ve kampanya tarihlerini aktarmaya çalışacağız. Zara dışında diğer İnditex markaları indirim tarihleri ve indirim kodlarına ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Zara, İspanya’da 1975 yılında kurulan ve dünyaca bir üne kavuşan giyim ve aksesuar markasıdır. Ülkemizde de özellikle kadınlar tarafından çok sık bir şekilde tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Kaliteli ürünleri ve ürünlerinde en son trendleri takip ederek ona göre koleksiyon yapması ile çok büyük talep görmektedir.

Zara İndirimi Ne Zaman 2024
Zara İndirimi Ne Zaman 2024

Müşteri kitlesini arttırmak ve aynı zamanda mevcut müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için sık sık indirimler yapan marka, indirimlerine 2024 yılında da devam ediyor. Zara ne zaman indirime girecek? İşte Zara indirim günleri 2024:

Zara Yılbaşı İndirimi Ne Zaman?

Zara yılbaşı indirimi her sene olduğu gibi 2024 yılının ilk perşembe günü oldu. Çok büyük oranlarda indirim olması nedeniyle en fazla beklenen indirimlerden bir tanesi. Bu indirim ayrıca İnditex İndirimi olarak da biliniyor. İnditex grubuna bağlı olan birçok marka bu dönem de İnditex yılbaşı indirimi adı altında ciddi oranlarda indirime giriyor.

İnditex grubuna dahil olan ve Zara yılbaşı indirimi gibi indirime girecek markalar Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius, Zara ve Zara Home. Bu markaların indirim dönemine ek olarak sitemizde bulabileceğiniz indirim kodları ile daha da uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

Zara Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Zara başta olmak üzere tüm İnditex grubu markalar geçen senelerde olduğu gibi bu senede Zara black friday indirimi 2024 olarak çok ciddi indirimler yapacak. Zara, geçen sene %50’leri bulan Zara black friday indirimi ile birçok ürünü uygun fiyatlara satın alma imkanı sunmuştu. Ülkemizde Zara Efsane Cuma indirimleri olarak da bilinen indirimleri 2024 senesinde değerlendirmeniz mümkün. Peki zara black friday indirimi ne zaman?

zara black friday indirimi ne zaman
Zara Black Friday İndirimi Ne Zaman

Zara black friday indirimi 2024 yılında 28 Kasım perşembe günü mobil uygulamada, 29 Kasım Cuma günü ise mağazalarda başlaması bekleniyor. Tüm dünyada yüzlerce mağazası ve internet sitesi ile birlikte black friday indirimlerine katılan Zara’da birçok üründe %50 indirim yapıldı. Zara black friday indirimi ile beraber pantolondan elbiseye, kazaktan monta binlerce üründe ciddi indirimler yapıldı. Diğer İnditex markalarının black friday indirim tarihlerine ise aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz:

Zara’da İndirime Girecek Ürünler

Zara mağazalarında ve internet sitesinde indirim dönemlerinde ürün ve kategori indiriminden ziyade genel bir indirim dönemi olmakta. Yıl içerisinde sık sık belirli kategorilerde veya belirli ürünlerde indirimler yapmaktalar. Örneğin Zara çanta indirimi, Zara mont indirimi, Zara parfüm indirimi gibi indirimler olmakta. Fakat indirim dönemlerinde ise hemen hemen her kategoride indirim yakalamak mümkün. Zara indirim günleri içerisinde beklenen “Zara’da İndirime Girecek Ürünler” listesi ise şu şekilde:

 • Zara Parfüm İndirimi
 • Zara Mont İndirimi
 • Zara Elbise İndirimi
 • Zara Bebek İndirimi
 • Zara Home İndirimi
 • Zara Çanta İndirimi
 • Zara Erkek İndirimi
 • Zara Kids İndirimi
 • Zara Bot İndirimi
 • Zara İndirim Mont
 • Zara İndirim Çanta
 • Zara Kadın İndirim
 • Zara Pantolon İndirim
 • Zara İndirim Erkek

Zara İndirimi Ne Zaman Konusunda Sık Sorulan Sorular

Zara ne zaman indirime girecek?

Zara indirimi Temmuz ayının ilk perşembe günü olması bekleniyor. Sonrasında ise Zara black friday indirimi olacak.

Zara yılbaşı indirimi ne zaman başlıyor?

Zara yılbaşı indirim tarihi net belli olmasa da 27 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor. Ayrıca yeni yılın ilk perşembe günü inditex grubu indirimi ile de büyük indirim bekleniyor.

Zara black friday indirimi ne zaman?

Zara black friday indirimi 2024 senesinde 28 Kasım Perşembe günü saat 23.00’da online mağazada başlayacak. 29 Kasım Cuma günü ise fiziki mağazalarda başlayacak.

Zara kış indirimi ne zaman?

Zara diğer İnditex grubu markalar gibi kış indirimini yeni yılın ilk perşembe günü yapıyor.

Zara indirimi ne zaman bitiyor?

Zara black friday indirimi 3 gün sürerken, Zara yılbaşı indirimi olarak bilinen yeni yıl indirimi ise 1 hafta sürmekte.

Zara yaz indirimi ne zaman?

Zara yaz indirimi 2024 yılında da inditex grubu ile birlikte Temmuz ayının ilk perşembe günü olacak.

Zara ikinci indirim 2024 ne zaman başlayacak?

Zara ikinci indirim 2024 yılında Temmuz ayının ilk haftası başlayacak. İnditex indirimi ile birlikte 4 Temmuz itibariyle zara indirimi yapılması bekleniyor.

Zara mont indirimi ne zaman?

Zara mont indirimi bahar döneminin başında gerçekleşen indirimle beraber olması bekleniyor.

Zara bahar indirimi ne zaman?

Zara bahar indirimi mart ayının ilk haftalarında olması bekleniyor.

Zara mağaza indirimi ne zaman?

Zara mağaza indirimleri genellikle mobil uygulama indiriminin başladığı günü takip eden gün içerisinde başlamaktadır.

5/5 - (2 oy)

“Zara İndirimi Ne Zaman” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba zara indirimi ne zaman yazınızı okudum bilgilendirme için teşekkür ederim fakat sormak istediğim bir şey var acaba tam zara indirim günleri ne zaman belli oluyor?

  Yanıtla
 2. Zara indirim dönemleri ile ilgili yazınız için teşekkür ederim. Acaba mail aboneliğiniz var mı indirim dönemlerinin hiç birini kaçırmak istemiyorum

  Yanıtla

Yorum yapın