Bershka İndirimi Ne Zaman?

Son zamanlarda ziyaretçilerimizden “Bershka indirimi ne zaman? Bershka ne zaman indirime girecek? Bershka kış indirimi ne zaman? Bershka yaz indirimi ne zaman? Bershka black friday indirimi ne zaman?” sorularını sık sık almaya başladık. Bizde ziyaretçilerimizin talebi üzerine Bershka İndirim Ne Zaman 2024 yazımız ile birlikte Bershka indirim günleri 2024 listesini paylaşacağız.

Bershka birçok indirim dönemi olan ve bu indirim dönemlerinde çok ciddi indirim yapan bir inditex grubu markasıdır. Bu nedenle 2024 yılında bershka markasının ilk indirimi 4 Ocak günü Bershka inditex indirimi ile başladı. Sonrasındaki süreçte ise bershka indirimi ile devam edecek ve çeşitli dönemlerde yine büyük indirimler olacak.

İnditex indirimi her yıl 2 defa oluyor. İlki sene başında olurken diğeri ise Temmuz ayında gerçekleşiyor. Bu geleneksel inditex indirim günlerinde tüm inditex markaları indirime geliyor. İnditex markalarının toplu indirim dönemleri ile ilgili bilgiyi “İnditex indirimi ne zaman” yazımızda bulabilirsiniz. Bu indirimler ile birlikte çok uygun fiyatlara alışveriş yapmanız mümkün. Ayrıca alışverişlerinizde kullanacağınız indirim kodları ile çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan indirim kuponlarını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

bershka indirimi ne zaman 2024
Bershka İndirimi Ne Zaman 2024

Bershka İndirimi Ve Kampanya Tarihleri

Bershka indirimi sadece inditex indirimi ile birlikte olmuyor. Markanın kendine özel indirim günleri de bulunuyor. Örneğin bershka yaz indirimi, bershka kış indirimi, bershka anneler günü indirimi, bershka yılbaşı indirimi ve bershka 14 şubat indirimi gibi indirim günleri bulunuyor. Tabi markanın en büyük indirimi bershka black friday indirimi ve bershka yılbaşı indirimi ile oluyor. Bershka yılbaşı indirimi her yeni senenin ilk perşembe günü başlıyor. Bershka yaz indirimi ise temmuz ayının ilk perşembe günü başlamaktadır.

Unutmadan söyleyelim 1indirimkodu.com internet sitemizde hemen hemen tüm alışveriş sitelerinin indirim kuponları yer almaktadır. Aşağıdaki yer alan markaların indirim kuponları belki ilginizi çekebilir. Göz atmak ve ücretsiz olarak kuponu almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca diğer markaların indirim günlerini de sitemizden öğrenebilirsiniz:

Bershka İndirimi Ne Zaman 2024

Bershka indirimi ne zaman 2024? İspanya’da 1998 yılında kurulan ve günümüzde tüm dünyada tanınan bir marka haline gelen Bershka, özellikle gençlerin öncelikli markası halini aldı. Özellikle gençlere hitap eden ürün yelpazesi ile gençlerin modasına yön veren bir marka olmayı başardı. Ürünlerinin kalitesi ve en son trendlere uygun modelleri ile koleksiyonları çok büyük ilgi görmektedir.

Müşterilerini memnun etmek ve yeni müşteri kazanmak amacıyla sık sık indirim yapan ve sık sık kampanyalar düzenleyen marka, 2024 yılında da indirimlerine ve kampanyalarına devam ediyor. Peki bershka indirimi ne zaman başlıyor? Bershka indirimi 4 Ocak 2024 ile başladı.

Bershka Yılbaşı İndirimi Ne Zaman?

Bershka yılbaşı indirimi ne zaman? Bershka indirimi ne zaman? Bershka yılbaşı indirimi 4 Ocak 2024 tarihinde başladı. Her sene olduğu gibi inditex indirimi ile beraber başlayan Bershka indirimi bu senede Ocak ayının ilk haftasında başladı. İnditex indirimi olarak bilinen bu indirimlerde tüm inditex grubu markalarında büyük oranlarda indirimler olmaktadır.

İnditex yılbaşı indirimi ile beraber çok ciddi oranlarda yaklaşık %70-%80 indirimli ürünler bulmanız mümkün. İnditex grubu ile birlikte indirime giren diğer markalar ise Massimo Dutti, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius, Zara ve Zara Home olacak. Bu markaların indirim dönemleri dışında da indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Tek yapmanız gereken internet sitemizden ücretsiz olarak temin edeceğiniz indirim kuponlarını alışverişlerinizde kullanmak. İndirim kupon sayfalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bershka Black Friday İndirimi 2024

Bershka black friday indirimi kesinlikle kaçırılmaması gereken bir indirim dönemi. Bershka başta olmak üzere tüm inditex grubu markaları geçen senelerde olduğu gibi bu senede Bershka black friday indirimi 2024 olarak büyük indirimler yapacak. Geçen senelerde Bershka black friday indirimi ile birlikte %70 indirimler yapan marka bu senede birçok kategoride birçok üründe bu oranlarda indirim yapması bekleniyor. Ülkemizde Bershka efsane cuma indirimleri olarak da bilinen indirimler 2024 senesinde de müşteriler için büyük ses getirecektir.

bershka black friday indirimi ne zaman
Bershka Black Friday İndirimi Ne Zaman

Tüm dünyaya ürünlerini satan Bershka, hem fiziki mağazaları hem Bershka internet sitesi ile birlikte birçok üründe %70’lere varan oranlarda indirim yaptı. Bershka black friday indirimi ile birlikte pantolondan elbiseye, çantadan ayakkabıya onlarca kategoride binlerce üründe indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Bershka indirimi ne zaman konusunu dilerseniz tek tek kampanyalara göre inceleyelim.

Bershka Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Bershka black friday indirimi ne zaman? İnditex grubu üyelerinden bir tanesi olan marka, Bershka black friday indirimi ile bu kampanyaya katılıyor. Tıpkı diğer inditex grubu markaları gibi 28 Kasım Perşembe günü akşam saat 20.00’da mobil uygulamasında indirimi başlatacak. 21.00 itibariyle internet sitesinde başlayan indirim, 29 Kasım Cuma günü fiziki mağazalarda da başlayacak. Bershka black friday indirimi seçili ürünlerde %70’leri buluyor.

Berhska Yaz İndirimi Ne Zaman?

Bershka yaz indirimi ne zaman? Bershka indirimi ne zaman? Bershka yaz indirimi Temmuz ayının ilk perşembe günü gerçekleşecek. Genel inditex grubu indirimi olması nedeniyle sadece Bershka değil tüm İnditex grubu üye markaları beraber büyük indirime girecek. Bershka yaz indirimi ile %70’lere varan indirimler yapmaktadır. Bershka yaz indirimi kesinlikle kaçırılmaması gereken fırsatların başında geliyor. Çantadan aksesuara, montlardan her türlü giyim kategorisine çok ciddi oranlarda gerçekleşen bu indirimlerde indirim kodunuzu almayı unutmayın.

Bershka Kış İndirimi Ne Zaman?

Bershka kış indirimi ne zaman? Bershka kış indirimi Ocak ayının ilk perşembe gününde gerçekleşmesi bekleniyor. Tıpkı bu sene ilk perşembe günü başlayan inditex grubu indirimleri gibi seneye de tekrarlanması beklenmekte. Bershka kış indirimi, genel inditex grubu indirimleri arasında yer aldığı için büyük oranlı indirimlerden faydalanmak mümkün oluyor. Bershka kış indirimi ile birlikte %70’lere ulaşan indirimler yakalayabilirsiniz. Çantadan kolyeye, ayakkabıdan montlara kadar her türlü giyim ürününde indirimli alışveriş yapmak mümkün. Bu indirim dönemlerinde 1indirimkodu.com sitemizi ziyaret edip ücretsiz Bershka indirim kodu ile daha da büyük indirimler kazanabilirsiniz.

Bershka’da İndirime Girecek Ürünler

Bershka markası tarafından yapılan indirim dönemlerinde kategori bazlı indirimden ziyade toplu indirimler gerçekleşmekte. Sene içinde normal zamanlarda belirli kategorilerde ve seçili ürünlerde indirim yapan marka, büyük indirim dönemlerinde ise genel bir indirim yapmakta. İndirim dönemleri içerisinde beklenen “Bershka’da İndirime Girecek Ürünler” listesi ise aşağıdaki gibidir.

 • Bershka Parfüm İndirimi
 • Bershka Elbise İndirimi
 • Bershka Bebek İndirimi
 • Bershka İndirimi
 • Bershka Çanta İndirimi
 • Bershka Erkek İndirimi
 • Bershka Kids İndirimi
 • Bershka Bot İndirimi
 • Bershka İndirim Mont
 • Bershka İndirim Çanta
 • Bershka Kadın İndirim
 • Bershka Pantolon İndirim
 • Bershka İndirim Erkek

Bershka İndirimi Ne Zaman Konusunda Sık Sorulan Sorular

Bershka indirimi ne zaman başlıyor?

Bershka indirimi 2024 Temmuz ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor.

Bershka ne zaman indirime girecek?

Bershka, İnditex indirimi kapsamında Temmuz ayında indirime girmesi bekleniyor.

Bershka kış indirimi ne zaman?

Bershka kış indirimi Ocak ayının başında olması bekleniyor.

Bershka indirimi ne zaman bitiyor?

Bershka indirim dönemleri genellikle 1 hafta sürüyor. Bershka black friday indirimi ise 3 gün sürmekte.

Bershka black friday ne zamana kadar?

Bershka black friday indiriminin 3 gün sürmesi beklemiyor. Black friday indirimlerinin pazar günü gece saatlerinde tamamlanması bekleniyor.

Bershka kasım indirimi ne zaman?

Bershka kasım indirimi 29 Kasım günü başlaması bekleniyor. Black friday kapsamında tüm inditex grubu ile birlikte indirim bekleniyor.

Bershka indirimi ne kadar sürecek 2024?

Bershka indirimi 1 hafta sürmesi bekleniyor.

Bershka ne zaman indirime girer 2024?

İnditex indirimi dahilinde Temmuz ayının ilk haftasında indirime girmesi bekleniyor. Ayrıca 29 Kasım tarihinde de Bershka black friday kampanyası bekleniyor.

5/5 - (3 oy)

“Bershka İndirimi Ne Zaman?” üzerine 3 yorum

  • Merhaba Nursel,

   Zara Bershka indirimi diyerek İnditex indirimini kastettiğini düşünüyoruz. İnditex indirimi yılda 2 defa gerçekleşiyor. İlk inditex indirimi yılın başında gerçekleşti. İkinci inditex indiriminin ise Temmuz ayında olmasını bekliyoruz. Ayrıca iki marka beraber black friday döneminde de indirim yapmakta. O da kasım ayının son haftasında gerçekleşiyor. Dilersen inditex indirimi ne zaman yazımıza bir göz atabilirsin: https://1indirimkodu.com/inditex-indirimi-ne-zaman/

   Alışverişinde 1indirimkodu.com’dan alacağın indirim kodunu kullanmayı unutma. Bol kazançlı alışverişler dileriz.

   Yanıtla

Yorum yapın