15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
gratis promosyon kodu

Gratis Promosyon Kodu

Gratis promosyon kodu ile ilgili öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz her şeye ve en güncel gratis indirim kodu paylaşımlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Aktif gratis indirim kodu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kişisel bakım yapmayı seven kişilerin en çok tercih ettiği mağazalardan bir tanesi Gratis. Ve Gratis promosyon kodu ile kişisel bakım ihtiyacı alışverişlerinizi çok daha uyguna yapabilirsiniz.

Gratis promosyon kodu ve gratis indirim kodu için aşağıdaki kuponun altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayın. Anında Gratis internet sitesinde geçerli indirim kodu kazanın. Üstelik bu kod için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Ücretsiz bir şekilde sadece “Kodu Aç” butonuna tıklayarak kodu alabilirsiniz.

İndirim Kodu

Gratis, kişisel bakım ihtiyaçlarınızın hepsine tek çatı altında ulaşabileceğiniz bir mağaza. Kısacası kişisel bakım marketi adı verebiliriz. Sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak, güzel görünmek ve daha birçok şey için ihtiyaç duyduğunuz her türlü markanın her türlü ürününe ulaşmanızı sağlayan bir mağaza. SEDES holding tarafından 2009 yılının Nisan ayında kurulan şirket, 2019 yılında 500‘den fazla mağazası ile ülkemizin en yaygın kişisel bakım marketi olmayı başardı. Dinamik, yenilikçi politikasına ek olarak müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesi gibi özellikleri ile birlikte mağazacılık olayına yeni bir bakış açısı getirmeyi başardı. Özellikle marka ve ürün çeşitliliği müşterilerinin en sevdiği özellik olsa da, sık sık internet alışverişleri için dağıttığı gratis hediye çeki müşterilerinin sevdiği diğer biz özelliği.

Gratis Promosyon Kodu Ve Gratis Kampanyaları

Sloganı “Güzel Bak Kendine” olan markanın en büyük amacı ise müşterilerine hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunmak. Bu nedenle müşterilerine daha rahat bir alışveriş imkanı vermek için gratis online alışveriş sitesini hizmete aldı. Üstelik gratis internet sitesinden alışveriş yapmanın birbirinden farklı birçok avantajı bulunuyor. En büyük avantajı sizi gratis fiziki mağazasına gitmekten ve orada sıra beklemekten kurtarması. Fakat diğer büyük avantajı ise alışverişlerde kullanabileceğiniz gratis promosyon kodu. Çünkü gratis online alışverişlerde kullanabileceğiniz bu kodlar ile ihtiyacınız olan kişisel bakım ürünlerini ve güzellik ürünlerini çok daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün.

Kısacası artık gratis mağazaları nerede var veya gratis saat kaçta açılıyor, gratis saat kaçta kapanıyor gibi sorulara cevap aramaktan kurtulabilirsiniz. Direkt olarak gratis online alışveriş sitesine girerek, gratis promosyon kodu ile ihtiyaçlarınızı hemen alabilirsiniz.

Gratis, mağazasında bulabileceğiniz ürünlerin kalitesi ve güvenirliği bilinen tanınmış markalardır. Ayrıca yine Gratis’e ait kendi ürünleri de mağazalarda satılmaktadır. Gratis mağazalarında satılacak ürünler birçok büyük markanın ürünleri arasından özenle seçilmektedir. Bu nedenle hemen hemen tüm ürünleri müşteriler tarafından büyük ilgi görmektedir. Ayrıca gratis indirim kodu ve gratis hediye çeki kullanarak bu ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Gratis promosyon kodu kullanmak için gratis.com.tr sitesi üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Çünkü fiziki mağazalarda ne yazık ki bu kodları kullanma şansınız bulunmuyor. Tabi gratis fiziki mağazalara özel farklı kampanyalarda yapmakta. Mağazalar için en büyük gratis kampanyası ise gratis hediye çeki indirimleri. Bu hediye çekleri ile çok uygun fiyatlara fiziki mağazalardan da alışveriş yapmanız mümkün. Ama gratis promosyon kodu kullanımı için internet sitesini tercih etmelisiniz.

Gratis Kampanyaları 2021

Gratis kampanyaları ile çok uygun fiyatlara çok avantajlı alışverişler yapmanız mümkün. Özellikle belirli zamanlarda yaptıkları gratis kampanyaları gerçekten çok büyük olabiliyor. Yılın farklı dönemlerinde düzenlenen bu gratis kampanyaları olduğunda fiziki mağazalarda çok büyük kalabalıklar oluşabiliyor. İnternet alışverişlerinde de aynı gratis kampanyaları geçerli olduğu için internet alışverişini tercih etmenizi öneririz. Fiziki mağazalardan alışveriş yapmak istiyorsanız da sabah erken saatlerde gitmenizi öneririz.

Gratis kampanyaları ile çok büyük oranlarda gratis indirimi yakalayabilirsiniz. Örneğin gratis yılbaşı indirimi, gratis yeni yıl indirimi, gratis black friday indirimi, gratis şahane cuma indirimi ve gratis bayram indirimi gibi günlerde ciddi indirimler sizleri bekliyor. Özellikle gratis black friday indirimi çok büyük oranlarda oluyor. Geçtiğimiz senelerde gratis black friday indirimi %70’leri bulmuştu. Bu nedenle bu sene de gratis black friday indirimini beklemenizi öneriyoruz.

Bir diğer büyük indirimin gerçekleştiği dönem ise gratis yılbaşı indirmi. Gratis yılbaşı indirimi veya gratis yeni yıl indirimi olarak başlayan indirimlerle büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Makyaj malzemlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar hemen hemen her ürün de büyük indirim gerçekleşiyor. Gratis yılbaşı indirimi kesinlikle müşteriler tarafından kaçırılmaması gereken bir indirim dönemi. Bu sene de gratis yeni yıl indiriminde büyük oranlarda indirimler bekleniyor.

Bu indirim dönemlerinde ayrıca kullanacağınız gratis promosyon kodu ile birlikte alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Gratis promosyon kodu ile birlikte makyaj malzemelerinden saç bakım ürünlerine, cilt bakım ürünlerinden parfüm ve deodorantlara kadar yüzlerce ürünü indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bir nevi pazarlık sistemi olarak düşünebileceğiniz gratis indirim kodu ile birlikte gratis online alışverişlerde indirime anında ulaşabilirsiniz. Ödeme öncesinde kullanacağınız gratis indirim kodu ile birlikte anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Peki bu kodları nereden bulacaksınız? Gratis promosyon kodu almak için birkaç farklı yöntem var.

 • Gratis internet sitesine üye olarak bildirimleri aktif hale getirmek
 • Gratis internet sitesinde kampanyalar sayfasını düzenli olarak takip etmek
 • Gratis mail aboneliğine dahil olmak
 • Gratis markasının sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip etmek
 • Gratis markası ile reklam iş birliği olan influencerların sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip etmek

Tabi sizlerin bunu yapmasına hiç gerek yok. Çünkü bunların tamamını Gratis başta olmak üzere hemen hemen tüm internetten alışveriş yapan markalar için biz sizin yerinize yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret ederek, alışverişinize en uygun indirim kodunu ücretsiz olarak almak. Üstelik bunun için sizden ne ücret talep ediyoruz ne de herhangi bir şart koşuyoruz. Sizde sevdiklerinize 1indirimkodu.com sayesinde gratis indirimli alışveriş deneyiminizi anlatmanız bizleri mutlu eder.

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Gratis promosyon kodu kullanımı gerçekten çok kolay. Gratis internet sitesinden veya mobil uygulamalardan alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bu kodlarla anında indirim kazanabilirsiniz. Gerek gratis internet sitesi gerek gratis mobil uygulaması gerçekten kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmış. Kullanıcı deneyiminin üst düzeyde olduğu bu tasarımlar ile online alışveriş yapmak gerçekten kolay. Gratis indirim kodu kullanmak ise sizlerin sadece birkaç saniyenizi alacak. Birkaç saniye içerisinde indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi hazırsanız adım adım gratis indirim kodu kullanımı konusuna geçelim.

 • 1indirimkodu.com internet sitesine girerek Gratis indirim kodu sayfasını açın.
 • Kupon altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayın ve ekrana açılan indirim kodunu kopyalayın.
 • Gratis kampanya kodu altında yer alan “Gratis’e Git” linkine tıklayın. Bu sayede bilgisayardaysanız gratis internet sitesine, cep telefonundaysanız ve mobil uygulama yüklüyse mobil uygulamaya yönlendirileceksiniz.
 • Gratis online mağazasına giriş yapın.
 • Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Sepetinizi tamamladıktan sonra “Sepetim” sayfasına tıklayın ve ödeme ekranına gelin.
 • Ödeme ekranında “İndirim Kuponu” bölümüne 1indirimkodu.com‘dan aldığınız gratis indirim kuponunu yapıştırın.
 • Ödemeyi tamamlayın.

İşte gratis indirim kuponu kullanmak bu kadar basit. Klasik alışverişlere ek olarak sadece internet sitemizden ücretsiz olarak kupon kodunu almak ve sonrasında ödeme yapmadan önce kodu gerekli yere girmek var.

Gratis Promosyon Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Gratis promosyon kodu kullanmak için ödeme ekranındaki “İndirim Kodu” bölümüne 1indirimkodu.com’dan ücretsiz aldığınız kodu girmeniz yeterli.

Gratis Yılbaşı İndirimi Ne Zaman?

Gratis yılbaşı indirimi 27 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor.

Gratis İndirimi Ne Zaman?

Gratis’te birçok indirim dönemi var. En yakın gratis indirimi gratis black friday ve gratis yeni yıl indirimi.

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Bulunur?

Gratis promosyon kodu bulmak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek ve “Kodu Aç” butonuna tıklamak.

Gratis İndirim Kodu İle Ne Kadar İndirim Kazanırım?

İndirim kodunun özelliğine ve şartlarına göre kazanacağınız gratis indirimi değişiklik göstermektedir.

Gratis Black Friday 2021 Ne Zaman?

Gratis black friday indirimi 2021 senesinde de kasım ayının son haftasında. 27 Kasım’da gratis black friday indirimi başlıyor.

Gratis Ürünleri Başka Hangi Sitelerde Var?

Gratis markası ürünlerini birçok online pazar yeri sitesinde bulabilirsiniz. Trendyol’da Gratis’in ürünlerini sattığı en büyük pazar yeri sitelerinden bir tanesidir. Gratis ürünleri tıpkı kendi mağazasındaki gibi sık sık Trendyol’da da indirime girmektedir. Üstelik trendyol gratis indirimlerine ek olarak kullanacağınız Trendyol indirim kodu sayesinde daha da uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis Online Alışverişlerde İade Nasıl Yapılır?

Gratis online alışveriş sitesinden bir ürün aldığınızda ve iade etmek istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Fakat gratis müşteri memnuniyetine çok önem veren bir marka olduğu için iade işleminin diğer online alışveriş sitelerine kıyasla biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Gratis iade işlemi için ilk olarak siparişlerinizin olduğu sayfaya girmeniz gerekiyor sonrasında iptal edeceğiniz siparişinizi seçmelisiniz. İptal edeceğiniz siparişi seçtikten sonra sipariş detayları bölümüne girin ve iade edeceğiniz ürünü seçerek neden iade etmek istediğinizi belirtin. Seçtiğim ürünleri iade et seçeneğine tıkladıktan sonra ürünü iade işlemini başlatmış oluyorsunuz.

İade işlemine başlamanız ile birlikte iade için ya Gratis fiziki mağazalarına gitmeniz gerekiyor yada kargo firmasına gitmeniz gerekiyor. Kargo üzerinden işlem yapacaksanız ürünle birlikte gönderilen iade formunun doldurulması gerekiyor ve sizlere mesaj ile bildirilen iade kodu ile birlikte iade etmeniz gerekiyor.

Gratis mağazasında satılan ürünler genellikle kişisel bakım ürünleri olduğu için ne yazık ki iade koşulları biraz sert. Örneğin iade edeceğiniz ürünün paketi açılmamış olmalı, hijyenik durumu bozulmamalı. Bu şartları sağlayan ürünleri iade işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Gratis Ücretsiz Kargo Kodu

Gratis internet sitesinde ücretsiz kargo kampanyası devam ediyor. 100 TL ve üstü alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödememektesiniz. Sepetinizin indirimli bir şekilde toplam tutarı 100 TL ve üstü olduğu zaman, kargo ücreti otomatik olarak düşecektir.

Gratis ücretsiz kargo kodu ile de kargo ücretinden kurtulmanız mümkün. Dönem dönem Gratis tarafından dağıtılan bu gratis kargo bedava kodu sayesinde sepetinizin tutarından bağımsız olarak kargo ücreti ödemezsiniz.

Paylaş:
Önceki Yazı
Scotty İndirim Kodu
Sonraki Yazı
Modanisa 11.11

15 Yorumlar

 • Avatar
  Eylül 28, 2020 at 4:57 am
  Aslıhan

  Gratis promosyon kodu ile çok büyük indirim kazandım teşekkür ederim. Gratis’te her ay farklı ürünler zaten ciddi indirime giriyor üstüne bir de indirim kodu kullanarak ciddi indirim kazanmak mümkünmüş.

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 28, 2020 at 4:59 am
  İpek

  Detaylı anlatım için teşekkür ederim. İndirim kodlarını gratis internet sitesinde kullandım çalıştı.

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 28, 2020 at 10:43 am
  Caner

  Gratis katalog indirimleri ile beraber gratis indirim kodu kullanarak uygun fiyata parfüm aldım. Teşekkür ederim.

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 29, 2020 at 9:24 am
  Ayça

  Gratis Black friday indirimi olacak mı veya gratis 11.11 indirimi olacak mı?

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 30, 2020 at 6:52 pm
  cansucan

  Gratis promosyon kodu kullandım ilk başta hata verdi ancak tekrar denediğimde gratis indirim kodu hata vermedi ve fazla fazla parfüm dedorant aldım

  Cevap
 • Avatar
  Ekim 27, 2020 at 9:25 pm
  Eylül

  Gratis promosyon kodu ile yüz temizleme jellerini uyguna aldım teşekkür ederim.

  Cevap
 • Avatar
  Ekim 27, 2020 at 9:25 pm
  Arya

  Gratis indirim kodu ile birlikte gratis kart kullandım gerçekten kişisel bakım ürünlerim çok uyguna geldi. teşekkürler.

  Cevap
 • Avatar
  Ekim 27, 2020 at 9:25 pm
  Gamze

  Gratis indirim kuponu kullandım 50 TL alışverişimde 10 tl indirim oldu teşekkürler.

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 5, 2020 at 9:17 pm
  Sıla

  Gratis promosyon kodu ile birlikte gratis kampanyalarını birleştiriyorum ayrıca gratis kart da kullanıyorum ve çok uygun fiyatlara alışveriş yapıyorum teşekkür ederim.

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 8, 2020 at 3:11 pm
  Nilay

  Gratis promosyon kodu ile birlikte 150 TL alışverişe 30 tl indirim kampanyasını birleştirdim teşekkürşer

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 16, 2020 at 12:45 pm
  Yaren

  Gratis promosyon kodu için çok teşekkür ederim. Gratis yılbaşı indirimi ile birlikte çok güzel alışveriş yaptım.

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 16, 2020 at 12:45 pm
  Gamze

  Gratis indirim kodu ike gratis yılbaşı indirimi birleşiyor mu?

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 16, 2020 at 12:46 pm
  Melike

  Gratis aktif indirim kodu var mı?

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 17, 2020 at 4:57 pm
  Defne

  Gratis yılbaşı indirimi başladı mı acaba daha büyük indirim olacak mı

  Cevap
 • Avatar
  Şubat 9, 2021 at 5:15 pm
  Ayyüce

  Gratis indirim kodu için teşekkür ederim. Sevgililer günü indirimi ile birlikte kullandım baya avantajlı bir alışveriş oldu çok teşekkür ederim

  Cevap

Yorum Yap