Gratis Promosyon Kodu

Gratis’ten online alışveriş yaparken kullanacağınız Gratis promosyon kodu ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinin satışını yapan Gratis online mağazada üzerinden yapacağınız alışverişlerde Gratis indirim kodu kullanın Gratis yüzde 50 indirim kazanma fırsatı yakalayın. Aktif gratis indirim kodu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kişisel bakım yapmayı seven kişilerin en çok tercih ettiği mağazaların başında Gratis geliyor. Gratis promosyon kodu ile kişisel bakım ve kozmetik alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Gratis promosyon kodu ve gratis indirim kodu için aşağıdaki kuponun altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayın. Anında Gratis internet sitesinde geçerli indirim kodunu ücretsiz olarak alın.

İhtiyacınız olan tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini Gratis internet sitesi ve mobil uygulamasında bulabilirsiniz. Gratis en basit tabir ile kişisel bakım ve kozmetik marketi olarak da nitelendirilebilir. Bakımlı olmak, güzel görünmek, yaşam kalitesini arttırmak ve daha sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü markanın her türlü ürününe Gratis üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik Gratis internet sitesinden alışveriş yaparken kullanacağınız Gratis promosyon koduyla ihtiyaçlarınızı indirimli olarak satın almanız mümkün.

SEDES holding tarafından 2009 yılının Nisan ayında kurulan şirket, 2024 yılında 700‘den fazla mağazası ile ülkemizin en yaygın kişisel bakım marketi olarak gösterilmektedir. Dinamik, yenilikçi politikasına ek olarak müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesi gibi özellikleri ile birlikte mağazacılık olayına yeni bir bakış açısı getirmeyi başardı. Özellikle marka ve ürün çeşitliliği müşterilerinin en sevdiği özellik olsa da, sık sık internet alışverişleri için dağıttığı gratis hediye çeki müşterilerinin beğenisini toplayan bir özelliği.

Gratis Promosyon Kodu Ve Kampanyaları

Gratis internet sitesinden alışveriş yapmak Gratis mağazalarından alışveriş yapmaya kıyasla çok daha karlıdır. Gratis mobil uygulamaya özel indirimler ve Gratis internet sitesine özel indirimler ile ekstra fırsatlar kazanabilirsiniz. Üstelik bu Gratis kampanyalarında kullanacağınız Gratis promosyon kodu ile ek indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Gratis, bazı kampanya dönemlerinde ciddi indirimler yapmaktadır. Yıl içerisinde farklı dönemlerde düzenlenen bu gratis kampanyalarında fiziki mağazalarda çok ciddi yoğunluk olabiliyor. Birçok ürün mağazalarda anında tükenebiliyor. Gratis mağazalarında yapılan tüm kampanyalar Gratis internet sitesi ve mobil uygulamasında da geçerli olduğu için bu dönemlerde Gratis online alışverişi öneriyoruz. Gratis kampanya dönemlerinde mağazalardan alışveriş yapmak istiyorsanız da kampanya günü sabah erken saatlerde mağazayı ziyaret etmenizi öneririz.

Gratis Promosyon Kodu Kampanyaları
Gratis Promosyon Kodu Kampanyaları

Alışverişlerinizi Gratis kampanya dönemlerine denk getirerek çok büyük oranlarda gratis indirimi yakalayabilirsiniz. Örneğin gratis yılbaşı indirimi, gratis anneler günü indirimi, gratis black friday indirimi, gratis şahane cuma indirimi, gratis kadınlar günü indirimi, gratis bayram indirimi ve gratis yüzde 50 indirim gibi günlerde ciddi indirimler sizleri bekliyor. Özellikle gratis black friday indirimi çok büyük oranlarda oluyor. Geçtiğimiz senelerde gratis black friday indirimi %70’leri bulmuştu. Bu nedenle bu sene de gratis black friday indirimini beklemenizi öneriyoruz.

Gratis Yüzde 50 İndirim

Gratis müşterileri tarafından en sevilen kampanya hiç şüphesiz Gratis yüzde 50 indirim kampanyası. Gratis yüzde 50 indirim döneminde neredeyse tüm ürünlerde %50 indirim ile alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis Yüzde 50 İndirim
Gratis Yüzde 50 İndirim

Kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar tüm kategorilerde gerçekleşen bu indirimde ihtiyaçlarınızı net %50 indirimli alabilirsiniz. Gratis %50 indirim kampanyası sıklıkla tekrarlanan ve aktif olduğunda ise sadece 1 gün geçerli olan indirimlerdir. Akşam saat 22.00’da internet sitesinde başladığı için mağaza alışverişini beklemeden ihtiyaçlarınızı internet sitesinden almanızı öneririz. Yoğun ilgi gören kampanyada çoğu ürünün stokları tükenebiliyor.

Gratis Anneler Günü İndirimi

Gratis müşteri kitlesi ağırlıklı olarak kadınlardan oluşuyor. Böyle müşteri kitlesi olan bir markadan beklendiği üzere Gratis anneler günü indirimi ve Gratis kadınlar günü indirimi gibi indirimler yapıyor. Özellikle bu iki indirimde müşterilerini memnun etmek için büyük indirimler yapan markada %70’lere varan indirim fırsatları yakalamak mümkün.

Gratis anneler günü indirimi 2024 yılında da gerçekleşmesi beklenen indirimlerden bir tanesi. Özellikle Mayıs ayı itibariyle ciddi indirim fırsatları başlayacaktır. Gratis anneler günü indirimi döneminde yapacağınız alışverişlerde Gratis promosyon kodu kullanmayı unutmayın.

Gratis Kadınlar Günü İndirimi

Tıpkı Gratis anneler günü indirimi gibi marka tarafından önem verilen bir diğer indirim dönemi Gratis kadınlar günü indirimi olarak gösterebiliriz. Gratis 8 Mart indirimi olarak da bilinen bu indirimle marka tarafından kadın müşterilerine ek indirim fırsatları sunulmaktadır.

Gratis Bayram İndirimi

Sedes Holding bünyesinde olan Gratis, Türk bir markadır. Bu nedenle geleneksel ve milli değerlerimize de sahip çıkmaktadır. Gratis bayram indirimi ile ülkemizde kutlanan bayram günlerinde de indirimler yapmaktadır. Anneler günü ve kadınlar günü indirimleri kadar büyük indirimler olmasa da yine de indirimli alışveriş fırsatı sunan bir indirimdir.

Gratis Yeni Yıl İndirimi

Bir diğer büyük indirimin gerçekleştiği dönem ise gratis yılbaşı indirmi. Gratis yılbaşı indirimi veya gratis yeni yıl indirimi olarak başlayan indirimlerle büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Makyaj malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine kadar hemen hemen her ürün de büyük indirim gerçekleşiyor. Gratis yılbaşı indirimi kesinlikle müşteriler tarafından kaçırılmaması gereken bir indirim dönemi. Bu sene de gratis yeni yıl indiriminde büyük oranlarda indirimler bekleniyor.

Gratis Doğum Günü İndirimi

Gratis markası müşterilerine değer veren bir markadır. Müşteri memnuniyetini bu kadar üst seviyeye koyması hiç şüphesiz bu kadar büyümesindeki en önemli etkendir. Gratis tarafından yapılan müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalardan bir tanesi de Gratis doğum günü indirimi kampanyasıdır.

Gratis doğum günü indirimi için Gratis kart sahibi olmanız gerekiyor. Gratis kart sahibi kullanıcıların sistemdeki doğum günlerinde yapacakları alışverişlerde onları Gratis doğum günü indirimi fırsatı bekliyor. Gratis kartınız yoksa “Gratis kart nasıl alınır” yazımızdan yardım alarak anında Gratis kart sahibi olabilirsiniz.

Gratis Bahar İndirimi

Gratis tüm bu kampanyalarına ek olarak mevsim kampanyaları da yapmaktadır. Bu kampanyalar arasında en fazla indirimin olduğu kampanya ise Gratis bahar indirimidir. Gratis bahar indirimi döneminde özellikle kişisel bakım ürünlerinde ciddi indirimler gerçekleşmektedir.

Gratis Black Friday İndirimi

Tüm büyük markalar gibi Gratis markası da Kasım ayının son cuma gününde büyük indirimler yapmaktadır. Gratis muhteşem cuma veya Gratis black friday indirimi olarak yapılan bu indirimler çok büyük oranlara ulaşmaktadır. Adeta bir indirim yarışı olan bu dönemde yapacağınız alışverişlerde Gratis promosyon kodu kullanmayı unutmayın. Gratis black friday 2024 indirimi ile tüm ihtiyaçlarınızı indirimli olarak satın almanız mümkün.

Gratis İlk Sipariş İndirimi

Gratis internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ilk alışverişlerde gratis ilk alışveriş indirimi fırsatından faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden daha önce üye olmadıysanız oluşturacağınız yeni üyelikle beraber Gratis yeni üye indirimi ile anında indirim kazanmanız mümkün. Gratis ilk sipariş indirimi olarak bilinen bu indirimle anında %10 indirim kazanabilirsiniz.

Gratis Uygulama İndirimi

Gratis uygulama indirimi ile mobil uygulama üzerinden yapacağınız ilk alışverişte ek indirimler kazanabilirsiniz. Daha önceden Gratis mobil uygulamayı indirmediyseniz hemen indirip üye olarak Gratis uygulama indirimi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu indirim dönemlerinde ayrıca kullanacağınız gratis promosyon kodu ile birlikte alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Gratis Ücretsiz Kargo Kodu

Gratis internet sitesinde ücretsiz kargo kampanyası devam ediyor. 300 TL ve üstü alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödememektesiniz. Sepetinizin indirimli bir şekilde toplam tutarı 300 TL ve üstü olduğu zaman, kargo ücreti otomatik olarak düşecektir.

Gratis ücretsiz kargo kodu ile de kargo ücretinden kurtulmanız mümkün. Dönem dönem Gratis tarafından dağıtılan bu gratis kargo bedava kodu sayesinde sepetinizin tutarından bağımsız olarak kargo ücreti ödemezsiniz

Gratis İndirim Kodu İle Gratis İndirim Günleri Fırsatı

Ülkemizdeki en büyük kozmetik marketi olan Gratis’in sloganı “Güzel Bak Kendine” şeklindedir. Markanın en büyük amacı ise müşterilerine hızlı ve kolay bir alışveriş imkanı sunmak. Bu nedenle müşterilerine daha rahat bir alışveriş imkanı vermek için gratis online alışveriş sitesini hizmete aldı. Üstelik gratis internet sitesinden alışveriş yapmanın birbirinden farklı birçok avantajı bulunuyor. En büyük avantajı sizi gratis fiziki mağazasına gitmekten ve orada sıra beklemekten kurtarması. Gratis.com.tr üzerinden alışveriş yapmanın diğer büyük avantajı ise alışverişlerde kullanabileceğiniz gratis promosyon kodu. Çünkü gratis online alışverişlerde kullanabileceğiniz bu kodlar ile ihtiyacınız olan kişisel bakım ürünlerini ve güzellik ürünlerini çok daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün.

Kısacası artık gratis mağazaları nerede var veya gratis saat kaçta açılıyor, gratis saat kaçta kapanıyor gibi sorulara cevap aramaktan kurtulabilirsiniz. Direkt olarak gratis online alışveriş sitesine girerek, gratis promosyon kodu ile ihtiyaçlarınızı hemen alabilirsiniz.

Gratis İndirim Kodu
Gratis İndirim Kodu

Gratis, mağazasında bulabileceğiniz ürünlerin kalitesi ve güvenirliği bilinen tanınmış markalardır. Ayrıca yine Gratis’e ait kendi ürünleri de mağazalarda satılmaktadır. Gratis mağazalarında satılacak ürünler birçok büyük markanın ürünleri arasından özenle seçilmektedir. Bu nedenle hemen hemen tüm ürünleri müşteriler tarafından büyük ilgi görmektedir. Ayrıca gratis indirim kodu ve gratis hediye çeki kullanarak bu ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Gratis promosyon kodu kullanmak için gratis.com.tr sitesi üzerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Çünkü fiziki mağazalarda ne yazık ki bu kodları kullanma şansınız bulunmuyor. Tabi gratis fiziki mağazalara özel farklı kampanyalarda yapmakta. Mağazalar için en büyük gratis kampanyası ise gratis hediye çeki indirimleri. Bu hediye çekleri ile çok uygun fiyatlara fiziki mağazalardan da alışveriş yapmanız mümkün. Ama gratis promosyon kodu kullanımı için internet sitesini tercih etmelisiniz.

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Gratis promosyon kodu ile birlikte makyaj malzemelerinden saç bakım ürünlerine, cilt bakım ürünlerinden parfüm ve deodorantlara kadar yüzlerce ürünü indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bir nevi pazarlık sistemi olarak düşünebileceğiniz gratis indirim kodu ile birlikte gratis online alışverişlerde indirime anında ulaşabilirsiniz. Ödeme öncesinde kullanacağınız gratis indirim kodu ile birlikte anında ekstra indirimler kazanabilirsiniz. Peki bu kodları nereden bulacaksınız? Gratis promosyon kodu almak için birkaç farklı yöntem var.

 • Gratis internet sitesine üye olarak bildirimleri aktif hale getirmek
 • Gratis internet sitesinde kampanyalar sayfasını düzenli olarak takip etmek
 • Gratis mail aboneliğine dahil olmak
 • Gratis markasının sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip etmek
 • Gratis markası ile reklam iş birliği olan influencerların sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip etmek

Tabi sizlerin bunu yapmasına hiç gerek yok. Çünkü bunların tamamını Gratis başta olmak üzere hemen hemen tüm internetten alışveriş yapan markalar için biz sizin yerinize yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret ederek, alışverişinize en uygun indirim kodunu ücretsiz olarak almak. Üstelik bunun için sizden ne ücret talep ediyoruz ne de herhangi bir şart koşuyoruz. Sizde sevdiklerinize 1indirimkodu.com sayesinde gratis indirimli alışveriş deneyiminizi anlatmanız bizleri mutlu eder.

Gratis Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Gratis promosyon kodu kullanımı gerçekten çok kolay. Gratis internet sitesinden veya mobil uygulamalardan alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bu kodlarla anında indirim kazanabilirsiniz. Gerek gratis internet sitesi gerek gratis mobil uygulaması gerçekten kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmış. Kullanıcı deneyiminin üst düzeyde olduğu bu tasarımlar ile online alışveriş yapmak gerçekten kolay. Gratis indirim kodu kullanmak ise sizlerin sadece birkaç saniyenizi alacak. Birkaç saniye içerisinde indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi hazırsanız adım adım gratis indirim kodu kullanımı konusuna geçelim.

 • 1indirimkodu.com internet sitesine girerek Gratis indirim kodu sayfasını açın.
 • Kupon altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayın ve ekrana açılan indirim kodunu kopyalayın.
 • Gratis kampanya kodu altında yer alan “Gratis’e Git” linkine tıklayın. Bu sayede bilgisayardaysanız gratis internet sitesine, cep telefonundaysanız ve mobil uygulama yüklüyse mobil uygulamaya yönlendirileceksiniz.
 • Gratis online mağazasına giriş yapın.
 • Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Sepetinizi tamamladıktan sonra “Sepetim” sayfasına tıklayın ve ödeme ekranına gelin.
 • Ödeme ekranında “İndirim Kuponu” bölümüne 1indirimkodu.com‘dan aldığınız gratis indirim kuponunu yapıştırın.
 • Ödemeyi tamamlayın.

İşte gratis indirim kuponu kullanmak bu kadar basit. Klasik alışverişlere ek olarak sadece internet sitemizden ücretsiz olarak kupon kodunu almak ve sonrasında ödeme yapmadan önce kodu gerekli yere girmek var.

Gratis Promosyon Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Gratis doğum günü indirimi ne kadar?

Gratis doğum günü indirimi ile beraber 5 kat fazla Gratis puan kazanırsınız. Bu sayede çok daha indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis kargo bedava nasıl yapılır?

Gratis online mağazada 300 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo bedavadır. Bazı dönemlerde ise Gratis kargo bedava kampanyası yapılmaktadır. Ayrıca Gratis ücretsiz kargo kodu ile de kargo ücreti ödemeden alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis indirimi mağazalarda da geçerli mi?

Gratis indirimi mağazalarda da geçerli olmaktadır. Fakat indirimler ilk olarak internet sitesinde başladığı için mağaza alışverişlerinizde stok bulmanız zorlaşabilir.

Gratis Türk malı mı?

Gratis, Nisan 2009 tarihinde Demir Sabancı tarafından Sedes Holding bünyesinde kurulan Türk malı bir şirkettir. 

Gratis kimin İsrail mi?

Gratis İsrail malı bir marka değildir. Sedes Holding bünyesinde Türk şirketidir.

Gratis promosyon kodu nasıl kullanılır?

Gratis promosyon kodu kullanmak için ödeme ekranındaki “İndirim Kodu” bölümüne 1indirimkodu.com’dan ücretsiz aldığınız kodu girmeniz yeterli.

Gratis promosyon kodu nasıl bulunur?

Gratis promosyon kodu bulmak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek ve “Kodu Aç” butonuna tıklamak.

Gratis kargo ne zaman gelir?

Gratis online mağazadan verdiğiniz siparişler İstanbul’da 2 gün içerisinde, diğer şehirler içinse 3-4 gün içerisinde teslim edilir.

Gratis kaç tl üzeri kargo bedava?

Gratis internet sitesinden yapacağınız 300 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücretsizdir. Dilerseniz mağazadan teslim al seçeneği ile kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi mağazadan teslim alabilirsiniz.

Gratis Ürünleri Başka Hangi Sitelerde Var?

Gratis markası ürünlerini birçok online pazar yeri sitesinde bulabilirsiniz. Trendyol’da Gratis’in ürünlerini sattığı en büyük pazar yeri sitelerinden bir tanesidir. Gratis ürünleri tıpkı kendi mağazasındaki gibi sık sık Trendyol’da da indirime girmektedir. Üstelik trendyol gratis indirimlerine ek olarak kullanacağınız Trendyol indirim kodu sayesinde daha da uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis Online Alışverişlerde İade Nasıl Yapılır?

Gratis online alışveriş sitesinden bir ürün aldığınızda ve iade etmek istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Fakat gratis müşteri memnuniyetine çok önem veren bir marka olduğu için iade işleminin diğer online alışveriş sitelerine kıyasla biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Gratis iade işlemi için ilk olarak siparişlerinizin olduğu sayfaya girmeniz gerekiyor sonrasında iptal edeceğiniz siparişinizi seçmelisiniz. İptal edeceğiniz siparişi seçtikten sonra sipariş detayları bölümüne girin ve iade edeceğiniz ürünü seçerek neden iade etmek istediğinizi belirtin. Seçtiğim ürünleri iade et seçeneğine tıkladıktan sonra ürünü iade işlemini başlatmış oluyorsunuz.

İade işlemine başlamanız ile birlikte iade için ya Gratis fiziki mağazalarına gitmeniz gerekiyor yada kargo firmasına gitmeniz gerekiyor. Kargo üzerinden işlem yapacaksanız ürünle birlikte gönderilen iade formunun doldurulması gerekiyor ve sizlere mesaj ile bildirilen iade kodu ile birlikte iade etmeniz gerekiyor.

Gratis mağazasında satılan ürünler genellikle kişisel bakım ürünleri olduğu için ne yazık ki iade koşulları biraz sert. Örneğin iade edeceğiniz ürünün paketi açılmamış olmalı, hijyenik durumu bozulmamalı. Bu şartları sağlayan ürünleri iade işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

5/5 - (5 oy)

“Gratis Promosyon Kodu” üzerine bir yorum

 1. gratis promosyon kodu ile gratis kargo bedava yapabiliyor muyuz yani alışveriş sepetimiz promosyon uygulamadan 300 tl üstü ama kodu uygulayınca 300 altına düşecek yine de kargo ücretsiz olacak mı kodu tekrar kullanamam diye deneyemedim biliyorsanız söyler misiniz

  Yanıtla

Yorum yapın