İnditex İndirimi Ne Zaman?

İnditex indirimi ne zaman? İnditex markaları olan Zara, Pull And Bear, Bershka, Stradivarius ve daha birçok ünlü markanın bağlı olduğu İnditex indirimi yılda 2 defa gerçekleşiyor. %60’lara varan indirimlerin gerçekleştiği bu İnditex indirim günlerinde çok uygun fiyatlara alışveriş yapmak mümkün. Peki inditex indirimi ne zaman?

İnditex İndirimi Ne Zaman

Başta kadınlar olmak üzere birçok kişi tarafından beklenen İnditex indirim günleri belli oldu. 2024 yılında da Zara, Bershka, Stradivarius, Pull And Bear gibi İnditex markaları toplu indirimi olacak. İnditex indirimi yılda 2 kere gerçekleşiyor. Bu İnditex indirim günleri:

 • Yeni yılın ilk perşembe günü
 • Temmuz ayının ilk perşembe günü

şeklinde gerçekleşiyor. Bu günlerde tüm İnditex markaları aynı anda çok ciddi indirimlere giriyor. %60’lara varan indirimler ile alışveriş yapmak mümkün.

Ayrıca İnditex grubu, İnditex yan kuruluşları ile beraber diğer büyük indirimleri de takip ediyor. Örneğin ülkemizde şahane cuma olarak geçen, dünya çapında ise black friday indirimi. İnditex markaları bu dönemlerde de inditex black friday indirimleri olarak ciddi indirimler yapmakta.

İnditex Black Friday – İnditex İndirimi 2024

İnditex markaları 2024 senesinde de inditex black friday indirimleri yapacak. Büyük black friday indirim günlerine İnditex grubu, İnditex mağazaları olarak katılacak. İnditex black friday indirim ne zaman olacak? İnditex black friday indirimi 2024 senesinde 29 Kasım günü başlayacağı düşünülüyor. İnditex grubu indirimlerine dahil olacak İnditex markaları:

 • Bershka
 • Pull And Bear
 • Zara
 • Stradivarius
 • Dutti
 • Oysho
 • Massimo
inditex black friday ne zaman
İnditex İndirimi – İnditex Black Friday İndirimi Ne Zaman 2024

Ayrıca bu markaların internet sitemizde indirim kodu sayfaları da bulunuyor. İndirim kodu sayfalarını ziyaret etmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli. Açılan sayfada “Kodu Aç” butonuna tıklayarak anında markaların indirim kodlarına ulaşabilirsiniz.

İnditex İndirim Ne Zaman 2024

İnditex markaları hemen hemen aynı zamanlarda inditex indirim kampanyası yapsa da bazı küçük zaman değişiklikleri olabiliyor. Bu nedenle inditex markalarının tek tek inditex indirim kampanyalarına başladıkları zamanları ayrı ayrı paylaşacağız. Bu paylaştığımız inditex indirim ne zaman bölümünde yer alan tarihler tamamen tahmini tarihlerdir.

inditex indirimi ne zaman 2024
İnditex İndirimi Ne Zaman 2024

Kesin inditex indirim tarihleri markalar tarafından açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hazırsanız inditex indirim ne zaman 2024 konusunda tek tek markalara göre beklenen tarihler:

Bershka İndirimi Ne Zaman?

Bershka hem ülkemizde hem moda dünyasında gençler arasında en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Her yıl olduğu gibi 2024 senesinde de İnditex indirimi ile birlikte birçok Bershka indirimi göreceğiz. Önümüzdeki en yakın Bershka indirimi 14 Şubat Sevgililer Günü İndirimi olarak planlanmakta.

Bershka markası hemen hemen tüm indirim dönemlerinde ve özel günlerde indirim yapmaktadır. Bershka black friday indirimleri, yılbaşı indirimleri, sevgililer günü indirimleri gibi indirim dönemleri bulunmaktadır. Ayrıca İnditex indirimi olduğu dönemlerde ise belki de en avantajlı alışveriş yapabileceğiniz dönemlerdir. Markanın beklenen indirim dönemlerine dair daha detaylı ve gün bilgisi almak için Bershka indirimi ne zaman başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca markanın internet 1indirimkodu.com sitemizde yer alan Bershka indirim kodu sayfasını ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde aldığınız kodlarla indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Stradivarius İndirimi Ne Zaman?

İnditex markaları denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi de Stradivarius. Ülkemizde özellikle genç kadınlar tarafından ürünleri beğenilerek kullanılan marka, sıklıkla indirim yapmakta. Özellikle son zamanlarda müşterilerini online alışverişe çekmeye çalışan markanın indirim dönemleri de bir hayli fazla.

Stradivarius indirimi ne zaman konusuna gelirsek önümüzdeki en yakın indirim zamanı İnditex yaz indirimi dönemi diyebiliriz. Fakat marka online alışverişe özel sürekli farklı kampanyalar da yapmakta. Bu kampanyaları ve online alışverişte geçerli kodları ücretsiz olarak Stradivarius indirim kodu sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Stradivarius için beklenen 2024 indirim takvimi için ise Stradivarius indirimi ne zaman başlıklı yazımızda bulabilirsiniz. Bu indirim takvimi geçen yıllara göre beklenen indirimlerdir. Kesin tarihler marka tarafından açıklandıkça yine bu sayfamıza eklemelere ve sosyal medya hesaplarımızda duyurmaya devam edeceğiz. İnditex indirimi ne zaman sorunuza ise şimdi diğer İnditex markaları ile devam edelim.

Zara İndirimi Ne Zaman?

İnditex markaları arasında hiç şüphesiz en bilinen ve en sevilen marka Zara’dır. Adeta İnditex markalarının amiral gemisidir diyebiliriz. Markaların başını çektiği gibi İnditex indirimi konusunda da en önde gelen marka Zara’dır. Peki zara indirimi ne zaman?

Zara markası yıl içerisinde hemen hemen her dönemde indirimler yapmakta. Zara bahar indirimi, Zara sezon sonu indirimi, Zara yaz indirimi, Zara inditex indirimi gibi dönemlerde indirimler yapıyor. Zara indirimi ne zaman konusunda beklenen zara indirim takvimine “Zara İndirimi Ne Zaman” başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Marka tarafından sıklıkla online alışverişe özel kampanyalar da yapılmakta. Özellikle mobil uygulama için geçerli olan indirimler ve zara indirim kodu için ise “Zara indirim kodu” sayfamızı kontrol etmenizi öneririz. En güncel zara indirim kodları sayesinde indirim dönemlerinde ek fırsatlar yakalamanız mümkün.

İnditex indirimi ne zaman?

İnditex indirimi 2024 yılında 2 defa gerçekleşmesi bekleniyor. İlk indirim yılın ilk haftalarında gerçekleşti. İkinci indirim ise 2024 Temmuz ayının ilk haftalarında gerçekleşecek.

İnditex indirimi ne zaman bitiyor?

İnditex indirimi genellikle 3 gün sürmekte. Fakat büyük indirimler nedeniyle ürün stokları genellikle ilk günden tükenmektedir.

Inditex indirimleri ne kadar oluyor?

İnditex indirimleri markadan markaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebiliyor. Fakat %60’lara ulaşan indirimlerle alışveriş yapmam mümkün.

İnditex hangi markalar?

İnditex grubu içerisinde Zara, Stradivarius, Bershka, Pull And Bear, Dutti, Oysho, Massimo gibi markalar yer almaktadır.

İnditex ne zaman indirime girecek?

2024 yılında İnditex indirimi Temmuz ayının ilk haftasında olması bekleniyor.

İnditex black friday ne zaman?

İnditex black friday indirimi 29 Kasım 2024 tarihinde başlaması bekleniyor.

İnditex ikinci indirim ne zaman?

İnditex indirim 2024 yılında ikinci defa temmuz ayının ilk haftasında olması bekleniyor.

Pull And Bear Black Friday indirimi ne zaman 2024?

Bir diğer İnditex grubu markası olan Pull And Bear’da black friday indirimine katılıyor. Tıpkı diğer İnditex grubu markalar gibi 29 Kasım Cuma fiziki mağazalarda başlayan indirimler, mobil uygulama ve internet sitesinde 28 Kasım Perşembe günü başlayacak.

Oysho black friday indirimi ne zaman 2024?

İnditex grubunun en çok tercih edilen markalarından biri olan Oysho’da black friday indirimine katılıyor. 28 Kasım Perşembe günü 20.00’da mobil uygulamada başlayan indirimler 22.00 itibari ile internet sitesinde de başlayacak.

H&M Black Friday indirim ne zaman 2024?

H&M mağazalarında ve online alışveriş sitesinde 29 Kasım Cuma günü black friday başlıyor. Net %30 indirim yapan marka bu senede ciddi indirimler yapacak gibi.

5/5 - (5 oy)

“İnditex İndirimi Ne Zaman?” üzerine 4 yorum

 1. inditex indirimi nedir? Zaranın sahibi mi inditex tam olarak anlayamadım eğer öyleyse en yakın inditex indirimi ne zaman?

  Yanıtla
 2. inditex kasım indirimi ne zaman acaba bu kasım ayında inditex black friday indirimi dışına başka bir indirim olmuyor mu

  Yanıtla

Yorum yapın