15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
bershka indirim kodu

Bershka İndirim Kodu

Bershka indirim kodu ve Bershka promosyon kodu internet sitemizde yer almaktadır. Bershka indirim kuponu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi 1indirimkodu.com internet sitemizde bulmanız mümkün. İspanya merkezli giyim ve aksesuar markası olan Bershka, İnditex grubuna dahil önemli markalardan biri olmayı başarmıştır. Dünya üzerinde onlarca ülkede binlerce mağaza ile modaya yön veren marka, internet alışverişlerinde de Bershka indirim kodu ile büyük bir başarı sağlıyor.

Berhska indirim kodu ve Bershka promosyon kodu için tek yapmanız gereken aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklamak. Butona tıklamanız ile birlikte aktif Bershka promosyon kodu ekrana açılacaktır. Bu kod ile birlikte %20 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

İndirim Kodu

Bershka markasının mağazalarında ve online mağazasında onlarca kategoride binlerce farklı ürün bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi genellikle giyim ve aksesuar üzerine olsa da hediyelik eşya, dekorasyon, parfüm, ayakkabı gibi farklı kategorilerde de ürünler bulmanız mümkün. Bershka, İnditex grubuna dahil olan markalardan bir tanesidir. Bu nedenle İnditex indirimi ile birlikte Bershka markasında da çok ciddi oranlarda indirim olmaktadır. Özellikle Bershka black friday indirimi, Bershka yılbaşı indirimi, Bershka inditex indirimi gibi indirim dönemlerinde %70’lere varan oranlarda indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Sitemizde yer alan diğer İnditex grubu markalarının indirim kuponu sayfalarına ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bershka İndirim Kodu

1998 senesinde kurulan marka, kurulduğu ilk günden beri gençleri hedef alan bir moda anlayışı ile ilerledi. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya trendleri ve müzik trendlerini takip ederek bunları ürünleri ile birleştirmeye özen gösterdi. Genç kitledeki online alışveriş tercihlerinin artması ile birlikte online mağazasına ağırlık vererek, online alışverişlerde ekstra indirimler ve fırsatlar yapmaya başladı.

Bershka online mağaza üzerinden yapacağınız alışverişlerde yararlanabileceğiniz en büyük fırsat ise hiç şüphesiz Bershka indirim kodu. Bu kupon sayesinde online mağazadan yapacağınız alışverişler çok daha uyguna gelmektedir. Üstelik online alışverişlerde satın aldıktan sonra ürünleri mağazalardan anında teslim alabiliyorsunuz. Kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan yapabileceğiniz bu online alışveriş gerçekten çok büyük avantaj sağlıyor.

Bershka indirim kodu dışında birçok farklı fırsat yine online mağazaya özel olarak bulunuyor. Örneğin Bershka promosyon kodu ile de farklı promosyonlar ve indirimler kazanmak mümkün. Ayrıca Bershka outlet indirimleri ile de aynı şekilde indirimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Bershka İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Bershka promosyon kodu kazanmak için yapmanız gereken 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret etmek. Çünkü internet sitemizde online alışveriş imkanı sunan tüm internet sitelerinin indirim kodlarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sitemize giriş yaptıktan sonra arama bölümüne “Bershka” yazmalısınız. Az önce de belirttiğimiz gibi sitemizde aklınıza gelebilecek tüm online alışveriş sitelerinin aktif indirim kuponları yer almaktadır. Alışveriş yapmak istediğiniz diğer markaları da arama bölümüne yazarak o markaların indirim kuponlarına da ulaşabilirsiniz.

Arama kısmına “Bershka” yazdıktan sonra marka için özel olarak hazırladığımız sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfa içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştığımız en güncel Bershka promosyon kodu yer almaktadır. Bu aktif Bershka indirim kuponu almak için yapmanız gereken ise kuponun altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklamak. Butona tıkladığınız anda ekrana kupon kodu açılacak. Bu kupon kodunu kopyalamanız yeterli olacaktır.

En güncel bershka kampanya kodu ve aktif bershka promosyon kodu için internet sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Bershka kampanya kodu ile online mağaza alışverişlerinizde sepette anında indirim kazanabilirsiniz. Sizler için en güncel ve aktif kampanya kodlarını paylaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.

İnternet sitemizde yer alan tüm bershka indirim kodu kullanma ücretsizdir. Bu kuponlar sayesinde bershka online mağazada indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Bu kodları sizlerle paylaşmak için sizlerden herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi sizlere herhangi bir şart da koşmuyoruz. Peki internet sitemizden ücretsiz olarak aldığınız bershka indirim kodu nasıl kullanılır?

Bershka İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Bershka online mağaza üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz bershka promosyon kodu, marka tarafından çeşitli kanallar aracılığı ile düzenli olarak dağıtılmaktadır. Bazen kendi internet sitesi üzerinden, bazen mail bülteni üzerinden, bazen sosyal medya hesaplarından bazense anlaşmalı olduğu influencerların sosyal medya hesapları üzerinden dağıtılmaktadır. Bizde 1indirimkodu.com olarak sizin yerinize bershka indirim kodu dağıtılan bu yolların tamamını düzenli olarak takip ediyoruz. Bu sayede sürekli olarak en güncel indirim kuponlarını elde ederek sizler ile internet sitemizde ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Peki sitemizden aldığınız bu bershka promosyon kodu nasıl kullanılır?

Bershka kampanya kodu kullanmak gerçekten çok basit bir işlem. Çünkü normal alışverişinizden sadece tek bir farkı var oda indirim kuponunu ilgili noktaya girmek. Onun dışında normal alışverişten ayrılan hiçbir nokta bulunmuyor. Sitemizden ücretsiz olarak temin ettiğiniz indirim kuponunun altında yer alan “Bershka’ya Git” linkine tıklayarak online mağazaya gidebilirsiniz. Online mağazaya gittikten sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin ve “Sepetim” sayfasına ilerleyin. Sepetim sayfasında yer alan “İndirim Kuponu” bölümüne sitemizden aldığınız bershka promosyon kodunu girdin. Kuponu girmeniz ile birlikte anında indirim sepetinize yansıyacaktır. Sonrasında ödemenizi tamamlayarak alışverişinizi bitirebilirsiniz.

Bershka Promosyon Kodu

İspanya’da doğan giyim markası Bershka, şuan dünyada en önde gelen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu başarıda ürünlerinin kalitesine ek olarak düzenli olarak yaptıkları Bershka indirimi, Bershka kampanyası ve Bershka promosyon kodu etkili olmuştur. Ülkemizde de gençlerin en çok tercih ettiği giyim markalarından biri olmayı başaran marka toplamda 24 mağaza ile ülkemizde hizmet vermektedir. Bersha fiziki mağazalarına ek olarak Bershka online mağaza yani Bershka internet sitesi ve Bershka outlet ile de ürünlerinin satışını yapıyor.

Bershka İndirim Kodu 250/25 TL

Bershka online mağazasında geçerli Bershka indirim kodu ile 250 TL ve üstü alışverişlerinizde anında 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bershka promosyon kodu kullanmak için 250 TL ve üstü alışveriş yapmanız gerekmektedir. Sepetiniz eğer 250 TL ve üstü ise “İndirim Kuponu” bölümüne “234254467” yazarak kuponu uygulamanız yeterli olacaktır. Kuponun onaylanması ile birlikte 25 TL indirim anında sepete yansıyacaktır.

Bershka Promosyon Kodu %10 İndirim

Bershka promosyon kodu ile alt limitsiz %10 indirim kazanabilirsiniz. Sepetinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasında yer alan “İndirim Kuponu” bölümüne “HELLOTURKEY” kodunu yazarak anında %10 indirim kazanmanız mümkün. Üstelik bu promosyon kodu kullanımı için herhangi bir alt limit olmadığından dolayı dilediğiniz harcamada kullanabilirsiniz.

Bershka İlk Alışverişe İndirim

Bershka internet sitesine ilk defa üye olduktan sonra yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Bershka ilk alışveriş indirimi olarak da bilinen Bershka ilk alışverişe indirim kampanyası dahilinde indirimli alışveriş yapmak mümkün. Kullanacağınız “9VZ7QX6” indirim kuponu ile birlikte Bershka ilk alışverişe indirim kapsamında %20 indirim kazanabilirsiniz.

Bershka Kampanyaları

Bershka indirim kodu dışında sık sık kampanya yapan markalardan bir tanesi. Hem kendi Bershka indirimleri ve Bershka kampanyaları olduğu gibi hem de İnditex grubu indirimleri ile birlikte de indirim ve kampanya yapmaktadır. Berhska’nın en bilinen kampanyaları ise şu şekilde alt başlıklarda incelenebilir.

Bershka Black Friday İndirimi

Bershka indirim günlerinin en sevileni hiç şüphesiz Bershka black friday indirimi. %70’lere varan indirimlerin olduğu Bershka black friday 2021 senesinde de olacak. Bershka black friday indirimi ile çok yüksek oranlarda indirimli alışveriş yapmak mümkün. Sizde bu indirim dönemini kesinlikle kaçırmamalısınız. Ayrıca alıverişlerinizde kullanacağınız Bershka indirim kodu ile bu indirimi çok daha avantajlı değerlendirmeniz mümkün.

Bershka İnditex İndirimi

İnditex grubu markalarından bir tanesi olması nedeniyle Bershka, İnditex indirimi kampanyalarına da birebir dahil olmaktadır. İnditex indirimi yılda 2 defa olan büyük indirimlerdir ve tüm İnditex grubu markalarda indirim gerçekleşir. Yeni yılın ilk haftası ve temmuzun ilk haftası başlayan İnditex indirimi ile birlikte Bershka inditex indirimi de başlar ve çok ciddi oranlarda indirimler gerçekleşir. Bershka inditex indirimi 2021 senesinde de olacak.

Bershka 14 Şubat İndirimi

Bershka 14 şubat indirimi veya diğer bir adıyla Bershka sevgililer günü indirimi de olan indirimlerden bir tanesi. Bu kampanya döneminde de çok ciddi oranlarda indirimler gerçekleşiyor. Ayrıca bu indirimler ile beraber kullanacağınız bershka indirim kuponu ile çok büyük miktarlarda indirim kazanmanız mümkün.

Bershka Mont İndirim

Bershka mont indirim ile mont kategorisinde çok ciddi indirimler olmaktadır. Özellikle Bershka inditex indirimi ile birlikte ve Bershka black friday indirimi ile birleşen bershka indirim kodu kullandığınız zaman çok uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz indirim dönemlerini beklemeden sadece bershka indirim kodu kullanarak, Bershka mont indirimi kazanabilirsiniz.

Bershka Çanta İndirim

Bershka markasının en sevilen ürün kategorilerinden bir tanesi hiç şüphesiz çantalar. Çantalarda da indirim dönemlerinde çok ciddi oranlarda indirimler gerçekleşmektedir. Ayrıca Bershka promosyon kodu kullanarak da Bershka çanta indirim fırsatı yakalamanız mümkün.

Bershka Outlet

Bershka indirimi arasında en sevilenlerinden bir tanesi de kesinlikle Bershka outlet indirimidir. Özellikle önceki sezonlara ait ürünlerin yer aldığı bershka outlet içerisinde %80’e varan indirimli alışveriş yapmak mümkün. Her türlü kategoriden her türlü ürünü bulabileceğiniz bershka outlet için tek sıkıntılı nokta ise ürün sayılarının çok az olması ve her bedenin mevcut olmaması. Ayrıca müşteriler tarafından indirimden dolayı çok sık alışveriş yapılan bir kategori olması nedeniyle ürünler çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Bu nedenle bershka outlet sayfasını sık sık ziyaret etmeli ve ürünleri sürekli kontrol etmelisiniz.

Bershka İndirimi Ne Zaman 2021

Berhska indirimi ne zaman 2021 sorusu en sık aldığımız sorulardan bir tanesi. Bershka sene içinde çok sık indirim ve kampanya yapan markalardan bir tanesi. Şuan için bershka indirim günleri 2021 şu şekilde:

 • 3 Ocak Bershka İnditex İndirimi
 • Bershka 14 Şubat İndirimi
 • Bershka 6 Temmuz İnditex İndirimi
 • Bershka Black Friday İndirimi 2021
 • Bershka Yaz İndirimi
 • Bershka Sezon Sonu İndirimi
 • Bershka Anneler Günü İndirimi
 • Bershka Bahar İndirimi

Bershka İndirim Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bershka indirim kodu nasıl alınır?

Bershka indirim kodu için 1indirimkodu.com sitemizi ziyaret edip “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli.

Bershka indirim kodu nasıl kullanılır?

Berhska indirim kodu kullanmak için sepetim sayfasında “İndirim Kodu” bölümüne sitemizden aldığınız kupon kodunu girmeniz yeterli.

Bershka indirimi ne zaman?

Bershka indirimi 3 Ocak 2021’de Bershka inditex indirimi ile başlıyor.

Bershka black friday indirimi ne zaman?

Bershka Black Friday indirim 2021 yılında da kasımın son cumasında başlayacaktır.

Bershka aktif promosyon kodu var mı?

Berskha promosyon kodu 2021 için geçerli olarak bulunmaktadır.

Bershka Hangi Kargo?

Bershka markası diğer inditex grubu markalar gibi UPS ve yurtiçi kargo ile iş birliği yapmaktadır. Bershka internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargonuz Ups veya Yurtiçi kargo ile gelecektir. Bershka hangi kargo sorunuzun cevabını kısaca bu şekilde vermiş olduk. Bershka online mağaza üzerinden yapacağınız alışverişler 3 gün içerisinde kargoya verilir ve genellikle 3 ile 5 iş günü arasında elinize ulaşmaktadır.

Ayrıca bershka internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürünleri fiziki mağazalardan ücretsiz olarak teslim almanız mümkün. Bu sayede kargo ücreti ödemediğiniz gibi herhangi bir şekilde kargo gelmesini de beklemenize gerek kalmaz. Ürünleri anında teslim alabilirsiniz.

Bershka Ücretsiz Kargo

Bershka ücretsiz kargo kodu ile alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca Bershka ücretsiz kargo kampanyası sayesinde 150 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ücretsiz kargo kampanyası ile birlikte istediğiniz ürünleri satın alabilir ve herhangi bir kargo ücreti ödemeden teslim alabilirsiniz.

Ayrıca alışverişlerinizde 150 TL üstü olmamasına rağmen ürünleri ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünleri satın alırken mağazadan alacağım kutucuğunu işaretlemek. Bu sayede en yakın bershka mağazasına gidip satın aldığınız ürünleri mağazadan teslim alabilir ve herhangi bir kargo ücreti ödemeden ürünlere sahip olabilirsiniz.

Trendyol Bershka İndirim Kodu

Bershka markası ürünlerini sadece kendi fiziki mağazaları ve online mağazasında satmıyor. Birçok pazaryeri sitesinde de bershka markasının ürünlerini bulmanız mümkün. Sitemizde bershka ürünlerinin bulunduğu Trendyol, Morhipo, PttAVM, Amazon gibi pazaryeri sitelerinin indirim kodlarını bulabilirsiniz. Bu sitelerin indirim kodu sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde en önde gelen pazaryeri sitelerinden bir tanesi olan Trendyol’da da bershka ürünlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Trendyol bershka indirim kodu kullanarak alışverişlerinizde indirim kazanmanız mümkün. Trendyol bershka indirim kodu için aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli.

İndirim Kodu

1indirimkodu.com ile yaptığınız indirimli alışverişten arkadaşlarınıza bahsetmeyi unutmayın :).
Paylaş:
Önceki Yazı
Bershka İndirimi Ne Zaman
Sonraki Yazı
Tuttur Promo Kod

1 Yorum

 • Avatar
  Mart 8, 2021 at 1:48 pm
  Sümeyye tezel

  Bütün sitelerden denedim verilan kodları hepsinde hay allah bu bir geçersiz kod yazıyor saçma yani

  Cevap

Yorum Yap