Trendyol İndirim Kodu

Trendyol artık hepimizin bildiği gibi ülkemizin en büyük e-ticaret siteleri arasında yer almaktadır. Hatta Trendyol ülkemizdeki bu alandaki en büyük sitedir. Bu noktaya gelmesindeki en büyük etkenlerden biri de hiç şüphesiz Trendyol indirim kodu kampanyalarıdır. Firma tarafından müşterilerine indirimli alışveriş fırsatı için üretilen bu Trendyol indirim kuponları, farklı platformlar üzerinden müşterilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Yüz binlerce ürünün yer aldığı Trendyol internet sitesi ve mobil uygulamasında kullanabileceğiniz Trendyol indirim koduna buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki kampanya ve kodlar arasından alışverişinize uygun olan kampanyanın altındaki “Kodu Aç” butonuna basarak trendyol aktif indirim kuponuna ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Yazı İçeriği

Trendyol kupon kodu kullanarak giyim ve moda kategorisinden kozmetiğe, dekorasyondan küçük ev aletlerine, çantadan saat ve aksesuara kadar birçok alanda indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol Yemek İndirim Kodu

Trendyol Yemek, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol’un yemek siparişi verebileceğiniz bölümüdür. Müşterilerine geniş bir restoran ve yemek yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca hızlı teslimat ve indirim kampanyaları ile birlikte müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutmaya gayret etmektedir. Üstelik vereceğiniz siparişlerinizde Trendyol yemek indirim kodu kullanarak daha uygun fiyatlara yemek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Trendyol yemek indirim kodu, yemek siparişlerinizde indirim kazanmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz olarak alacağınız bu indirim kodları ile birlikte %20 indirim kazanmanız mümkün. Trendyol yemek kuponu için aşağıda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayarak kodunuzu hemen alabilirsiniz.

Trendyol yemek uygulamasını kullanmak için ekstra bir üyeliğe veya farklı bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Alışveriş uygulamasında yer alan “Yemek” bölümüne tıklayarak direkt olarak Trendyol Yemek uygulamasına geçebilirsiniz. Trendyol’un kullanıcı dostu ara yüzü, hızlı ve kolay yemek siparişi vermemizi sağlamaktadır. Menüleri incelemek, yemek siparişi vermek ödeme yapmak ve siparişi takip etmek oldukça basittir.

Trendyol Yemek İndirim Kodu
Trendyol Yemek İndirim Kodu

Trendyol Yemek İlk Sipariş

Trendyol Yemek üzerinden vereceğiniz ilk siparişlerde 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Trendyol yemek uygulamasına giriş yaptıktan sonra sepetinize satın almak istediğiniz ürünleri ekleyin. Dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Birincisi Trendyol yemek ilk sipariş olması gerekmektedir. Daha önceden Trendyol’dan alışveriş yapmış olsanız bile yemek bölümünden hiç alışveriş yapmamış olmanız gerekmektedir. İkinci olarak ise Trendyol yemek %50 indirim olarak geçse de bu kampanyadan maksimum 25 TL indirim kazanabildiğinizdir. Kısacası Trendyol Yemek ilk sipariş ile sepetiniz 50 TL ve üstü bir miktardaysa 25 TL indirim kazanırsınız.

Trendyol yemek ilk sipariş indirim koduna ihtiyacınız yoktur. İlk siparişinizde eğer sepetiniz 50 TL ve üstü ise 25 TL indirim otomatik olarak yansımaktadır.

Trendyol Yemek İndirim Kampanyası

Trendyol Yemek indirim için uygulamanın yemek bölümünü kullanmanız yeterlidir. Yemek bölümüne girdiğiniz anda 15 dakika içerisinde sipariş vermeniz durumunda kazanacağınız fırsatların olduğu bir bildirim açılmaktadır. Trendyol yemek flaş indirimler olarak da bilinen bu kampanya dahilinde Trendyol’un size önerdiği restoranlardan indirimli olarak sipariş verebilirsiniz. Trendyol yemek indirimi olarak:

Sipariş Alt LimitiUygulanan İndirimÖdemeniz Gereken Tutar
100 TL ve Üstü40 TL İndirim60 TL
150 TL ve Üstü60 TL İndirim80 TL
225 TL ve Üstü80 TL İndirim145 TL
Bu Trendyol Yemek İndirim kampanyası sadece size özel fırsat sunulduğu zaman, seçili restoranlarda geçerlidir.

Trendyol Yemek İndirim Kuponu

Trendyol yedikçe kazan kampanyası dahilinde Trendyol yemekte 30 TL trendyol yemek indirim kuponu kazanabilirsiniz. Trendyol yedikçe kazan kampanyası ile birlikte en fazla 200 TL indirim kazanabilirsiniz. Her 100 TL siparişinizde sırasıyla 30 – 35 – 40 – 45 ve 50 TL şeklinde trendyol yemek indirim kuponu kazanır ve bunu bir sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz. 4. ve 5. indirim kuponları yemek indiriminde değil Trendyol Go uygulamasında kullanılabilmektedir. Siparişinizin iptal olması durumunda bu kuponu kazanmanız için tekrar yemek siparişi vermeniz gerekmektedir.

Trendyol Yemek İndirim Kuponu
Trendyol Yemek İndirim Kuponu

Trendyol yemek indirim kuponu sadece seçili “Yedikçe Kazan” etiketli restoranlardan vereceğiniz 100 TL üstü siparişlerle kazanılmaktadır. Kazanılan kuponlar yine sadece bu restoranlardan vereceğiniz siparişlerde kullanılabilmektedir.

Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu

Trendyol hızlı market, tıpkı Trendyol yemek gibi Trendyol uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz bölümdür. Her türlü market ihtiyacınızı Trendyol hızlı market üzerinden sipariş edebilirsiniz. Kaliteli ve taze ürünlere Trendyol güvencesi ile evinizden çıkmadan ulaşırken aynı zamanda Trendyol hızlı market indirim kodu kullanarak daha uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı anında teslim alabilirsiniz.

Trendyol market indirim kodu, market alışverişlerinizde indirim sağlamaktadır. Aşağıda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayarak anında 60 TL değerinde Trendyol hızlı market indirim kodu kazanabilirsiniz.

Tıpkı yemek uygulaması gibi Trendyol hızlı market uygulamasını kullanmak için de ekstra bir bölüme ihtiyacınız bulunmamaktadır. Trendyol internet sitesinde veya mobil uygulamasında yer alan Hızlı Market bölümüne tıklayarak anında siparişinizi verebilir ve 30 dakika içerisinde ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu
Trendyol Hızlı Market İndirim Kodu

Trendyol Market İlk Sipariş

Trendyol market ilk sipariş ile indirim kazanabilirsiniz. Trendyol’un hızlı market bölümünden vereceğiniz ilk market siparişinizde 60 TL indirim kazanabilirsiniz. Daha önceden Trendyol alışverişi yaptıysanız bile Trendyol market ilk sipariş indiriminden faydalanabilirsiniz.

Trendyol hızlı market ilk sipariş indiriminden faydalanmak için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Kampanya ile ilgili detaylara uygulamanın hızlı market bölümüne girdikten sonra sağ üst bölümde yer kampanyalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Çevrenizde sipariş verebileceğiniz Trendyol market ilk sipariş kampanyasının geçerli olduğu marketleri ve ne kadar indirim kodu verdiklerini o ekranda görebileceksiniz.

Trendyol İndirim Kodu 2024

2010 senesinde kurulan ve günümüzde ülkemizin en büyük online alışveriş platformu haline gelen Trendyol’un, 25 milyondan fazla kayıtlı üyesi bulunmaktadır. Toplamda 2000 kişiyi aşan çalışma ekibi ile birlikte sadece ülkemizde değil Ortadoğu bölgesinde E-Ticaret faaliyetlerine devam etmektedir. Birçok farklı sektöre ait ürün satışının yapıldığı platform, ayrıca TrendyolMan, TrendyolMilla, Trendyol Tech, Trendyol Express gibi alt markalarında sahibidir.

Online alışveriş denildiği zaman akla gelen ilk platform olmayı başaran Trendyol birbirinden ünlü ve popüler markalarla, en trend ürünlerin buluşma noktası olmayı başardı. Ayrıca sürekli olarak yaptıkları kampanyalar, indirim imkanları, ücretsiz kargo fırsatları ve özel sepet indirimleri ile birlikte kullanıcılarına hesaplı alışveriş imkanı sunmaktadır.

Trendyol İlk Sipariş İndirim Kodu

Trendyol hoş geldin indirimi olarak da bilinen Trendyol ilk sipariş indirim kodu ile indirimli alışveriş yapmak mümkün. Trendyol.com internet sitesine veya mobil uygulamasına üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Üyeliğinizi onayladıktan bir süre sonra otomatik olarak Trendyol ilk sipariş indirim kodu hesabınıza tanımlanacaktır. Bu süreçte ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Trendyol Aktif İndirim Kuponu

Trendyol aktif indirim kodu ile indirimli alışveriş yapmanız mümkün. “TREND10” Trendyol aktif indirim kuponu ile anında %10 indirim kazanırsınız. Ayrıca trendyol kampanyası olan “Trendyol Aktif İndirim Kuponu Topla” ile birlikte ihtiyacınıza yönelik kuponları uygulama üzerinden toplamanız mümkün. Trendyol aktif indirim kuponu kazanmak için:

  1. Her gün saat 18.00’de Trendyol uygulamasına giriş yapın.
  2. Ana sayfada yer alan “Mega İndirim Kuponları” bölümüne tıklayın.
  3. Alışverişinize uygun kuponları seçin. Yanında yer alan “Topla” butonuna basın.
  4. “Kupon Tanımlandı” bildirimini görün. Altında o gün için kaç kupon hakkınız kaldığı da yazmaktadır.
  5. Topladığınız Trendyol aktif indirim kuponunu geçerlilik tarihi içinde uygun ürünlerde kullanabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Blogger

Trendyol indirim kodu blogger üzerinden de dağıtılmakta. Birçok ünlü blogger ile de iş birliği yapan trendyol, düzenli olarak bloggerlar üzerinden de trendyol indirim kodu blogger dağıtıyor. Peki bu bloggerlar kimler?

Aslında trendyol indirim kodu blogger üzerinden değil influencerlar üzerinden dağıtılıyor. Çünkü günümüzdeki birçok blogger, gerek instagram gerek youtube üzerinden devam ederek influencer olarak çalışmalarına devam ediyor. Bu nedenle Trendyol indirim kodu blogger için aslında yukarıda belirttiğimiz influencerları takip etmeniz veya 1indirimkodu.com internet sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Trendyol İndirim Kodu Youtuber

Birçok youtuberda trendyol ile reklam iş birliği yapıyor. Bunların arasında en bilinen ve en çok kupon kodu dağıtan ise Kafalar ekibi. Trendyol indirim kodu youtuber ile indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Youtube videolarının içerisinde yaptıkları ürün yerleştirme ile birlikte dağıttıkları trendyol indirim kodu youtuber sayesinde trendyol’da indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Ayrıca kendi instagram hesapları üzerinden de ara ara indirim kodu dağıtmaktalar. İnstagram hesaplarını da takip ederek bu kodlara anında ulaşabilirsiniz.

Trendyol Youtuber indirim kodları, Trendyol’un reklam ve pazarlama stratejisi gereği reklam amaçlı olarak Youtuberlara verdiği özel indirim kodlarıdır. Bu kodları da yine sizler adına araştırıp toplayarak internet sitemizde yayınlamaktayız.

Trendyol İndirim Kodu Turkcell

Trendyol iş ortakları arasında yer alan Turkcell, dönem dönem kupon kodu verebilmekte. Şuan için aktif Turkcell aktif indirim kuponu vermese de tekrar aktif bir şekilde kupon dağıtımı yaptığı zaman sitemizde paylaşacağız.

Trendyol İndirim Kodu Ziraat

Ziraat Bankası, Trendyol iş birliği ile birlikte kendi müşterilerine özel Trendyol indirim kodu vermekteydi. Fakat bu kampanya ne yazık ki sonlandı. Kampanyanın tekrar aktif olması veya yeni bir Ziraat Bankası – Trendyol iş birliğinde dağıtılan kupon kodlarını internet sitemizden temin edebilirsiniz.

Koton Trendyol İndirim Kodu

Trendyol üzerinden satın alacağınız Koton marka ürünlerin alışverişlerinde geçerli indirim kodunu Koton markası vermekteydi. Fakat şuan için Koton Trendyol indirim kodu kampanyası sona ermiş durumda. Kampanyanın tekrar başlaması durumunda Koton Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Trendyol Mobilya İndirim Kodu

Trendyol üzerinden alacağınız mobilya ve dekorasyon ürünlerine özel Trendyol kupon dağıtmakta. Fakat şuan için bu kampanya aktif değil. Kampanya Trendyol tarafından tekrar aktif edilirse Trendyol Mobilya indirim kodu sitemizde paylaşılacaktır.

Trendyol Avize İndirim Kodu

Trendyol Avize İndirim Kodu
Trendyol Avize İndirim Kodu

Daha güzel bir ev dekorasyonu ve aydınlatma için yeni avizelere mi ihtiyacınız var? Trendyol avize indirim kodu kullanarak, Trendyol’da bulunan istediğiniz avizeyi seçin ve çok uygun fiyatlara evinize yeni bir ışık katın. Binlerce farklı avize modeli arasından en beğendiğiniz avizeye, Trendyol avize indirim kodu ile çok daha uygun fiyatlarla sahip olmanın keyfini çıkarın.

Trendyol Elektronik İndirim Kodu

Trendyol Elektronik İndirim Kodu
Trendyol Elektronik İndirim Kodu

Birbirinden farklı on binlerce elektronik eşya Trendyol’da indirimde. İhtiyacınız olan elektronik eşyaları Trendyol elektronik indirim kodu sayesinde daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Cep telefonundan bilgisayara, akıllı saatten televizyona birçok üründe kullanabileceğiniz Trendyol Elektronik indirim kodu ile paranız cebinizde kalsın.

Trendyol Mutfak Eşyaları İndirim Kodu

Trendyol Mutfak Eşyaları İndirim Kodu
Trendyol Mutfak Eşyaları İndirim Kodu

Birçok mutfak eşyası üreten marka Trendyol ile iş ortaklığı yapmakta. Bu markaların Trendyol ile iş ortaklığı sayesinde her evin ihtiyacı olan mutfak eşyalarını Trendyol mutfak eşyaları indirim kodu kullanarak satın alabilirsiniz.. Blender, kahve makinesi, ütü, tost makinesi, süpürge, çay makinesi, mısır patlatma makinesi, el kurutma makinesi, katı meyve sıkacağı, ızgara, hamur ve yoğurt yapma makinesi, kıyma makinesi, kızartma makinesi ve daha birçok ürünü Trendyol mutfak eşyaları indirim kodu kullanarak satın alabilirsiniz.

Trendyol Ayakkabı İndirim Kodu

İhtiyacınız olan ayakkabıları Trendyol ayakkabı indirim kodu kullanarak satın alabiliriniz. Binlerce farklı ayakkabı markası ve yüz binlerce farklı ayakkabı modeli arasından kolaylıkla istediğiniz ayakkabıyı bulabilirsiniz. Üstelik trendyol ayakkabı indirim kodu kullanarak indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trendyol Giysi İndirim Kodu

Trendyol Giysi İndirim Kodu
Trendyol Giysi İndirim Kodu

Modayı yakından takip edenler; en trend giysileri Trendyol promosyon kodu kullanarak satın alabilirsiniz. Trendyol giysi indirim kodu ile yapacağınız alışveriş ile paranız cebinizde kalsın. Abiyeden klasik elbiselere ve sokak stiline kadar birçok üründe geçerli indirim fırsatı Trendyol’da sizleri bekliyor.

Defacto Trendyol İndirim Kodu

Defacto markasının neredeyse tüm ürünlerine Trendyol üzerinden de ulaşabilirsiniz. Giyim üzerine bir marka olan Defacto, kalitesi ve uygun fiyatları ile bilinen bir markadır. Defacto Trendyol indirim kodu sayesinde, Defacto ürünlerine indirimli olarak Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer aradığınız ürünler Trendyol üzerinden indirimde değilse Defacto mağazasını da ziyaret edebilirsiniz. 1indirimkodu.com internet sitemizde defacto mağazasının da kuponlarını bulmanız mümkün. Bu sayfayı ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Trendyol Ücretsiz Kargo Kodu

Trendyol üzerinden alışveriş yaparken Trendyol ücretsiz kargo kampanyası dahilinde kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Trendyol elite üyeleri için bu 75 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Normal üyeler için ise 150 TL ve üstü alışverişlerde Trendyol ücretsiz kargo kodu aktifleşerek kargo ücreti sepet tutardan düşmektedir.

Trendyol ücretsiz kargo kodu kampanya ve satıcı bazlı değişiklik gösterebilmektedir. Fakat genellikle ücretsiz kargo limiti 150 TL’dir.

Trendyol İndirim Kodu İnstagram

Trendyol İndirim Kodu İnstagram
Trendyol İndirim Kodu İnstagram

Trendyol’un sık sık Trendyol indirim kuponu dağıttığından bahsetmiştik. Bu kodların büyük bir bölümünü ise instagram üzerinden trendyol indirim kodu instagram olarak dağıtıyor. Gerek kendi instagram hesabı üzerinden gerekse anlaşmalı olduğu influencerlar üzerinden sürekli olarak trendyol indirim kodu instagram dağıtıyor. Bu kodlar sayesinde ise sizlere indirimli alışveriş yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Trendyol indirim kodu instagram için yani instagramda trendyol tarafından dağıtılan indirim kodu için aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli. En güncel trendyol indirim kuponu instagram için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu İnstagram Nasıl Bulunur?

Trendyol kupon kodu instagram’da bulmak aslında biraz zor. Çünkü Trendyol ile reklam anlaşması olan birçok influencer bulunuyor. Bunların en bilinenleri Duygu Özaslan Ve Danla Bilic olsa da birçok influencer daha Trendyol indirim kodu instagram üzerinden dağıtıyor. Sizlerin bu trendyol kupon kodlarını bulabilmek için hemen hemen tüm influencerları düzenli olarak takip etmeniz gerekiyor. Çünkü hangi influencerın hangi zamanda trendyol kupon kodu dağıtacağının kesin bir bilgisi bulunmuyor.

Peki bu trendyol indirim kodu instagram kolay olarak nasıl bulunacak? Tabi ki de 1indirimkodu.com internet sitemizde. Biz sizler için trendyol indirim kuponu dağıtan tüm influencerları düzenli olarak takip ediyoruz. Son paylaşımlarını ve kupon dağıtımlarını ise internet sitemize ekliyoruz. Bizi takip ederek, sık kullanılanlara ekleyerek dağıtılan tüm indirim kodlarına anında ve ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret etmek ve arama kısmına ulaşmak istediğiniz sayfayı yazmak. Sonrasında yazımızın başında yer alan kuponun altındaki “Kodu Aç” butonuna tıklamak. Kuponu aç butonuna tıklamanız ile birlikte trendyol indirim kuponu ekranınıza yansıyacaktır.

Trendyol İndirim Kuponu Nedir?

Online alışveriş yapabileceğiniz internet siteleri bazen müşterilerine alışverişlerde indirim fırsatı sunan kupon kodu dağıtmaktadır. Bu indirim kodları sayesinde müşteriler satın alacakları ürünlerde kupon kodu ile birlikte indirim hakkı kazanır. Trendyol indirim kodu ise Trendyol tarafından dağıtılan ve müşterilerinin sepetinin toplam bedeli üzerinden indirim kazanmasını sağlayan kupondur. Siz de hesabınızı sürekli kontrol ederek, Trendyol’un kampanyalarını takip ederek veya 1indirimkodu.com internet sitesini takip ederek en güncel Trendyol indirim kodu bulabilirsiniz. Geçerli ürünlerde kullanarak alışveriş giderinizi düşürebilir ve çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. İnternet sitemizde Trendyol sayfası içerisinde aktif birçok Trendyol kupon kodu bulabilir ve direkt olarak indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Trendyol indirim kuponu nasıl kazanılır sorusuna aslında verilecek en güzel cevap “Trendyol” olacaktır. Çünkü Trendyol, üyelerine ve müşterilerine düzenli olarak farklı zamanlarda farklı mağaza ve farklı ürünlerde geçerli olacak indirim kuponları dağıtımı yapmaktadır. Bu Trendyol tarafından dağıtılan indirim kodlarının sayısı, indirim miktarı, geçerli oldukları ürünler ve kullanım şartları farklılık gösterebilmektedir. Bu durumda sizlerin aslında Trendyol kupon kodu kazanmak için yapacağınız en kolay şey 1indirimkodu.com internet sitesine girerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir kupon kodu almak olacaktır.

Trendyol İndirim Kuponumu Nereden Görebilirim?

Trendyok indirim kuponu, Trendyol’un internet sitesine giriş yaptığınız zaman sağ üst köşedeki “Hesabım” bölümünde yer almaktadır. Hesabım bölümüne tıkladıktan sonra açılan sekmede “İndirim Kuponlarım” seçeneğine tıklayarak hesabınızda yer alan size özel indirim kuponlarını görebilirsiniz. Ayrıca Trendyol indirim kuponu, Trendyol’un mobil uygulamasına giriş yapınca sağ alttaki “Hesabım” kısmında “İndirim Kuponlarım” seçeneği ile de görülebilmektedir.

Trendyol İndirim Kuponunun Koşullarını Nereden Öğrenebilirim?

Trendyol indirim kuponu koşullarını “Hesabım” sekmesi içerisinde yer alan kodun hemen altında “Koşullar” bölümünde bulabilirsiniz. 1indirimkodu.com internet sitemiz üzerinden temin edeceğiniz ücretsiz kodların kullanım koşullarını ise “Kodu Gör” butonuna tıkladığınızda açılan pencerede görebilirsiniz.

Trendyol İndirim Kodu Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Trendyol indirim kodunun geçerliliği markadan markaya, mağazadan mağazaya ve üründen ürüne değişiklik gösterebilir. İndirim kodunun hangi ürünlerde geçerli olduğunu görebilmek için Trendyol hesabınızda “İndirim Kuponlarım” bölümünü ziyaret ederek kuponların hemen sağ tarafındaki “Geçerli Olan Ürünleri Gör” butonuna tıklayın. İndirim kodunun geçerli olduğu tüm ürünler sizin için listelenecektir.

Trendyol İndirim Kodu Son Kullanma Tarihi Nereden Öğrenilir?

Trendyol indirim kodu son kullanma tarihi kolaylıkla öğrenilebilir. Trendyol hesabınıza giriş yaparak “Hesabım” menüsüne tıklayın ve sonrasında “İndirim Kuponlarım” sekmesine tıkladığınız da açılan kuponların altında son kullanma tarihi yer almaktadır.

Trendyol İndirim Kodu İle Diğer Kampanyaları Birleştirebilir Miyim?

Trendyol indirim kodu ile diğer Trendyol kampanyaları birleştirilemez. Bir kategori, bir mağaza veya bir marka için Trendyol indirim kuponuna sahipseniz aynı kategori için uygulanan başka bir kampanyadan faydalanamazsınız.

Trendyol İndirim Kodu Neden Çalışmıyor?

Trendyol kampanya kodunu kullanmadan önce kampanya kodunun şartlarını dikkatli bir şekilde okumalısınız. Her kupon kodu her üründe veya her kategoride geçerli olmayabilir. Bu nedenle kuponların açıklama alanında hangi kodun hangi şartlarda geçerli olduğunu incelemenizi öneririz.

Trendyol İndirim Kuponu Alt Limiti Ne Kadar?

Trendyol indirim kodu alt limiti kupondan kupona farklılık göstermektedir. Her Trendyol indirim kodu farklı alt limit tutarına sahip olabilir. Kuponun alt limit tutarını kuponun şartlar bölümünden öğrenebilirsiniz.

Trendyol indirim kuponu alt limiti kuponunuza göre farklılık gösterir. Her kupon için farklı olan alt limit tutarınızı kuponunuzun üzerinden öğrenebilirsiniz.

Trendyol’da Yer Alan Markalar

Trendyol birçok markaya ulaşabileceğiniz bir online ticaret platformu. İçerisinde dünyaca ünlü markalardan yerel markalara, butiklerden küçük yerel işletmelere kadar binlerce farklı satıcının ürünlerini bulundurmaktadır. Geniş satıcı portföyü ile birlikte Trendyol, kadın giyim ve erkek giyim başta olmak üzere mutfak aletleri, elektronik eşyalar, kozmetik ürünleri, kitap ve kırtasiye ürünleri gibi toplamda 50’den fazla kategoride milyonlarca ürün çeşidinin satışını yapmaktadır.

Bünyesinde satış yapan markalar ile anlaşmaları olan Trendyol müşterileri içinde birçok avantaj içeren anlaşmalar yapmayı unutmamış. Sepette %50’leri bulan indirim, çoklu ürün alımında ücretsiz kargo gibi kampanyaları bulunmaktadır. Fakat bu kampanyalar belirli markaların belirli ürünlerinde geçerlidir.

Trendyol’un Anlaşmalı Olduğu Markalar Hangileridir?

Trendyol birçok büyük yerli ve yabancı büyük marka ile bünyesinde satış ortaklığı şeklinde iş ortaklığı yapmaktadır. Bu büyük markalar arasında en göze çarpanlar ise başta Nike, U.S. Polo Assn ve Hummel olmak üzere Addax, Mudo, Morhipo, Defacto, Mango, İpekyol, Koton, Penti, Mavi, Pierre Cardin olarak sıralanabilir. Daha sayamadığımız birçok büyük firma ile de iş ortaklığını yürütmeye devam etmektedir. Ayrıca yine kendi alt firması olan TrendyolMilla‘da unutulmamalıdır.

Trendyol Güvenli Mi?

Trendyol’un ülkemizde en çok tercih edilen E-Ticaret sitelerinden biri olmasının nedenleri arasında en önde gelen nokta güvenilirliğidir. Ülkemizde hizmet veren online alışveriş sitelerinden verdiği kaliteli ve avantajlı hizmet ile sıyrılmayı başaran Trendyol’dan alışveriş yapmak son derece güvenilirdir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) tabi olan Trendyol, müşterilerinin kişisel bilgilerini korumak için çok ciddi yatırımlar yaparak büyük önlemler almıştır. SSL sertifikası ve ödeme aşamasındaki 3D Secure uygulamaları sayesinde müşterilerine güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Ayrıca kendi bünyesinde üretilen ve satılan ürünlerin tamamına T29 adı verilen kalite kontrol testi yapmakta ve müşterilerine orijinal ürün kalitesini sunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti için de çalışmalar yapan Trendyol, ürünü beğenmemeniz durumunda ücretsiz kargo ile iade hakkını da sizlere vermektedir.

Trendyol Hatalı Ürünler Ve İade

Trendyol üzerinden satın aldığınız üründen memnun kalmamanız ve ürünü iade etmeyi istemeniz durumunda iade işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Fakat bu noktada bilmeniz gereken en önemli nokta ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 15 günlük sürenizin olmasıdır.

Satın aldığınız ürünü 15 gün içerisinde iade hakkınızı kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken trendyol.com internet sitesine girerek kişisel hesabınıza giriş yapmak ve siparişinizin bilgilerine ulaşmak. Siparişlerim bölümünde yer alan sipariş bilgileri ve detayların yer aldığı bölümde bulunan “Kolay İade” yöntemini deneyebilirsiniz. Burada yapmanız gereken iade nedeninizi belirtmek. Sonrasında iade yapacağınız kargo şirketini seçmelisiniz. Kargo şirketi seçimini tamamladıktan sonra size verilen kargo kodu ile birlikte ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünle birlikte gönderilen faturayı ve iade etmek istediğiniz ürünü kargoya 7 iş günü içinde vererek teslim etmelisiniz. İade, Trendyol’un politika şartlarına uygunsa ödediğiniz ücretten herhangi bir kesinti olmaksızın 2 ile 10 iş günü arasında hesabınıza iade gerçekleşmektedir.

Eğer iade ettiğiniz ürün Trendyol İade Şartları ve Politika Şartlarını karşılamıyorsa, iade talebinde bulunduğunuz ürün size aynı şekilde geri gönderilecektir. Trendyol üzerinden satın aldığınız bir üründe herhangi bir şikayet talebiniz varsa bu durumu ise kolaylıkla Trendyol müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 212 331 0 200

Trendyol’dan Aldığınız Ürünü Ücretsiz İade Etmek İçin

Trendyol internet sitesinden yapacağınız kolay iade işlemi ile birlikte beğenmediğiniz ürünleri kolay ve ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ücretsiz kargo ile iade yapabilmek için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, Trendyol internet sitesinden kolay iade bölümünden size verilecek kargo kodunu, kargo firmasına kargonuzu verirken belirtmeniz.

Ürünü satın alırken ürünün ücretsiz kargo avantajı varsa kargo bedeli ödediğiniz tutardan düşülerek iade edilir. Eğer ürünü alırken Trendyol indirim kuponu veya Trendyol hediye çeki kullandıysanız tarafınıza iade yapılırken bu tutar ürünün genel fiyatından düşülerek iade edilir.

Trendyol İndirim Kodu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Trendyol indirim kodu nasıl alınır?

Trendyol indirim kuponu için 1indirimkodu.com sitemizi ziyaret ederek mağaza ile ilgili sayfamızda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklamalısınız. Bu şekilde ücretsiz olarak indirim kodunu temin edebilirsiniz.

Trendyol indirim kodu nasıl kullanılır?

1indirimkodu.com sitemizden ücretsiz olarak temin ettiğiniz indirim kodunu, ödeme sayfasında yer alan “Kupon Kodu” bölümüne yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Trendyol indirim kodu diğer kampanyalar ile birleştirilebilir mi?

Bazı indirim kodları ile bazı kampanyalar birleştirilerek beraber kullanılabilirken bazı kampanyalar ile bazı kodlar birlikte kullanılamamaktadır.

Trendyol ilk alışverişte indirim var mı?

Trendyol ilk alışveriş indirimi Trendyol yemek ilk sipariş ve Trendyol ilk sipariş olarak devam etmektedir.

Trendyol kaç tl üzerine kargo bedava?

Trendyol elite üyeleri için 75 TL ve üzeri kargo bedavadır. Normal kullanıcılar için kargo ücreti genellikle 150 TL ve üstü için bedavadır.

Trendyol %50 indirim nasıl uygulanır?

Trendyol %50 indirim Trendyol yemek indirimi olarak geçmektedir. Sepetinize eklediğiniz yemek tutarından otomatik olarak indirim uygulanır. Sadece trendyol yemek ilk sipariş indirimidir. İkinci siparişlerde geçerli değildir. İndirim miktarı 50 TL ile sınırlıdır.

Trendyol yemek ilk sipariş indirimi nasıl yapılır?

Trendyol yemek ilk sipariş indiriminden faydalanmak için satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklemeniz yeterli. 50 TL ve üstü Trendyol yemek ilk siparişinizde 25 TL indirim otomatik olarak uygulanır.

5/5 - (17 oy)

Yorum yapın