Telif Hakları

İnternet sitemizde yer alan yazıların tamamı editörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İçeriklerimizde herhangi bir şekilde (Markaların ilettiği kampanya bilgileri veya ürünlerin açıklamaları haricinde) kopya içerik yer almamaktadır. İnternet sitemizde yer alan yazıların tek sahibi 1indirimkodu.com‘dur. Bizlerden habersiz ve izinsiz şekilde, içeriğimizin tamamının veya bir kısmının alıntılanması durumunda yasal haklarımızı kullanma hakkımızı gizli tutmaktayız.

3. Şahıslar Telif Bilgilendirmesi

İnternet sitemizde birçok markanın; marka isimleri, logoları, amblemleri, kampanya görselleri, ürün görselleri tüketiciyi bilgilendirme amacıyla kullanılmaktadır. İnternet sitemizde yer alan bu görsellerin tamamının kullanım ve yayın hakları ilgili ticari kuruluşlara aittir.

3. Şahıslar Telif Hakkı Başvurusu

1indirimkodu.com internet sitemiz uyar-kaldır prensibini benimsemiştir. İnternet sitemizde yer alan marka isminiz, logonuz, ambleminiz, kampanya görseliniz veya ürün görseliniz ile ilgili kaldırma taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. İlgili ticari kuruluş tarafından bu bildirimi takip eden en geç 3 iş günü içerisinde telif hakkı içeren materyal internet sitemiz bünyesinden kaldırılmaktadır.

Telif hakkınız ile ilgili iletişim için: hukuk@1indirimkodu.com

Ayrıca internet sitemiz ile ilgili bilgi almak, düşünce ve önerilerinizi iletmek, reklam ve iş birliği yapmak, indirim kodu göndermek amacıyla iletişim sayfamız üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.