FLO İndirim Kodu

Flo internet sitesi ve mobil uygulamasında indirimli alışveriş yapmak ister misiniz? O zaman ihtiyacınız olan tek şey FLO indirim kodu. İnternet sitemizden ücretsiz olarak temin edebileceğiniz Flo indirim kuponu sayesinde anında indirim kazanabilirsiniz. 1indirimkodu.com sitemizde Flo indirim koduna ek olarak FLO 1 alana 1 bedava gibi kampanyalar da yer almaktadır.

FLO markasının internet sitesinde kullanabileceğiniz FLO indirim kodu ve FLO kampanya kodu aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Flo, ayakkabı başta olmak üzere birçok farklı kategoride onlarca marka ve binlerce ürün ile ülkemizde en bilinen markalardan bir tanesidir. Özellikle sürekli güncellenen moda anlayışı ile birlikte ayakkabı perakendecileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, kaliteli ürünleri müşterilerine uygun fiyatlara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle sık sık Flo bir alana bir bedava kampanyası gibi kampanyalar yapmakta ve Flo indirim kodu dağıtmaktadır.

FLO, fiziki mağazalarına ek olarak internet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden de satış yapmaktadır. Özellikle internet üzerinden satışa son zamanlarda ağırlık veren firma, ülkemizde en önde gelen ayakkabı satış sitelerinden bir tanesi olmayı da başarmıştır. Onlarca farklı marka ve binlerce farklı ürün sayesinde neredeyse herkesin istediğini bulmasını sağlamaktadır. Babet, koşu ayakkabısı, tenis ayakkabısı, terlik, bot, topuklu ayakkabı gibi aklınıza gelebilecek tüm ayakkabı modellerinde ürün bulmak mümkün. Üstelik Flo internet sitesinden alışveriş yapmanın birçok ekstra avantajı da var. İnternet alışverişlerine özel FLO indirim kodu ve yine internet alışverişine özel flo 1 alana 1 bedava gibi kampanyalar ile ihtiyaçlarınız olan ayakkabıyı daha ucuza alabilirsiniz.

FLO İndirim Kodu Ve Flo Kampanya Haberleri

FLO yıllardır ülkemizde en önde gelen ayakkabı perakendecileri arasında yer alıyor. Bu başarısının en önemli sırrı ise kaliteli hizmet, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini bir arada sunmaları. FLO mağazaları içerisinde hem dünyaca ünlü markalardan ürünler, hem de kendi ayakkabı markalarına ait ürünler bulmak mümkün. Ayrıca Flo mağazalarında birçok çanta ve kemer gibi farklı ürünler de bulmak mümkün. Bu sayede ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerin neredeyse tamamını tek bir yerde ve uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün.

flo kampanya
FLO İndirim Kodu Ve FLO Kampanya Haberleri

FLO gerek internet sitesi gerek mobil uygulaması üzerinden yaptığı satışlar ile ülkemizde en çok online ayakkabı satışı yapan markalar arasında yer alıyor. Kullanıcı deneyimine büyük önem veren marka müşteri memnuniyeti adına elinden gelen her şeyi yapıyor. Özellikle memnuniyeti arttırmak ve müşterilerini online alışverişe teşvik etmek amacıyla ise sık sık FLO indirim kuponu dağıtıyor. Ayrıca yine sık sık internet alışverişlerine özel FLO kampanyası yapmaya da devam ediyorlar. Bu kampanyalar arasında hiç şüphesiz en sevilen ve ilgi gören kampanya ise “FLO 1 alana 1 bedava” kampanyasıdır.

FLO 1 Alana 1 Bedava 2024

FLO kampanya 1 Alana 1 Bedava fırsatı sayesinde daha uygun bir alışveriş yapmak mümkün. FLO internet sitesi ve mobil uygulamasında geçerli olarak yapılan bu FLO kampanyası sık sık tekrarlanmakta. FLO 1 alana 1 bedava kampanyası sayesinde 1 fiyatına 2 ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Kampanyanın aktif olduğu dönemlerde FLO internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Bu kampanya dönem dönem aktif olmakta ve sadece seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya detaylarını, kampanya aktif olduğu dönemlerde sitemizden bulabilirsiniz.

flo 1 alana 1 bedava
FLO 1 Alana 1 Bedava

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası sadece ayakkabılarla sınırlı değil. FLO cüzdan 1 alana 1 bedava gibi farklı kategori ürünlerinde de geçerli olmakta. Ayrıca FLO outlet 1 alana 1 bedava kampanyası ile bu kampanyaya ek fırsatlar yakalamanız da mümkün. Alışveriş öncesinde 1indirimkodu.com’dan ücretsiz olarak alacağınız FLO kampanya kodu ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

FLO İndirim Kuponu

FLO indirim kuponu ile FLO internet sitesinden anında 100 TL indirim kazanabilirsiniz. Anında kullanabileceğiniz bu kupon kodu sayesinde istediğiniz ayakkabı artık 100 TL daha ucuz. Hemen FLO internet sitesinden alışverişe başla ve FLO indirim kuponu fırsatını kaçırma.

FLO Outlet İndirimi

FLO internet sitesi ve mobil uygulamasında yer alan güzel özelliklerden bir tanesi hiç şüphesiz “FLO Outlet” bölümü. Bu FLO Outlet kategorisi ile FLO Outlet mağazaları ziyaretine ihtiyacınız kalmadan indirimli alışveriş yapabiliyorsunuz. İnternet sitemizden FLO ile ilgili bize gelen en sık sorulardan bir tanesi “FLO Outlet mağazaları nerede” oluyor. Bu sorunun cevabı internet sitesi ve mobil uygulamasında.

flo outlet 1 alana 1 bedava
FLO Outlet 1 Alana 1 Bedava

Üstelik FLO Outlet mağazaları üzerinden alışveriş yapmaktansa online olarak alışveriş yapmanın birçok zaman ek kazançları da oluyor. Outlet alışverişlerinizde kullanacağınız FLO indirim kuponu ile daha avantajlı bir alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz. Ayrıca outlet online mağaza üzerinden de bazı dönemlerde FLO outlet 1 alana 1 bedava kampanyası düzenlenmekte.

FLO İlk Alışveriş İndirimi

FLO markasının online alışverişe özel yaptığı FLO kampanyası ise “FLO İlk Alışveriş İndirimi“. Güncel olarak aktif devam eden bu kampanya ile 175 TL indirim kazanmanız mümkün. FLO internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ilk defa kayıt olacak kullanıcılara 700 TL ve üstü alışverişlerde 175 TL indirim yapılıyor. Bu indirim için herhangi bir koda veya kupona ihtiyacınız yok. Sadece üye olup ürünleri sepetinize eklemeniz yeterli. Sonrasında FLO ilk alışveriş indirimi diğer adıyla FLO yeni üye indirimi anında aktif olacaktır. Sepetinizdeki toplam tutar üzerinden 175 TL indirim ile ürünleri satın alabileceksiniz. Kısacası bu indirim için FLO yeni üye indirim kodu ihtiyacınız bulunmuyor.

Unutmayın FLO ilk üyelik indirimi sadece ve sadece online alışveriş için geçerli. Yani sadece mobil uygulama ve internet sitesi üzerinden yapacağınız 700 TL ve üstü alışverişlerde kullanabilirsiniz.

FLO Uygulama İndirimi

FLO müşterilerini mobil uygulamaya çekmek adına sık sık flo mobil uygulama indirimi yapmakta. Bu kampanyalar sadece mobil uygulama üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olmaktadır. Bu nedenle FLO uygulamasını telefonunuza yüklemeli ve bildirimlerini açmanız gerekmektedir. FLO uygulama indirimi dönemlerinde cihazlarınıza otomatik olarak kampanya ve indirimler hakkında bildirimler göndermektedir.

FLO Etiketin Yarısı

FLO 1 alana 1 bedava kadar avantajlı kampanyalardan bir tanesi ise FLO etiketin yarısı kampanyası. Belirli zamanlarda yapılan bu kampanya ile ürünlerde %50 indirimli alışveriş yapmak mümkün. Fakat eklememiz gereken bir durum var. Bu kampanya sadece saatlerle sınırlı oluyor ve ürünler çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Bu nedenle mobil uygulamayı telefonunuza indirmeli ve FLO kampanyası aktif olur olmaz alışverişinizi tamamlamalısınız.

FLO İndirim Kodu Nereden Alınır?

FLO internet sitesinde fiyatlar her zaman gerçekten ucuz. Fakat alışveriş yapmaya karar verdikten sonra ekstra indirimden yararlanmak istiyorsanız 1indirimkodu.com doğru adres. Bir adet flo indirim kodu kullanmak istiyorsunuz ama flo indirim kuponu nereden alınır bilmiyor musunuz? Aslında bu sorunun cevabı gerçekten çok basit. 1indirimkodu.com internet sitesi olarak sizler için 7/24 internet ortamında detaylı araştırmalar yaparak FLO indirim kodu topluyoruz.

FLO indirim kodu toplarken FLO’nun kendi internet sitesini, mobil uygulamasını, sosyal medya hesaplarını ve markanın bültenini kullanıyoruz. Topladığımız bu kodları sizlerle 1indirimkodu.com internet sitesinden paylaşıyoruz. Sizleri bu indirim kodu arama işinden kurtararak zamanınızın size kalmasını ve daha hızlı alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. FLO kampanya kodu kullanarak alışveriş yapmak istiyorsanız internet sitemize girmeniz ve kupon kodunu ücretsiz olarak almanız yeterli.

İnternet sitemizde paylaşılan FLO indirim kodu kullanımı bedavadır. FLO internet sitesinde indirimli alışveriş yapmanızı sağlayacak bu kupon kodlarını hiçbir koşul olmaksızın sizlerle paylaşıyoruz. Peki internet sitemiz üzerinden temin ettiğiniz FLO kampanya kodu nasıl kullanılır?

FLO İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İnsanoğlu dünyaya geldikten sonra ilk kullanmaya başladığı giysi ayakkabıdır. Ayakkabı sayesinde hem ayaklarını soğuğa karşı korumuş hem de hayvanlara karşı daha hızlı koşmayı öğrenmiştir. Gün geçtikçe güzel görünme isteği ile birlikte ayakkabı modası da oluştu. FLO ise günümüzde birçok farklı marka ve model ayakkabıyı kullanıcılara en ucuz şekilde sunmayı amaç edinmiş bir marka olarak karşımıza çıktı.

Terlikten spor ayakkabıya, topuklu ayakkabıdan bota kadar tüm ayakkabı çeşitlerini tek internet sitesinde bulma imkanı sunan FLO, müşterileri için düzenli olarak FLO kampanya kodu dağıtmaya da devam ediyor. Fakat bu kampanya kodlarını nasıl kullanacağınızı bilmediğiniz sürece ne yazık ki bir işe yaramayacaktır. O zaman FLO indirim kodu nasıl kullanılır sorusunun cevabını öğrenmelisiniz. Bizde yazımızın devamında sizlere tam olarak bunu anlatacağız.

Adım Adım FLO İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

 1. FLO kampanya kodunu kullanmak için ilk olarak flo.com.tr internet sitesine giriş yaparak satın alacağınız ürünü seçmelisiniz. Satın alacağınız ürünü sepete ekledikten sonra ödeme sayfasına geçin. Bu sayfada ürünün açıklaması, özellikleri, markası, modeli, numarası, fiyatı ve kargo bedelini göreceksiniz. Ekrana gelen tüm bu bilgilerin hemen altında ise bir adet kutucuğun olduğunu göreceksiniz. Bu kutucuk sizin FLO indirim kodu girmeniz gereken yerdir.
 2. 1indirimkodu.com internet sitemize giriş yaparak FLO kampanya kodu olan FLO indirim kodu sayfamızı açın. Ve hemen karşınıza çıkan kutudaki “Kodu Aç” butonuna tıklayın.
 3. Kodu aç butonuna tıkladığınız anda karşınıza bir kutucuk açılacak ve kutucuğun içerisinde size özel FLO kampanya kodu yer alacak. Sonrasında bu kodu kopyalayarak FLO’nun internet sitesine geri dönün. Dilerseniz direkt olarak “Kodu Aç” butonu altındaki siteye git yazısına da tıklayabilirsiniz. Kodu kopyaladıktan sonra kampanya kodunu nereye yapıştıracağım diye düşünmenize gerek yok. Ödeme sayfasında yer alan kutucuğa kopyaladığınız FLO kupon kodunu yapıştırın ve uygulayın.
 4. Eğer kodunuz geçerliyse ve kampanya şartlarına uyuyorsanız ürünlerin fiyatları kampanya kodunun size vaat ettiği oranda ucuzlayacaktır. Sonrasında ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.
 5. Ödeme işlemi ile birlikte FLO indirim kodu ve Flo indirim kuponu kullanmış olarak indirimli fiyatla alışveriş yapmış olacaksınız. Adres bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olarak ödeme işleminizi yapın.
 6. İndirimli alışveriş sonrasında 1indirimkodu.com sitesini arkadaşlarınıza önermeyi ve sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

Yaptığınız ödeme işlemi ve kişisel bilgileriniz FLO ile sizin aranızda kalmaktadır. Siz FLO internet sitesinden yaptığınız alışveriş ile aldığınız ürünleri giyip eskitirken bizler sizin için yeni fırsatları derlemek için uğraşmaya devam edeceğiz.

FLO İndirim Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

FLO indirim ne zamana kadar?

Flo indirimleri seçili kategorilerde ve seçili ürünlerde ay sonuna kadar devam etmektedir.

FLO çark indirim kodu nasıl kullanılır?

Çarktan kazandığınız indirim kodunu, FLO internet sitesi veya mobil uygulamasında sepet bölümünden “İndirim Kodu” bölümüne yazarak kullanabilirsiniz.

FLO kampanyası ne zaman bitiyor?

FLO kampanyası ay sonuna kadar seçili kategorilerde ve ürünlerde devam edecek.

FLO Kasım indirimi ne zaman?

FLO kasım indirimi 2024 senesinde 29 Kasım günü başlaması bekleniyor.

FLO kaç tl üzeri kargo bedava?

FLO internet sitesi veya mobil uygulamadan yapacağınız 1000 TL ve üstü alışverişlerde kargo bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz.

FLO internet ve mağaza fiyatları aynı mı?

FLO internet sitesi ve mobil uygulamasında ekstra fırsat ve kampanyalar olmakta. Bu nedenle internet ve mağaza fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir.

FLO internetten alınan ürün mağazadan teslim alınır mı?

FLO internet sitesi veya mobil uygulamasından alışveriş yaparken “Mağazadan Gel Al” seçerseniz siparişiniz hazırlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.

FLO outlet mağazaları nerede?

FLO outlet mağaza için internet sitesi ve mobil uygulamasında bulunan “Outlet” kategorisini inceleyebilirsiniz.

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası ne zamana kadar?

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası genellikle 2 gün sürmektedir. Fakat sık sık farklı kategorilerde ve farklı ürünlerde kampanya tekrarlanmaktadır.

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası mağazada geçerli mi?

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası genellikle hem online mağazada hem fiziki mağazalarda geçerli olmaktadır.

FLO ne zaman indirime girer?

FLO markasında hemen hemen yılın her günü indirim bulabilirsiniz. FLO kampanya haberleri sitemizde detaylı olarak paylaşılmakta.

FLO indirim kodu nasıl kullanılır?

FLO indirim kuponu kullanmak için sepetim sayfasında “İndirim Kodu” bölümüne sitemizden aldığınız kupon kodunu girmeniz yeterli.

FLO Mağazasında Bulabileceğiniz Markalar

Her geçen gün kültürel olarak büyümeye devam eden dünyada her geçen gün birçok farklı zevk ve yeni moda görüşü ortaya çıkmakta. Ortaya çıkan yeni görüşlerin ve farklı fikirlerin bir araya gelmesi ile de milyonlarca çeşit yeni modellerde ayakkabı üretimi yapılmaktadır. FLO mağazalarında veya FLO internet sitesinde milyonlarca farklı modelde belki ayakkabı bulamayabilirsiniz fakat bu durum FLO’nun ülkemizdeki en geniş ayakkabı model çeşitliliğine sahip markalardan birisi olduğu gerçeğini değiştirmemektedir.

flo indirim kuponu
FLO İndirim Kuponu – FLO Mağazasında Bulabileceğiniz Markalar

FLO markası içerisinde sadece ayakkabı değil çanta ve aksesuar ürünlerini de bulabilirsiniz. Bünyesinde bulundurduğu markalar ve iş ortaklığı yaptığı markalar ile birlikte onlarca farklı marka ve binlerce farklı ürünü tek bir internet sitesinden ulaşabilirsiniz. İş ortaklığı yaptığı bu firmalar arasında Adidas ve Nike başta olmak üzere Lumberjack, Dockers, Hummel, Kinetix, Puma ve Lotto gibi dev ayakkabı üreticileri yer almaktadır.

FLO bünyesinde ayakkabı dışında da ürünler bulabilirsiniz. Bunun en güzel örneği ise FLO mağazalarında bulabileceğiniz Penti ürünleridir. Unutmadan ekleyelim “Penti İndirim Kodu” yazımız ilginizi çekebilir.

Unutmadan eklemek isteriz ki, FLO’nun iş ortaklığı yaptığı firmaların ürünlerini sattıkları kendi internet siteleri de bulunmakta. Üstelik indirim döneminde çok ciddi miktarlarda indirimler yaptıkları gibi müşterileri için düzenli olarak indirim kodu dağıtımı da yapmaktalar. Bu markaların en güncel indirim kuponlarını ve kampanyalarını görmek için ilgili firmanın linkine tıklayarak 1indirimkodu.com internet sitesinde yayınlanan o markanın indirim kodu sayfasına ulaşabilirsiniz.

 • Lumberjack İndirim Kodu
 • Dockers İndirim Kodu
 • Polaris İndirim Kodu
 • Adidas İndirim Kodu
 • Nike İndirim Kodu
 • Hummel İndirim Kodu
 • Puma İndirim Kodu

FLO’da Hatalı Ürün İade Ve Değişimi Nasıl Yapılır?

FLO internet sitesi üzerinden yapacağınız her alışverişte iade hakkınız bulunmaktadır. Fakat bu haklar FLO politika şartları ve iade şartlarını karşıladığı durumlarda geçerlidir. FLO üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek için öncelikle ürünün hiç kullanılmamış, yıkanmamış ve herhangi bir şekilde zarar görmemiş şekilde 60 gün içerisinde iade etmeniz gerekmektedir. Satın alma işlemini takip eden 60 gün içerisinde yukarıdaki durumlar haricinde herhangi bir neden belirtmeksizin satın aldığınız ürünü FLO’da kolaylıkla iade edebilirsiniz.

FLO MNG Kargo İade Nasıl Kargolanır?

FLO kargo konusunda MNG Kargo firması ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bu nedenle iade edeceğiniz ürünü en yakın MNG kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz ayrıca en yakın FLO mağazasına giderek yine ürünü koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. İade işlemi yaparken unutmamanız gereken bir diğer nokta ise faturanın olmasıdır. Yanınızda ürünün faturası olmadan yapacağınız iade talepleri reddedilecektir. FLO mağazalarında oluşturabileceğiniz iade talep sayısı 20 ürün ile sınırlıdır. 20 adeti geçen ürün sayılarında FLO mağazaları iade yapmayacağı gibi kargo yoluyla iade yapmanız gerekmektedir.

Siz ürünü iade ettikten sonra FLO tarafından iade şartlarının sağlanıp sağlanmadığı detaylı olarak kontrol edilir. Eğer iade talebiniz kabul ederse 14 gün içerisinde iade işlemi tamamlanarak size SMS veya E-Mail yoluyla bilgi verilir.

İade işlemi kabul edildikten sonra ücretin iadesi kullandığınız bankaya göre değişiklik gösterir. Satın alma işlemini kredi kartı ile yapmanız durumunda ücretin iadesi birkaç gün sürecektir. Banka kartı ile yapılan ödemelerin iade süresi ise kredi kartına göre daha uzun sürebilir. Eğer ürün iade şartlarına uymuyorsa ve iade talebiniz reddedilirse sipariş adresinize aynı şekilde ürün teslim edilir.

FLO’da İade Ücretli Mi?

FLO internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünü herhangi bir nedene bağlı olarak iade etmek isterseniz ücretsiz iade imkanınız bulunmaktadır. FLO – MNG Kargo iş birliği sayesinde iade yapacağınız ürünü herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsiniz. MNG Kargo üzerinden FLO’ya gönderdiğiniz iade ürün için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aralarındaki anlaşma nedeniyle MNG Kargo haricinde farklı bir kargo firması ile FLO’ya iade ürün göndermeye çalışırsanız mağaza bu iade paketini teslim almayacaktır.

FLO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon: 0850 290 3 356

E-Mail: musteriiliskileri@flo.com.tr

FLO İnternet Sitesi: https://www.flo.com.tr/

FLO Mağazası Trendyol’da Var Mı?

FLO markası birçok online pazar yerinde de mağazası ile satışlarına devam etmekte. FLO’nun mağaza olarak yer aldığı en büyük pazar yerlerinden biri ise Trendyol. Trendyol’da sık sık FLO mağazasında kampanyalara denk gelebilirsiniz. Ayrıca bu indirime ek olarak kullanacağınız Trendyol indirim kodu sayesinde daha da uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

FLO Markası Nasıl Doğdu?

1960 senesinde Gaziantep’te Ahmet Zilyan tarafından ısmarlama ayakkabı üretimi yapmak amacıyla kurularak sektöre giriş yaptı. Geçen 10 yılın sonunda 1970’li yıllarda yan sanayi imalatı fırsat bilerek çalışmalarını İstanbul’a taşıdı. 1985 yılında artık tam kurumsallaşma kararı alan Ahmet Zilyan, Zilyan Ayakkabı markasını kurarak ilk spor ayakkabı modeli ile birlikte piyasaya giriş yaptı. Bu spor model günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Kinetix’in ilk piyasaya çıkışı olmuş oldu. Hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Zilyan Ayakkabı 1994 senesinde markası bünyesine “Polaris” markasını da katarak devam etti. Polaris’in satın alınması ile birlikte üretim modelleri arasına terlik de girmiş oldu.

1994 Yılında markaların satışını yapacağı bir pazar kurmak amacıyla FLO markasını kurdu. FLO markasının genişletilmesi ile birlikte tüm Türkiye’ye direkt olarak ürün dağıtımı ve satımına başladı. 2003 senesinde dünya devlerinden biri olan Dockers by Gerli markasının ülkemizde lisans hakkını satın almayı başardı. İlerleyen yıllarda ise İtalya’nın en önde gelen ayakkabı firmalarından biri olan Lumberjack markasını tamamen satın alıp bünyesine katarak yurt dışına ilk defa açılmış oldu.

5/5 - (3 oy)

“FLO İndirim Kodu” üzerine 3 yorum

 1. flo bir alana bir bedava ayakkabı kampanyası ne zaman başlayacak ve lumberjack ürünlerinde geçerli olacak mı

  Yanıtla
 2. flo indirim kodu için teşekkür ederim gerçekten çalıştı. birçok farklı kod denemiştim hiçbiri çalışmamıştı ama sizden aldığım kod çalıştı teşekkürler

  Yanıtla
 3. flo 1 alana 1 bedava kampanyası acaba dockers botlarda da geçerli olacak mı sezon sonuna doğru böyle bir kampanya yapacaklar mı

  Yanıtla

Yorum yapın