Hakkımızda

İndirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki ve kampanya haberlerinin paylaşıldığı 1indirimkodu.com internet sitesi olarak öncelikli hedefimiz siz ziyaretçilerimizin çok daha ucuza alışveriş yapmasını sağlamaktır. Ayrıca internet sitemizin bir diğer hedefi ise ziyaretçilerimizin karar vermesini kolaylaştırmaktır. Çeşitli kategorilerde en iyi ürünler listelenmektedir. Bu ürün listelemeleri kendi araştırmalarımız ve deneyimlerimiz üzerinden yaptığımız en iyiler listesi olarak sizlere sunulmaktadır.

1indirimkodu-hakkimizda
1indirimkodu.com

1indirimkodu.com’un Kuruluş Amacı

Ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada insanların alım gücü gittikçe azalmakta fakat ürünlerin fiyatları da bir o denli artış göstermekte. Bizde insanların ihtiyaç duydukları ürünleri nasıl daha ucuza temin edebileceklerini düşünerek 1indirimkodu.com internet sitesini kurmaya karar verdik.

İnternet sitemizde indirim kodu, kupon kodu, indirim kuponu, promosyonlar, çekilişler ve kampanya haberlerine yer vererek ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını çok daha uygun bir şekilde temin etmesini hedeflemekteyiz. Bu hedefimiz doğrultusunda ne kadar kampanya, indirim, promosyon, fırsat ve kupon varsa siz ziyaretçilerimizi bilgilendirerek bu fırsatlardan faydalanmanızı sağlayacağız. Yine bu hedefimiz kitap kırtasiye kategorisinden giyim moda kategorilerine kadar tüm alanlarda en küçüğünden en büyüğüne tüm firmaların fırsatları araştırıyoruz. Bloglardan, forumlardan, kataloglardan, bültenlerden, mail aboneliklerinden, firmaların sosyal medya ve internet sitesi paylaşımlarından derlediğimiz kuponları sizinle paylaşıyoruz. Kimi zaman ise direkt olarak firmalar tarafından bizim ziyaretçilerimize özel kodlar paylaşıyoruz.

En İyi Ürünler Listeleri

İnternet sitemiz, sizlerin daha uygun fiyatlara alışveriş yapmanız için kupon yayınlamaya ek olarak en iyi ürünlere karar vermeniz içinde hizmet vermektedir. İnternet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için çeşitli kategorilerde ve çeşitli ürünlerde detaylı inceleme ve en iyi ürünler listeleri sıralamaktayız. Alışveriş yapmadan önce ziyaret edeceğiniz ilk ve tek internet sitesi olmak için kendimizi geliştirmeye ise gece gündüz devam etmekteyiz.

Biz Kimiz?

1indirimkodu.com internet sitesi bir MEFKA GROUP kuruluşudur. Eylül 2020 itibari ile hizmete giren internet sitemizin en büyük amacı ziyaretçilerimize çok daha uygun fiyatlara alışveriş imkanı sunmaktır.

İnternet üzerinden online olarak yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz fırsatları internet sitemizde bulabilirsiniz. İndirim kuponları, indirim kodları, kupon kodları, kampanya haberleri, anlık fırsatlar, ücretsiz kargo imkanları gibi birçok fırsat ile paranızın cebinizde kalmasını sağlamaktayız. İnternet sitemiz üzerinden birbirinden farklı, birçok alışveriş firmasının promosyonlarına ve kampanyalarına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Hukuk Danışmanı

Av. Fatih Mert Çelik

İndirim Kodu Nedir?

Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan fakat yurt dışında bilinen ve çok aktif bir şekilde kullanılan indirimli alışveriş size büyük bir tasarruf imkanı sunuyor. Peki indirimli alışverişi nasıl yapacağız? Bu kupon kodları ne işe yarıyor?

İnternet üzerinden satış yapan alışveriş sitelerinden ürün alırken toplam tutarın üzerinden indirim gerçekleşmesini sağlayan şifrelere kupon kodu denilmektedir. Yani genel olarak yapılan indirim haricinde sadece kuponu kullanan kişiye özel indirim yapılmaktadır. Kupon kodunuz varsa ve bu kod sayesinde indirimli alışveriş yapmak istiyorsanız bu kodu ödeme işlemini yapamadan önce kullanmanız gerekmektedir. Ödeme ekranı öncesinde “İndirim Kodunu Buraya Giriniz” şeklinde veya buna benzer kutucuklar görürsünüz. İşte internet sitemizden temin ettiğiniz kodları buraya yazarak onaylarsanız ödemeniz gereken tutarda indirim gerçekleşir. Bu şifreler genel olarak “Kupon Kodu”, “İndirim Kodu”, “İndirim Kuponu” veya “Hediye Çeki Kodu” olarak isimlendiriliyor.

İndirim Kodu Nereden Temin Edilir?

İndirim kodlarının paylaşılma zamanları, şartları ve kullanım şekilleri mağazadan mağazaya ve hatta markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bizde 1indirimkodu.com internet sitesi olarak aktif bir şekilde birçok kategoride, en küçüğünden en büyüğüne birçok alışveriş sitesini ve markayı takip ederek bu kupon kodlarını topluyoruz. Ayrıca kimi zaman siz değerli ziyaretçilerimize özel firmalardan ayrıca indirim kuponları da talep etmekteyiz.

Sizler için topladığımız bu indirim kuponlarını iste ilgili mağazanın sayfasında anlık olarak paylaşmaktayız. Kısacası alışveriş yapmayı düşündüğünüz mağazanın internet sitemizdeki bölümünden rahatlıkla kupon kodlarını elde edebilirsiniz.

İnternet sitemizde arama bölümüne alışveriş yapmayı düşündüğünüz mağazayı aratarak kolaylıkla indirim kuponlarına ulaşabilirsiniz. Firmaların siz değerli ziyaretçilerimiz için bizlere verdiği indirim kodlarını almak için ise indirim bültenimize kaydolmanız gerekmektedir. Bu kupon kodları sınırlı sayıda temin edildiğinden dolayı sadece sıkı takipçilerimize indirim bültenimiz üzerinden haber veriyoruz. İndirim bültenimize kayıt olmak ücretsizdir.

Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizde yer alan mağazaların sayfalarında indirim kuponu kodunu gördüğünüz zaman ilk olarak açıklamayı okumanızı öneririz. Çünkü her mağazanın kodunun kullanım koşulları değişiklik göstermektedir.

Bazen koşulsuz şartsız kuponlar olabildiği gibi bazen ise belirli şartlarda kullanılabilen kuponlar olabiliyor. Örneğin belli bir tutarın üstünde harcama yapılması ve sadece belli ürünlerde geçerli olması gibi şartlar sunulabiliyor. Ayrıca kupon kodlarının son kullanım tarihi, kampanyayı yapan mağazanın inisiyatifindedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ve yapacağınız alışverişlerden daha büyük indirimlerden faydalanabilmeniz için sürekli çalışıyoruz. Gün geçtikçe internet sitemizde yer alan marka sayısını, indirim kuponlarını ve en iyi ürünler listelerimizi arttırmaya çalışıyoruz.