Yemeksepeti Joker İndirimi

Bu yazımızda sizlere Yemek Sepeti joker indirimi yakalama yönteminden bahsedeceğiz. Yemeksepeti joker indirimi yakalama yöntemi sayesinde ülkemizdeki en iyi yemek sipariş sitesi olan Yemeksepeti’nden indirimli bir şekilde sipariş verebileceksiniz. Aşağıdaki yöntemler ile birlikte Yemek sepeti joker indirimi kazanabilir ve çok daha uygun fiyatlara yemeklerinizi sipariş edebilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim internet sitemiz 1indirimkodu.com‘da Yemeksepeti indirim kodu, Getir indirim kodu, Trendyol yemek indirim kodu gibi indirim kuponları bulabilirsiniz. Bu kuponlar ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Joker indirimi bildiğiniz üzere Yemeksepeti uygulamasının kullanıcılarına sunduğu büyük bir avantaj. Belli zamanlarda belli restoranlarda geçerli kişiye özel Yemeksepeti indirimidir. Joker indirimi farklılıklarda gösterebiliyor. Joker indirimleri:

  • 125 TL sipariş ver 50 TL öde.
  • 200 TL sipariş ver 75 TL öde.
  • 300 TL sipariş ver 100 TL öde.

şeklinde farklılıklar gösteriyor. Yani yaklaşık olarak %40 ile %50 arasına indirimli şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nasıl Çıkar

Yemek Sepeti joker indirimi için ilk olarak belirli saatlerde uygulamayı takip etmelisiniz. Özellikle sabah saat 11.00 ile 12.30 arasında Yemek sepeti joker indirimi yakalama ihtimaliniz artıyor. Aynı şekilde akşam saat 17.30 ile 20.00 arasında da joker indirimi fırsatları daha fazla düşüyor. Tabi Yemeksepeti joker indirimi yakalama için tek yöntem bu saatler değil. Bunun dışında da kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunuyor. Kısaca Yemek Sepeti joker indirimi yakalama yöntemleri:

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nasıl Çıkar
Yemek Sepeti Joker İndirimi Nasıl Çıkar

Mahalle Değiştirerek Yemek Sepeti Joker Kazanma Yöntemi

Yemeksepeti uygulamasında joker indirimi kazanmak için yapılabilecek en kolay yöntem kesinlikle semt değiştirmek. Yemeksepeti joker indirimi kazanmak istediğiniz restoranların sipariş götürdüğü ilçeleri inceleyin. Sonrasında semtinizi bu restoranların teslimat yaptığı başka bir semt ile değiştirerek joker indirimi kazanabilirsiniz. Semtinizi her değiştirdiğinizde illaki bir joker indirimi yakalıyorsunuz. Bazen kendi ilçenizi düzeltmek için işlem yaptığınızda bile bu indirimler denk gelebiliyor.

Semt değiştirerek yemek sepeti joker indirimi kazandıktan sonra bu joker ile kendi ev adresinize sipariş verebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken ilk nokta joker düşmesini istediğiniz restoranların sipariş gönderdiği semtleri seçmek olacaktır. İkinci nokta ise joker düştükten sonra fazla beklemeden sipariş vermeniz gerekiyor. Çünkü restoranların joker indirimi sınırlı sayıda oluyor. Bu nedenle siz joker indiriminizi kullanana kadar kotaları dolabiliyor.

Yeni Üye Olana 100 TL Yemeksepeti İndirim Kodu

Yemeksepeti üyesi değil misiniz? Eğer yemeksepetine ilk defa üye olacaksanız (telefon numaranızın başka bir üyelikle bağlantısı olmaması gerekmektedir.) İlk yemeksepeti siparişiniz sonrasında ikinci siparişiniz için 100 TL indirim kodu kazanabilirsiniz. Yemeksepetinin bu yeni müşteri kazanmak için yaptığı kampanya ile indirimli bir şekilde sipariş verebiliyorsunuz.

Aşağıdaki butonu kullanarak yemeksepetine gidip üye olduktan ve ilk siparişinizi verdikten sonra (kampanyanın aktif olduğu dönemlerde) yemeksepeti indirim kodu mail adresinize ulaşmaktadır.

Hesap Değiştirerek Joker İndirimi Yakalama

Yemeksepeti hesabınızı değiştirerek joker indirimi kazanabilirsiniz. Kendinizin birden fazla hesabı veya akrabalarınızın, ailenizin, arkadaşlarınızın hesaplarıyla bu sayfadaki yöntemleri kullanarak yemeksepeti jokeri kazanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken fazla yeni hesap (multi hesap) açmanızı önermiyoruz. Çünkü fazla yeni hesap oluşturduğunuz zaman yemeksepetinden uzaklaştırılabilirsiniz. Bu nedenle bu yöntemi fazla önermemekle birlikte aynı evde yaşadığınız kişilerin adına yemeksepeti hesabı açabilirsiniz. Ve bu kişileri yemeksepeti kullanmaya teşvik ederek, onların hesaplarını birlikte kullanabilirsiniz.

Web Site – Mobil Uygulama Kullanarak Joker İndirimi Yakalama

Bir diğer Yemek Sepeti joker indirimi kazanma yöntemi ise web tarayıcı, mobil uygulama ve mobil tarayıcıyı ayrı ayrı kontrol etmektir. Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden restoranları listele kısmına baktığınız zaman joker düşmediyse sırasıyla mobil tarayıcı ve normal internet sitesi üzerinden deneyebilirsiniz. Bu yöntemle de Yemek sepeti joker indirimi yakalayabilirsiniz.

Üyelikten Çıkıp Tekrar Girmeyi Deneyin

Joker indirimi yakalamak için kullanacağınız bir diğer yöntem ise hesaptan çıkıp tekrar giriş yapmak. Bir nevi uygulamayı sıfırladığınızdan dolayı indirim fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapmak.

Zincir Restoranları Ziyaret Edin

Yemek sepeti joker indirimi kazanmanın en kolay yöntemlerinden bir tanesi de zincir restoranları ziyaret etmektir. Bilinen, tanınmış büyük restoran zincirlerin yemeksepeti sayfasını ziyaret etmek, sayfalarına giriş çıkış yapmak bu şirketlerden joker yakalama ihtimalinizi arttırmaktadır. Bu işlemi yapınca çok sık bir şekilde gir çık yaptığınız restoranın joker indirimi çıkmaktadır.

YemekSepeti Joker İndirimi Bekçisi Eklentisi

2015 yılında bir yazılımcı tarafından yapılan Google Chrome eklentisi sayesinde düşen jokerlerden anında haberdar olabiliyorsunuz. Uygulama herhangi bir zararlı yazılım içermemekle birlikte, joker düştüğü zaman bilgisayarda bildirim vermekte ve dilerseniz sesli olarak da bildirim alabilmenizi sağlamakta.

Asıl Uygulama: https://github.com/seferov/yemeksepeti-extension

Sesli Uygulama: https://github.com/mertbursali/yemeksepeti-extension

Sesli bildirim istiyorsanız 2. linke tıklamalısınız. Eklenti sayfalarına gittikten sonra “Code” butonuna tıklayın. Aşağı doğru açılan menüde “Download ZIP” butonuna tıkladığınız zaman ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra ZIP’i bir klasör içerisine çıkartın. Sonrasında Google Chrome’a giriş yapın. Sağ üstte Chrome’u kapatma işaretinin altında yer alan “3 Nokta” işaretine tıklayın. Ve açılan menü içerisinde “Diğer Araçlar” butonuna tıklayın. Sonrasında yine açılan menü içerisinde “Uzantılar” bölümüne giriş yapın. Sağ üstte yer alan geliştirici modunu aktif etmelisiniz. En son olarak ise “Paketlenmiş Ögeyi Yükle” linkine tıklayarak Zip dosyasını yükleyin. İşlem bu kadar basit bundan sonra joker düştüğü anda tarayıcınızdan bildirim alacaksınız.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Nedir?

Artık yemek siparişi verileceği zaman ilk tercih yemeksepeti uygulaması olmuş durumda. Yemeksepeti’nin bu denli başarısında sektörde ilk olmasına ek olarak joker indirimi ile müşterilerini memnun etmesi de yer alıyor. Yukarıda joker indirimi yakalama yöntemlerinden bahsettik şimdi ise Yemek sepeti joker indirimi nedir konusunda bilgi almak isteyen ziyaretçilerimize açıklama yapmak istiyoruz.

Günümüzde birçok insan yemeklerini dışardan sipariş vererek alıyor. Son zamanlarda bu online sipariş uygulamaları artış gösterse de hala Yemeksepeti bu konuda lider konumda. Bu liderliğinin en önemli nedeni ise hiç şüphesiz joker indirimi. Kişiye özel olarak, bazı zamanlarda bazı restoranlarda geçerli olan indirimlere joker indirimi deniyor. Bu indirimler sayesinde ise 125 TL siparişinizde 75 TL ödeyebilir veya 200 TL siparişinize 125 TL ödeyebilirsiniz. Bu oranlar tamamen şansınıza bağlı. Bizde yukarıda bahsettiğimiz yöntemler ile birlikte yemeksepeti joker indirimi yakalama yöntemleri ile sizlerin daha uyguna sipariş vermenizi sağlamaya çalıştık.

Yemek Sepeti Joker İndirimi Ne Zaman Olur?

Yemeksepeti joker indirimi için belirli bir zaman kısıtlaması yoktur. Günün her saatinde joker indirimi kazanabilirsiniz. Fakat yazımızın başında da belirttiğimiz gibi günün belirli saatlerinde joker indirimi yakalama ihtimaliniz çok daha fazladır. Özellikle sabah 11.00 ile 12.30 arasında ve akşam 17.30 ile 20.00 arasında joker indirimi çok daha fazla düşmektedir. Tabi dediğimiz gibi bu saatler dışında, günün her saatinde joker kazanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Joker İndirimi İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Yemek Sepeti joker indirimi nasıl çıkar?

Yemeksepeti uygulamasında “Yemek” bölümüne girdiğiniz zaman otomatik olarak aktifleşir. Eğer indirim karşınıza çıkmazsa Yemek Sepeti Joker İndirimi Yakalama Yöntemleri bilmelisiniz.

Yemeksepeti Joker kalktı mi?

Yemeksepeti joker uygulaması 2024 yılında da devam ediyor.

Yemeksepeti Joker ve kupon aynı anda kullanılır mı?

Yemeksepeti joker indirimi ile yemek sepeti indirim kodu birleştirilememektedir.

Yemek Sepeti Joker neye göre çıkıyor?

Yemeksepeti jokeri konum ve geçmiş siparişlerinize göre otomatik çıkmaktadır.

Yemek Sepeti joker indirimi ne kadar?

Yemeksepeti jokerleri; 125 TL sipariş ver 50 TL öde, 200 TL sipariş ver 75 TL öde, 300 TL sipariş ver 100 TL öde şeklindedir.

Yemek Sepeti Joker bitti mi?

Yemeksepeti joker 2024 yılında da aktif şekilde devam ediyor.

5/5 - (2 oy)

“Yemeksepeti Joker İndirimi” üzerine bir yorum

  1. yemeksepeti joker indirimi artık eskisi kadar büyük fırsatlar vermiyor hep aynı yerlerde geçerli indirimler çıkıyor bir anlamı kalmadı pek

    Yanıtla

Yorum yapın