15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
trendyol indirimi ne zaman

Trendyol İndirimi Ne Zaman?

Trendyol indirimi Ne Zaman? Eğer ki Trendyol internet sitesini ve mobil uygulamasını düzenli olarak takip ediyorsanız görmüş olmalısınız. Trendyol’da indirimler hiç bitmiyor. Sürekli olarak bazı markalar ve bazı ürünler indirime giriyor, o ürün ve markalarda indirim bitince başka markalar ve ürünler indirime giriyor. Fakat bazı özel dönemlerde neredeyse tüm ürünlerde çok ciddi indirimler oluyor. Bu özel dönemler, Trendyol Black Friday, Trendyol Efsane Cuma, Trendyol Yılbaşı İndirimleri, Trendyol 11.11, Trendyol Mega Eylül ve benzeri dönemler.

Trendyol indirimi beklemekten sıkıldınız mı? Trendyol indirim kodu için aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirim koduna sahip olabilir ve anında indirimli alışverişe başlayabilirsiniz.

İndirim Kodu

Bu Trendyol indirim dönemleri, müşteriler için resmen bir alışveriş çılgınlığına dönüyor. Çünkü yüksek fiyatlardan sıkılan insanlar genel olarak alışveriş yapmak için özel indirim dönemlerini bekliyor. Bu sayede bütçelerini zorlamadan ihtiyaç duydukları ürünlere sahip olabiliyorlar. Bu nedendir ki Trendyol indirimi ne zaman çok sıklıkla sorulan bir soru halini aldı.

Trendyol İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Trendyol indirimleri bu sene de devam ediyor. Trendyol indirimi ne zaman 2021 senesi için sorulursa, geçen sene olduğu tarihlerde yine büyük trendyol indirimi başlayacak. En yakın büyük Trendyol indirimi 9 10 11 Kasım Trendyol indirimi şeklinde olacak. Sonrasında ise Kasım ayının sonunda Trendyol Black Friday indirimi veya Trendyol Şahane Cuma indirimi 27 Kasım’da olacak.

Trendyol Şahane Cuma İndirimi sonrasında ise yeni yıl ile birlikte Trendyol Yeni Yıl İndirimi ve Trendyol Yılbaşı İndirimi başlayacak. Kısacası indirimler dönemine girdik ve Trendyol indirimi ne zaman 2021 için geri kalan günlerde neredeyse her ay 1-2 defa büyük indirim dönemi olacak.

Trendyol Büyük İndirim Ne Zaman?

Trendyol büyük indirimi ne zaman derseniz önümüzdeki en büyük indirim Trendyol black friday indirimi. Trendyol bu dönemde bazı ürünlerinde çok ciddi oranlarda indirimler yapabiliyor. Üstelik alışverişinizde kullanacağınız Trendyol indirim kodu ile birlikte, indirimlere ek indirimler kazanmanız mümkün. Aktif Trendyol indirim kodunu ücretsiz olarak almak için aşağıdaki butona tıklayarak ilgili sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli.

Trendyol indirim zamanı çok sık şekilde sorular alıyoruz. Bu soruların en başında “Trendyol İndirimi Ne Zaman” olsa da birçok benzer soru geliyor. Bu sorular:

 • Trendyol İndirimleri Ne Zaman
 • Trendyol Büyük İndirimleri
 • Trendyol İndirimleri Ne Zaman Başlıyor
 • Trendyol Büyük İndirim Ne Zaman
 • Trendyol İndirimi Ne Zamana Kadar
 • Trendyol İndirimi Ne Zaman Bitiyor
 • Trendyol İndirimleri Ne Zaman 2021
 • Trendyol İndirimleri Kaç Gün
 • Trendyol Yılbaşı İndirimi Ne Zaman
 • Trendyol Yeni Yıl İndirimi Ne Zaman
trendyol büyük indirim ne zaman
Trendyol İndirimi Ne Zamana Kadar?

Biz de sizler için az çok bu sorulara cevap vermeye çalıştık. Aslında bu soruların cevaplarını tek tek araştırmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken 1indirimkodu.com internet sitemizi takip etmek. Çünkü biz sizlere başta Trendyol olmak üzere hemen hemen tüm markaların kampanya haberlerini ve en güncel indirim kodlarını paylaşıyoruz.

Ayrıca uygun fiyata alışveriş yapmak için Trendyol İndirim Günlerini beklemenize gerek yok. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve Trendyol indirim kuponu almak. Sitemizde sadece Trendyol değil, internet üzerinden satış yapan hemen hemen tüm markaların indirim kodlarını bulabilirsiniz.

Trendyol Efsane Günler Ne Zaman?

Trendyol Efsane Günler veya diğer bir adıyla Trendyol Efsane Cuma İndirimi 2021 yılında da olacak. Trendyol efsane günler indirimi 2021 yılında 26 Kasım günü başlayarak 30 Kasım gününe kadar devam edecek.

Trendyol Black Friday Ne Zaman?

Dünyada Black Friday olarak bilinen ülkemizde ise Efsane Cuma veya Efsane Günler olarak tanımlanan günler büyük indirim oluyor. Trendyol markası da bu indirim kervanına katılanlardan. Üstelik Trendyol black friday indirimi çok büyük oranlarda olabiliyor. Üründen ürüne değişse de genellikle çok ciddi indirimler yakalayarak tasarruf etmeniz mümkün.

Trendyol black friday 2021 senesinde de olacak ve yukarıda bahsettiğimiz gibi Kasım ayının son haftası başlayarak, Kasım ayının son cuması gece 12’ye kadar devam edecek.

Trendyol 11.11 İndirimi Ne Zaman?

Black friday genel olarak Avrupa ve Amerika ülkelerinde yaşanan indirim günleri. Çin’de ise bu indirim günleri genellikle 11.11 tarihinde gerçekleşmekte. Ülkemizdeki E-Ticaret sektörünün rekabeti ve ülkemizin hem Doğu hem Batı ülkeleri ile harmanlanmış olması nedeniyle biz iki tarihte de ciddi indirimlere denk gelebiliyoruz.

Trendyol’da 11.11 indirimleri yapan ülkemiz firmalarından bir tanesi. Trendyol 11.11 indirimleri sayesinde de uygun fiyatlara alışveriş yapmanız mümkün. Trendyol 11.11 indirimleri 2021 yılında da olacak ve 9-10-11 Kasım tarihlerinde olacak.

Trendyol İndirimi Ne Zaman Bitiyor?

Trendyol indirimi ne zaman bitiyor ve Trendyol indirimi ne zamana kadar derseniz bunun cevabını veremeyiz. Çünkü Trendyol’da indirim asla bitmiyor. Büyük indirimlerin ise genelde süresi 3 ile 5 gün arasında oluyor. Kısacası kampanyanın başlaması ile birlikte 3 veya 5 gün içerisinde büyük indirim sonlanıyor. Fakat siz yine de Trendyol indirimi ne zaman bitiyor sorusuna net cevap istiyorsanız aşağıdaki sık sorulan sorular bölümünde her indirim gününün başlama ve bitiş tarihini söyledik.

Trendyol İndirimleri İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Trendyol Black Friday İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Trendyol Black Friday İndirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlıyor ve 30 Kasım Cuma gününe kadar devam edecek.

Trendyol Yılbaşı İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Trendyol yılbaşı indirimi 2021 senesinde 27 Aralık tarihinde başlaması bekleniyor. Şuan için net bir bilgi olmasa da tahminler bu yönde. Fakat indirime çok var diye üzülmeyin. Trendyol indirim kodu ile indirimli alışverişe hemen başlayın.

Trendyol Efsane Günler İndirimi Ne Zaman?

Trendyol efsane günler indirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlayacak.

Trendyol 11.11 İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Trendyol 11.11 indirimleri 2021 senesinde 9 Kasım Cuma günü başlayacak ve 11 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Trendyol Efsane Günler Ne Zaman Bitiyor?

Trendyol efsane günler kampanyası 30 Kasım Cuma günü sona erecek.

Trendyol İndirimleri Ne Zamana Kadar?

Trendyol indirimleri bitmeden devam ediyor. Önümüzdeki büyük indirim dönemleri sırayla Trendyol 11.11 indirimleri, Trendyol Efsane Günler, Trendyol Black Friday İndirimi, Trendyol Yeni Yıl İndirimi

Trendyol İndirimi Ne Zaman Başlıyor 2021?

2021’in ilk Trendyol indirimi Ocak ayının 2. haftası ile birlikte başlaması bekleniyor.

Trendyol Sevgililer Günü İndirimi Ne Zaman?

Trendyol sevgililer günü indirimi 12 Şubat Cuma günü başlaması bekleniyor.

Trendyol Efsane Günlerde Hangi Ürünler İndirimde?

Trendyol efsane günlerde hemen hemen tüm ürünler indirime giriyor. Trendyol bünyesinde satış yapan neredeyse tüm mağazalar, tüm markalar büyük oranlarda indirim yapıyor. Bazı ürünlerde bu indirim oranları çok kısıtlı olsa da bazı ürünlerde %70’lere varan indirimleri yakalamak mümkün.

Trendyol efsane günlerde özellikle giyim ve dekorasyon alanlarında çok büyük oranlarda indirimler yakalamak mümkün. Kendi markası olan trendyolmilla ve trendyol man içinde büyük indirimler söz konusu olabiliyor. Üstelik Trendyol efsane günler döneminde alışveriş yapmadan önce 1indirimkodu.com sitemize girerek Trendyol indirim kodunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Böylece zaten büyük indirimler olan ürünlerde ekstra indirimler kazanabilirsiniz.

Trendyol indirimleri ile ilgili daha fazla bir şeyler anlatmaya gerek yok. Umuyoruz ki kafanızdaki tüm soru işaretlerine bir çözüm sunabilmişizdir. Kısacası gıdadan giyime, dekorasyondan kişisel bakım ürünlerine, giyimden spor aletlerine kadar yüz binlerce üründe çok ciddi indirimler oluyor ve bu indirimler sayesinde tasarruflu alışveriş yapabiliyorsunuz. Üstelik trendyol indirim kuponu kullanarak daha da avantajlı alışveriş yapmanız mümkün.

Paylaş:
Önceki Yazı
Modanisa 11.11
Sonraki Yazı
Gratis Kart Nasıl Alınır?

16 Yorumlar

 • Eylül 30, 2020 at 6:49 pm
  hakkı

  merhabalar tredyol indirimi ne zaman tekrarlanıyor ben sürekli indirimleri kaçırıyorum. Bazen çok güzel tredyol indirim kodu yakalıyorum ama kullanamıyorum bir türlü

  Cevap
 • Ekim 27, 2020 at 9:23 pm
  Kadir

  Trendyol indirimi ne zaman başlıyor? Özellikle trendyol black friday indirimi ne zaman merak ediyorum. İhtiyaçlarımı o indirimde alacağım da.

  Cevap
 • Aralık 5, 2020 at 9:16 pm
  Yagmur

  Trendyol yıl başı indirimi ne zaman başlıyor acaba

  Cevap
 • Aralık 5, 2020 at 9:16 pm
  Hayriye

  Trendyol yeni yıl indirimi ne zaman?

  Cevap
 • Aralık 6, 2020 at 1:46 am

  trendyol yılbaşı indirimi ne zaman başlıyor

  Cevap
 • Aralık 8, 2020 at 3:11 pm
  Minik

  Trendyol yılbaşı indirimi ne zaman başlıyor

  Cevap
 • Aralık 16, 2020 at 12:45 pm
  Gamze

  Trendyol indirim günleri ne zaman başlıyor? Trendyol aralık indirimleri ne zaman acaba olacak mı?

  Cevap
 • Ocak 6, 2021 at 2:01 pm
  leylaa

  ocak ayı indirimi ne zaman acaba

  Cevap
  • Ocak 8, 2021 at 12:15 am

   Merhaba Leyla,

   Trendyol Ocak ayı indirimi 13,14,15 Ocak tarihlerinde olacak. Alışverişlerinizde Trendyol indirim kodu almayı unutmayın. Keyifli alışverişler.

   Cevap
 • Ocak 17, 2021 at 5:52 pm
  Beyza

  Ocak sonunda indirim günleri var mıdır acaba

  Cevap
  • Ocak 18, 2021 at 9:42 pm

   Merhaba.

   Şuan için Ocak ayı ile ilgili yeni bir indirim haberi bulunmuyor. En yakın Trendyol indirim gününün 14 Şubat Sevgililer günü ile birlikte olması bekleniyor.

   Cevap
 • Mart 18, 2021 at 12:21 am
  Ali

  Merhaba Mart ve Nisan aylarında indirim günleri varmıdır

  Cevap
 • Mart 25, 2021 at 11:46 pm
  Mesude

  Nisanda indirim günü varmi acaba

  Cevap
 • Nisan 4, 2021 at 3:13 am
  Cansu

  Merhabalar bidaki indirim tarihi ne zaman acaba

  Cevap
 • Haziran 19, 2021 at 1:21 pm
  ayse

  haziran temmuz indirimleri ne zaman

  Cevap
 • Haziran 26, 2021 at 11:45 am
  Sümeyra

  Hazıran ve temmuz indirimleri ne zaman

  Cevap

Yorum Yap