Tıkla Gelsin Davet Kodu

Tıkla Gelsin davet kodu olan “FC37I64KL” kodunu kullanarak anında 10 TL tıkla para kazanabilirsin. Online yemek sipariş uygulaması olan Tıkla Gelsin kullanarak; Burger King, Sbarro, Popeyes, Subway, Arby’s, Usta Dönerci, Usta Pideci gibi restoranlardan sipariş verebilirsin.

  • Tıkla Gelsin Davet Kodu: “FC37I64KL”

Tıkla Gelsin mobil uygulaması TAB Gıda tarafından yayınlanmış ve kendi markalarının siparişleri için kullanılan bir yemek uygulamasıdır. Tıkla Gelsin uygulamasını duyurmak amacıyla da “Tıkla Gelsin Arkadaşını Kap Getir” kampanyasını başlattılar. Bu kampanya dahilinde Tıkla gelsin davet kodu ile birlikte 10 TL değerinde Tıkla para kazanıyorsunuz. Her tıkla para 1 Türk lirası olarak uygulamada indirim sağlamaktadır. Aşağıdaki butona tıklayarak davet kodu kullanmadan üye olabilirsiniz.

Eğer daha önceden Tıkla Gelsin uygulamasına üye olmadıysanız “FC37I64KL” Tıkla Gelsin davet kodu ile veya aşağıdaki link üzerinden üye olursanız 10 TL tıkla para kazanabilirsiniz. 10 TL tıkla ilk 150 TL ve üstü alışverişinizden sonra hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. Sonrasında sizlerde kendi Tıkla gelsin davet kodunuzu kullanarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ettiğiniz zaman hem siz hem de arkadaşınız 10 TL değerinde Tık para kazanmaktadır. Bu tık paraları dilediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz.

Tıkla Gelsin Davet Kodu 10 TL

Burger King, Popeyes, Sbarro, Subway veya Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarından sipariş verecekseniz hiç şüphesiz en karlı siparişi Tıkla Gelsin uygulamasından verirsiniz. Tıkla gelsin, direkt olarak bu markaların ortak olarak çıkardıkları bir sipariş uygulamasıdır. Bu nedeniyle çok daha uygun fiyatlarla ve avantajlı kampanyalarla sipariş vermeniz mümkün. İçerisinde kampanya bölümünde birçok kampanya bulmanız mümkün. Her restoranın her menüsünde farklı kampanyalar yer alıyor. Üstelik siparişlerinizden de Tıkla para kazanıyorsunuz. Bu tıkla paraları da tıpkı davet koduyla kazandıklarınız gibi dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Tıkla Gelsin davet kodu kullanmak çok kolay. Uygulamayı indirdikten sonra adresinizi giriyorsunuz. Sonrasında basit bir üyelik ekranı ile üyeliğinizi tamamlıyorsunuz. Üye olurken tıkla gelsin davet kodu bölümüne “FC37I64KL” kodunu yazarsanız hem siz hem de biz 10 TL değerinde tıkla para kazanıyoruz. Lakin üye olduktan sonra 150 TL ve üstü ilk yemek siparişinizden sonra bu tıkla paralar hesaplara yüklenmektedir. Eğer üye olurken bir davet kodu kullanmazsanız tıkla para kazanamıyorsunuz.

Tıkla Gelsin Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

tıkla gelsin davet kodu nasıl kullanılır

1.Tıkla Gelsin’i indirin.

App Store veya Google Play Store’dan Tıkla Gelsin uygulamasını indirin.

2.Üyelik oluşturun.

Tıkla Gelsin mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra üyeliğinizi oluşturun.

3.Davet kodunu girin.

Tıkla Gelsin Davet Kodu 10 TL

Üyelik ekranında yer alan “Davet Kodunu Gir” bölümüne “FC37I64KL” davet kodunu girin.

4.Üyeliğinizi tamamlayın.

Diğer üyelik bilgilerinizi de girdikten sonra üyeliğinizi tamamlayın.

5.İlk siparişinizi verin.

İlk 150 TL ve üstü siparişinizi verin. 150 TL ve üstü ilk siparişiniz sonrasında 10 TL Tık para hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Tıkla Gelsin İlk Sipariş İndirimi

Tıkla Gelsin uygulamasının tek kampanyası Tıkla Gelsin davet kodu değil. Birçok kampanyası da ve indirim kodu da bulunuyor. Örneğin Tıkla Gelsin Yedikçe Kazan ve Tıkla Gelsin’e özel menüler ve fiyatlar gibi kampanyalar büyük ilgi görüyor. Hızla büyüyen ve kullanıcı sayısını arttıran sipariş uygulaması, gerçekten indirimli yemek sipariş imkanları da sunuyor.

Siz de hemen Tıkla gelsin uygulamasını indirin ve üye olun bu indirimli yemek sipariş fırsatlarını kaçırmayın. Tıkla gelsin ilk sipariş indiriminden faydalanmak için “FC37I64KL” tıkla gelsin referans kodumuzla üye olun ilk 150 TL siparişinizden sonra 10 TL indirim kazanın.

Tıkla Para Nasıl Kullanılır?

Tıkla Gelsin üzerinden gerek davet kodu kullanarak gerek verdiğiniz siparişlerle kazandığınız Tıkla Paraları kullanmak çok kolay. Üstelik 1 tık para 1 Türk lirasına eşit. Peki tıkla para nasıl kullanılır?

  1. Sipariş vermek istediğiniz yemeği sepete ekleyin.
  2. Ödeme işlemine ilerleyin. Sipariş onay sayfasına giriş yapın.
  3. Ödeme yöntemi kısmından “Kredi Kartı” yöntemini seçin. Tıkla para sadece online ödemelerde geçerlidir.
  4. Tıkla Param’ı Kullan” yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin.
  5. Kullanmak istediğiniz Tıkla Para tutarını girin. Eğer boş bırakırsanız tüm bakiyeniz otomatik olarak yansır.
  6. Tutarın yanında yer alan “Kullan” seçeneğine tıkladığınız anda otomatik olarak Tıkla Para tutarında indirim siparişinizde gerçekleşir.
  7. Kalan ödeme miktarını tamamlayarak siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Tıkla para kullanmak işte bu kadar kolay. Tıkla Gelsin ile hem üye olurken kazanın, hem sipariş verirken indirimli sipariş verin hem de Tıkla Para biriktirin.

Tıkla Gelsin Davet Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Tıkla Gelsin davet kodu nasıl alınır?

FC37I64KL” Tıkla Gelsin davet koduyla üye olup ilk 150 TL ve üstü yemek siparişinizde 10 TL Tık Para kazanın.

Tıkla Gelsin ilk siparişe özel indirim var mı?

Tıkla Gelsin’e üye olurken “FC37I64KL” referans kodunu kullanın. İlk 150 TL ve üstü siparişinizde 10 TL indirim kuponu.

Tıkla Gelsin kazandırma programı nedir?

Tıkla Gelsin ile hem üye olurken hem cüzdana para yükledikçe hem de sipariş verdikçe tıkla para kazanırsınız.

Tıkla para kodu nasıl kullanılır?

Tıkla gelsin siparişlerinizde ödeme ekranında yer alan “Tıkla Paramı Kullan” seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz. Sadece online ödemelerde geçerlidir.

Aradığını Tıkla Gelsin’de bulamadın mı? Getir sayfamıza göz atmak ister misin?

https://1indirimkodu.com/getir-indirim-kodu/

5/5 - (2 oy)

Yorum yapın