15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
istegelsin indirim kodu

İstegelsin İndirim Kodu

İstegelsin indirim kodu avantajıyla artık market alışverişlerinizi yapmak hem kolay hem daha ucuz. İstegelsin, mobil uygulaması ve istegelsin.com internet sitesi üzerinden hizmet veren bir market alışveriş sitesidir. Sadece birkaç tıklama ile tüm market alışverişinizi yapma ve bu alışverişinizi kapıdan teslim alma avantajı sunan modern bir alışveriş adresidir. Üstelik bu alışverişlerinizde istegelsin kupon kodu kullanarak uygun fiyatlara yapmanız mümkün.

İstegelsin indirim kodu ve istegelsin kupon kodu ile indirimli market alışverişi yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken aşağıdaki kuponda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklamak. Sonrasında indirimli alışverişin keyfini çıkarmaya başlayın. Bu istegelsin kodundan ve 1indirimkodu.com internet sitemizden arkadaşlarınıza bahsetmeyi unutmayın.

İndirim Kodu

İstegelsin kupon kodu ile birlikte 200 TL ve üstü yapacağınız alışverişlerde anında 30 TL indirim sepetinize yansıyacaktır. Bu kupon kodu 18 Ocak tarihine kadar geçerlidir ve 3000 adet kullanıcı ile sınırlıdır. Her alışverişte sadece 1 adet indirim kodu kullanılabilir.

Büyük bir online market şeklinde hizmet veren istegelsin, toplamda 140 farklı mağazadan, farklı ürünleri kendi deposunda saklıyor. Sizler tarafından verilen sipariş ile birlikte kendi deposunda hazırlanıyor ve sizlerin kapısına kadar ulaştırılıyor. Et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, tavuk, meyve ve sebze başta olmak üzere hemen hemen tüm ürünleri soğutucu araçlarla kapınıza kadar getirip sizlere teslim ediyor. Üstelik istegelsin üzerinden çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapabiliyorsunuz. İstegelsin kupon kodu ve istegelsin kampanyaları ile ihtiyaçlarınızı ucuz bir şekilde giderebilirsiniz. En güncel istegelsin kampanya haberlerinden ve en güncel istegelsin kupon kodu için 1indirimkodu.com internet sitemizi takip etmeniz yeterli.

İstegelsin İndirim Kodu Ve İstegelsin Kampanya Haberleri

Market alışverişlerini yapmak artık istegelsin ile gerçekten çok kolay. Mobil uygulamaların gelişmesi ve yeni birçok mobil uygulamanın çıkması ile birlikte artık market alışverişlerini de internet üzerinden yapabiliyoruz. Üstelik kullanacağınız indirim kodları ile birlikte çok büyük miktarlarda indirim kazanabilir ve tasarruf etme şansını da yakalayabilirsiniz.

İnternetten market alışverişi ilk olarak Getir ile birlikte ülkemizde başladı. Sonrasında Glovo, İstegelsin, Banabi gibi birçok uygulama da bu sektörde müşterilere hizmet vermeye başladı. Kullanıcı dostu ara yüzü ve sürekli olarak istegelsin kampanya ile birlikte bu rekabeti yüksek sektörde kendine yer edinmeyi başardı. Rakiplerine göre fiyat avantajı olmasına ek olarak istegelsin kupon kodu indirimleri ile birlikte sektörde bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Unutmadan ekleyelim. Tıpkı istegelsin gibi diğer online market alışverişi kategorisinde hizmet veren Getir, Glovo, Banabi gibi uygulamalarda artık çok sık bir şekilde kampanya düzenliyor ve sık sık indirim kuponu dağıtıyor. Bu uygulamalarında indirim kodlarını ve kampanya haberlerini internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey 1indirimkodu.com internet sitemizde ilgili uygulamanın sayfasını ziyaret etmek ve en güncel indirim koduna ulaşmak. Bu uygulamaların aşağıdaki linklerine tıklayarak direkt olarak sitemizdeki indirim kodu sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İstegelsin mobil uygulamasında ve internet sitesinde geçerli istegelsin indirim kodu 2020 paylaşımına 1indirimkodu.com olarak devam ediyoruz. İnternet sitemizde yer alan indirim kodu, promosyon kodu ve kampanya haberleri sayesinde indirimli alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Kampanyalar ile çeşitli hediyeler kazanabilir, çeşitli avantajlar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kupon kodları sayesinde ise anında sepette indirim kazanabilirsiniz. Peki 1indirimkodu.com internet sitemizde yer alan ve en çok kullanılan istegelsin kupon kodu ve kampanyaları hangileri?

En Popüler İstegelsin İndirim Kodu Ve Kampanyaları

İnternet sitemizde birçok istegelsin indirim kodu ve istegelsin kampanya haberi paylaştık. Bunların arasında en çok ilgi gören ve kullanılanlar ise şunlardı:

 • İstegelsin 10 TL indirim kodu
 • İstegelsin ilk sipariş
 • İstegelsin davet kodu
 • Garanti İstegelsin
 • Yapıkredi İstegelsin
 • İstegelsin Worldpuan
 • İstegelsin 30 TL indirim
 • İstegelsin kupon kodu 30 TL

İstegelsin Davet Kodu İle Ücretsiz Teslimat Avantajını Yakala

İstegelsin davet kodu kullanarak ücretsiz teslimat avantajını yakalayabilirsiniz. Morhipo ile İstegelsin iş birliği ile birlikte ortaya çıkan “morpass19” istegelsin davet kodu ile sizde ücretsiz teslimat alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey davet kodu kısmına “morpass19” kodunu girmek.

1indirimkodu.com internet sitemizde Morhipo indirim kodu ve kampanya haberleri de yer almaktadır. Dilerseniz “Morhipo indirim kodu” yazımızı okuyarak bu indirim kodlarına sahip olabilirsiniz.

İstegelsin İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Online market alışverişi yapan sayısı her geçen gün artıyor. Bu sektörde hizmet veren uygulama ve internet siteleri de müşteri kitlesini arttırmak ve pastadaki payını arttırmak için birçok yeni kampanya yapıyor. İstegelsin de bu sektörde en fazla kampanya yapan ve en sık indirim kodu dağıtan uygulamalardan bir tanesi. İstegelsin indirim kodu ile birlikte çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapmak mümkün. Peki bu istegelsin kupon kodu nasıl bulunur?

1indirimkodu.com internet sitesi olarak online süper market uygulamalarının kampanyalarını düzenli olarak takip ediyoruz. Gerek sosyal medya hesaplarından gerek anlaşmalı oldukları influencerların sosyal medya hesaplarından gerekse direkt olarak kendi internet sitelerinin kampanya bölümlerinden detaylı olarak bilgi alıyoruz. Bu detaylı araştırmalarımız ile birlikte siz değerli ziyaretçilerimize en güncel istegelsin kupon kodu ve istegelsin kampanya haberlerini sunabiliyoruz. Üstelik bunun için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor ve herhangi bir şart istemeden sizlere sunuyoruz.

Sizlerin istegelsin indirim kodu kazanmak için yapmanız gereken tek şey 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret etmek. Sonrasında “İstegelsin indirim kodu” yazımıza gelerek en başta yer alan kuponun altındaki “Kodu Aç” butonuna tıklamak. İstegelsin kupon kodu açılan pencere içerisinde ekranınıza gelecektir.

İstegelsin İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizden veya başka yollardan istegelsin kupon kodu temin ettiniz. Peki bu kupon kodunu nasıl kullanacaksınız? İstegelsin kupon kodu, istegelsin kampanya kodu, istegelsin davet kodu veya istegelsin promosyon kodu. Adı ne olursa olsun bu kodların tamamı aynı şekilde kullanılıyor ve kullanımı gerçekten çok kolay.

İstegelsin kupon kodu kullanmak için yapmanız gereken uygulamaya girerek alışverişinizi yapmak ve ödeme ekranına gelmek. Ödeme ekranında, ödemeyi yapmadan hemen önce “Kodu Giriniz” yazan bölüme 1indirimkodu.com internet siteninden temin ettiğiniz istegelsin indirim kodunu girerek onaylayın. Anında sepette indirim gerçekleşecektir. Size sadece indirimli alışverişin keyfini sürmek ve 1indirimkodu.com internet sitemiz sayesinde yaptığınız indirimli alışverişten arkadaşlarınıza bahsetmek düşer.

İstegelsin Davet Kodu

İstegelsin davet kodu sadece yeni hesapların kullanabildiği bir fırsattır. Yeni hesap açacak arkadaşınıza istegelsin davet kodu vererek karşılıklı fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu kod sayesinde indirimli alışveriş yapabilir ve çeşitli bonuslar kazanabilirsiniz. Davet kodunu ayrıca bankalar, istegelsin anlaşmalı markalar üzerinden de almanız mümkün.

İstegelsin üzerinden birini davet ettiğiniz ve davet ettiğiniz kişi üye olduğu zaman yeni bir istegelsin davet kodu daha kazanırsınız. Bu şekilde istegelsin’e yeni üye kazandırdıkça fırsatları yakalamaya devam edebilirsiniz. Bu kodlar sayesinde indirimli alışveriş yapabileceğiniz gibi, birçok platformda farklı avantajlar yakalamanız da mümkün.

İstegelsin Davet Kodu Nasıl Alınır?

İstegelsin davet kodu kullanarak çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapmak mümkün. Bu nedenle istegelsin tarafından yapılan bu kampanya kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak değerlendirilir. İstegelsin davet kodu nasıl alınır?

İstegelsin davet kodu alabilmek için ilk olarak davet edilmesi gereken kişi kadar minimum kişiyi davet etmeniz gerekmektedir. Sonrasında davet ettiğiniz kişiler üyeliğini tamamlarken sizin verdiğiniz istegelsin davet kodunu ilgili yere girmesi gerekmektedir. Sonrasında istegelsin indirim kodu hesabınıza tamamlanacaktır. Bu kampanyayı kullanırken öncesinde kampanya şartlarını tam olarak okumanız gerekmektedir. Bir kişi üzerinden sadece bir kere istegelsin indirim kodu kazanabilirsiniz. Her yeni istegelsin kupon kodu için yeni bir kişi davet etmeniz ve yeni bir istegelsin davet kodu kullanmanız gerekmektedir.

Unutmadan eklemeliyiz ki, istegelsin davet kodu ile kazandığınız istegelsin indirim kodu belirli süre için geçerlidir. Hesabınıza tanımlanan kupon kodunu geçerli olduğu tarihler içerisinde kullanmayı unutmayın. Aksi takdirde kupon kodunuz iptal olacaktır. İstegelsin indirim kodu kazanmak için tek yapmanız gereken arkadaşınızı istegelsin davet kodu ile davet etmek.

İstegelsin Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

Arkadaşınız tarafından size verilen istegelsin davet kodunu üye olurken cep telefonu onayından sonra kullanabilirsiniz. Opsiyonel olarak kullanıma açık olan bölüme arkadaşınızın size ilettiği istegelsin davet kodunu girerek anında istegelsin indirim kodu kazanabilir ve indirimli alışverişe başlayabilirsiniz.

İstegelsin davet kodu kullanmak işte bu kadar kolay. Bu işlem karşılığında anında istegelsin kupon kodu kazanabilir ve ücretsiz teslimat gibi birçok farklı fırsat yakalayabilirsiniz.

İstegelsin Davet Kodu Neden Kullanılmalı?

İstegelsin davet kodu kullanarak birçok indirim kazanabilir ve alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz teslimat, çekiliş hakkı, bedava ürün ve benzeri farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İstegelsin davet kodu en büyük faydası ise hiç şüphesiz hem sizin hem de sizi davet eden üyenin hesabına tanımlanan istegelsin indirim kodu olacaktır. Bu kod sayesinde hem siz hem de sizi davet eden kişi indirimli alışveriş yapabilir.

İstegelsin Müşteri Hizmetleri

İstegelsin uygulaması ve internet sitesi müşteri memnuniyetini ilk hedefi olarak belirlemiştir. Bu nedenle çok etkili ve geniş bir müşteri hizmetleri ağı kurmuşlardır. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve uygulama hakkında hemen hemen her konuda bilgi alabileceğiniz bir müşteri hizmetlerine sahipler. Sizde diler görüş ve istekleriniz diler şikayetleriniz dilerseniz de siparişleriniz ile ilgili yaşadığınız problemler hakkında kolaylıkla istegelsin müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İstegelsin müşteri hizmetlerine aşağıdaki telefon numarası ve mail adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0850 255 17 17
E-Posta: musteri.hizmetleri@istegelsin.com

İstegelsin Kupon Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

İstegelsin komisyon alıyor mu?

İstegelsin uygulaması üzerinden yaptığınız online market alışverişlerinizde, uygulama belirli miktarda bir teslimat ücreti almaktadır.

İstegelsin komisyonu ne kadar?

150 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde İstegelsin uygulaması 5,90 TL teslimat ücreti almaktadır.

İstegelsin minimum sipariş tutarı ne kadar?

İstegelsin uygulaması üzerinden sipariş vermek için minimum 60 TL’lik online market alışverişi yapmanız gerekiyor.

İstegelsin alışverişlerinde birden fazla İstegelsin indirim kodu kullanılabilir mi?

İstegelsin üzerinden yapacağınız her bir online alışverişte sadece 1 adet istegelsin indirim kodu kullanabilirsiniz.

İstegelsin indirim kodu ne zamana kadar geçerli?

İstegelsin indirim kodu 2020 senesi içerisinde geçerlidir. Sonrasında yenilenen kuponları yine 1indirimkodu.com internet sitemizden sizler için paylaşmaya çalışacağız. En güncel istegelsin kupon kodu 2020 için internet sitemizi takip etmeye devam edin.

İstegelsin indirim kodu nasıl alınır?

İstegelsin kupon kodu için 1indirimkodu.com sitemizi ziyaret ederek “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli.

İstegelsin davet kodu nasıl alınır?

İstegelsin davet kodu için internet sitemizi ziyaret ettikten sonra “Kodu Aç” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak davet koduna ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Önceki Yazı
Pull And Bear İndirim Kodu
Sonraki Yazı
Vatan İndirim Kodu

7 Yorumlar

 • Avatar
  Eylül 27, 2020 at 8:47 am
  Ali Tercü

  İstegelsin ilk sipariş indirim kodu kullanarak alışveriş yaptım. Fiyatları biraz pahalı ama indirim kodu ile beraber yine de uyguna geldi. Üstelik bu alışverişi evden yaptım. Bu çok iyi özellikle bu pandemi döneminde büyük avantaj

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 28, 2020 at 5:18 am
  Kasım

  İstegelsin ilk sipariş indirimi ile ciddi indirim yaptı ilk. Şimdi de sizin kodunuzu kullanacağım umarım yine ciddi indirim yapar. Bu dönemlerde tasarruf yapmak önemli.

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 30, 2020 at 7:05 pm
  selin

  istegelsin kupon kodu harika bişi çok işime yarıyor. Şİrkette öğlen araları sizin kodlarınız sayesinde çok uyguna abur cubur alıyorum 🙂

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 5, 2020 at 9:20 pm
  Aleyna

  İstegelsin vodafone 30 tl indirim kodu var vodafone mobil uygulamadan ulaşabilirisniz.

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 8, 2020 at 3:09 pm
  Feyza Arslan

  İstegelsin indirim kodu ile birlikte 2ç ürün bedava kampanyasını kullandım teşekkürler

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 16, 2020 at 12:50 pm
  Yaretn

  İstegelsin kupon kodu için teşekkür ederim istegelsin de yemek siparişi verilebiliyor mu?

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 16, 2020 at 12:50 pm
  Gamz

  İstegelsin indirimli alışveriş yaptım sağolun.

  Cevap

Yorum Yap