15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
gratis kart nasıl alınır

Gratis Kart Nasıl Alınır?

Kozmetik sektörünün lider markalarından bir tanesi olan Gratis’te indirimli alışveriş yapmak mümkün. Gratis üzerinden ihtiyaçlarınızı satın alırken indirim ve puan kazanmanızı sağlayan Gratis nedir? Gratis kart nasıl alınır? Gratis kart puan sorgulama ve daha birçok bilgiyi sizler için paylaştık.

Gratis internet sitesinde yapacağınız alışverişeler de kullanabileceğiniz Gratis indirim kodu kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayabilirsiniz. Daha fazla Gratis promosyon kodu için sitemizdeki “Gratis Promosyon Kodu” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İndirim Kodu

Türkiye’nin lider kozmetik mağazalarından bir tanesi olan ve hemen hemen tüm kişisel bakım ürünlerini ve kozmetik ihtiyaçlarını bulabileceğiniz bir marka. Üstelik bu ihtiyaçlarınızı alırken gerçekten çok uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Hali hazırda uygun olan fiyatlarına ek olarak özel günlerde ve indirim dönemlerinde çok ciddi indirimler yapıyor. Bu indirimlere ek olarak Gratis indirim kodu kullanarak daha da indirim kazanabilir, Gratis kart ile ekstra fırsatlar kazanabilirsiniz. Peki Gratis kart nedir? Gratis kart nasıl alınır? Şimdi tam olarak bu sorularınıza cevap verelim.

Gratis Kart Nedir?

Gratis kart nedir? Gratis kart, mağaza tarafından müşterilerine çeşitli avantajlar sunun bir karttır. Gratis kart sahibi olanlar hem Gratis internet sitesinden hem de Gratis fiziki mağazalarından yaptıkları alışverişlerde indirim kazanıyor.

Gratis kart, markanın sürekli olarak kozmetik alışverişlerinde kendini tercih eden müşterilerine özel olarak çıkarmıştır. Gratis Card olarak da bilinen bu kartlar ile çok ciddi indirimler kazanmanız mümkün. Ayrıca bu kartı kullanarak yaptığınız Gratis alışverişlerinizde para puan kazanıyorsunuz. Gratis kart puanını dilerseniz Gratis internet sitesinde dilerseniz fiziki mağazalarında ki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Gratis kart sahibi olan müşterilerine özel olarak kampanyalar da yapılmaktadır. Ayrıca Gratis kampanyaları ve indirimleri yine kart sahiplerine mail yolu ve sms yoluyla önceden haber edilmektedir. Kısacası Gratis kart nedir derseniz Gratis kart sizin Gratis markasının VIP müşterisi olmanızı sağlayan kartlardır.

Tıpkı kredi kartı gibi bir kart Gratis kartı. Alışverişinizden önce fiziki mağazalarda kasaya kartınızı okutarak kullanabileceğiniz gibi internet alışverişinizde de kart numarasını kullanarak indirim kazanabiliyorsunuz. Her kullanıcının Gratis kartı kendine özeldir. Her kartın kendine ait üzerinde kart numarası yer almaktadır.

Gratis Kart Ücretli Mi?

Gratis kart almak tamamen ücretsizdir. Markanın zaten bu kartı çıkarma amacı, kartı satarak para kazanmak değil. Bu kartı çıkarma amacı müşterilerinin memnuniyetini arttırmak ve müşterilerini kendine daha çok bağlamak. Bu nedenle karşılıksız olarak verdiği bu kart ile ilgili sık sık kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar kapsamında puan, indirim ve ekstra promosyonlar kazanabiliyorsunuz.

Gratis kart ne kadar sorusunun cevabı da gratis kart bedava olacaktır. Gratis kart almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Herhangi bir kart aidatı da bulunmuyor. Gratis kart sizin sadece markanın sadık müşterisi olduğunuzu markaya gösteren bir kart. Bu nedenle hemen Gratis kart alma yöntemlerinden biri ile kartı alıp indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis kart alma aslında çok kolay bir işlem. Bu nedenle Gratis kart nasıl alınır diye sormanıza gerek yok. Gratis kart alma için 3 farklı yol bulunuyor. Bu Gratis kart alma yöntemleri; internetten gratis kart alma, mesaj ile gratis kart alma ve fiziki mağazadan gratis kart almadır.

Gratis kartı nasıl alınır sorunuza bizim öneri cevabımız kesinlikle online başvuru ile almak olacaktır. En kolay ve hızlı gratis kartı çıkarma yolu online yöntemdir. Zaten Gratis kart avantajlarından faydalanmak için fiziki karta sahip olmanıza gerek yok. Size özel olarak verilen kod ile birlikte fiziki mağazalarda da internet sitesinde de indirimli alışveriş yapmanız ve gratis kart avantajlarından faydalanmanız mümkün.

İnternetten Gratis Kartı Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden gratis kart alma sadece dakikalarınızı alacak. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve dakikalar içerisinde gratis kart alabilirsiniz. Gratis kart nasıl alınır? Gratis kartı nasıl alınır adım adım:

İlk olarak buraya tıklamalısınız. Buraya tıkladığınız zaman Gratis kart başvuru ekranına gideceksiniz. Sonrasında sayfanın alt tarafına inin ve “Gratis Kart Al” butonuna tıklayın. Açılan sayfa içerisinde kişisel bilgileriniz ile doldurmanız gereken bir form olacak.

Ad soyad, telefon numarası gibi bilgilerinizi girerek formu doldurun ve alttaki “Üye Ol” butonuna tıklayın. “Üye Ol” butonuna tıklamanızın ardından telefon numaranıza onay kodu gelecek ve onay kodu için ekran açılacak. Bu onay kodu ile birlikte onaylama işlemini tamamlayın. Onay işlemi sonrasında “Gratis Kartı Al” yazan bir ekran açılacak. Bu linke tıklıyoruz ve sonrasında ekranınıza “Gratis Kartı Başarıyla Oluşturuldu” yazısı gelecek. “Devam Et” butonuna tıklamanız yeterli.

Gratis kartı alma işlemi ile hemen sizde ücretsiz olarak kartı alabilirsiniz. İşlem aslında bu kadar basit. Gratis internet sitesine girerek “Gratis Kartım” bölümünden kart bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gratis internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde Gratis kart otomatik olarak çalışacak ve size ekstra indirimler kazandıracak.

SMS İle Gratis Kart Nasıl Alınır?

İnternetten gratis kart almak yönteminden sonra en çok kullanılan yöntem ise sms ile gratis kartı almak. Bu yöntem de tamamen ücretsizdir. Hangi operatöre bağlı olduğunuzun bir önemi olmaksızın hepsinde bu işlem ücretsizdir. Sms ile gratis kartı nasıl alınır adım adım anlatalım:

 • Cep telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapın.
 • Mesaj bölümüne “GRATİS KART” yazın ve “7889” kısa mesaj olarak gönderin.
 • Ardından size gelen mesaj ile birlikte gratis kart üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Sms ile üye olmak daha kısa olsa da Gratis internet sitesinde her alışverişte kart bilgilerini tekrar girmek gerekiyor. Bunun yerine direkt olarak online başvuru yaparsanız, internet alışverişlerinizde kartınız otomatik çalışacaktır. Tabi ki tercih yine de sizin.

Fiziki Mağazadan Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis fiziki mağazasından, fiziki gratis kartı almak da hem kolay hem ücretsiz. En yakın Gratis mağazasına giderek, görevliye “Gratis Kart Almak İstiyorum” dediğiniz zaman sizi yönlendirecekler. Genelde kasada bu işlem yapılıyor. Telefon numarası ve ad soyad gibi bilgilerinizi talep ettikten sonra size Gratis kartınızı teslim edecekler.

Gratis Kart Puan Sorgulama

Gratis kart ile yaptığınız alışverişlerinizde kaç para puan kazandığınızı merak mı ediyorsunuz? Gratis kart puan sorgulama için birkaç farklı yöntem bulunuyor. Unutmadan söyleyelim her 1 Gratis puan 1 Türk Lirasına eşdeğer.

Gratis kart puan sorgulama içinde 3 farklı yöntem bulunuyor. 3 gratis kart puan sorgulama yöntemi de birbirinden kolay ve net. Hazırsanız Gratis kart puan sorgulama nasıl yapılır:

 • İlk olarak buraya tıklayarak Gratis internet sitesine ulaşabilir ve Gratis kart bölümünden direkt olarak toplam puanınızı öğrenebilirsiniz.
 • İkinci gratis kart puan sorgulama yöntemi ise fiziki mağazalardan olmaktadır. Fiziki mağazada alışveriş sonrasında kasada çalışan arkadaşa sorarak puanınızı öğrenebilirsiniz.
 • Üçüncü gratis kart puan sorgulama yöntemi ise “0 850 210 69 00” telefon numarasını arayarak sorgulamadır. Gratis çağrı merkezi üzerinden direkt olarak gratis kart puan sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gratis kart puan nasıl öğrenilir sorusunun cevabını da vermiş olduk. Gratis kart puan nasıl öğrenilir, 3 farklı yöntem ile kısaca bahsettikten sonra şimdi Gratis kart avantajlarından bahsedelim.

Gratis Kart Avantajları Nelerdir?

Aradığınız tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini Gratis mağazasında ve online alışveriş sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Gratis’te yapacağınız alışverişlerde Gratis kart ve Gratis indirim kodu kullanarak daha da avantajlı alışveriş yapmanız mümkün. Gratis indirim kodu için Gratis promosyon kodu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gratis kart avantajlarından bahsetmek gerekirse şu şekilde kısaca bahsedelim:

 • Kişiye özel indirim avantajları kazanabilirsiniz.
 • Gratis puan toplayarak alışverişlerinizde tasarruf yapabilirsiniz.
 • Gratis kartlılara özel olarak sık sık yapılan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle 1 alana 1 bedava gibi promosyonlar gratis karta özel sık sık yapılmaktadır.
 • Kişiye özel Gratis indirim kodu, Gratis hediye çeki ve Gratis kampanyası yapabilir.
 • Her türlü Gratis kampanyalarından ve indirimlerinden mail ve sms ile birlikte ilk sizin haberiniz olur.
 • Ekstra olarak sürpriz hediyeler ve fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Görüldüğü gibi gratis kart avantajları saymakla bitmiyor. Üstelik gratis kart almak ücretsiz ve kolaylıkla gratis kart puan sorgulama işlemleri yapabiliyorsunuz. Hemen sizde gratis kart alın ve alışverişlerinizde çeşitli fırsatları kaçırmayın.

Gratis Kart Şifre Nasıl Alınır?

Gratis kart şifre nasıl alınır? Gratis kart şifre için Gratis internet sitesine gitmeniz gerekiyor. Gratis kart şifre almak için veya Gratis kart şifre yenileme için yapmanız gerekenleri kısaca anlatacağız. Adım adım Gratis kart şifre nasıl alınır?

 • Gratis internet sitesine buraya tıklayarak gidin ve sol taraftaki menüye tıklayın. Açılan kısımda en üst yerde “Giriş Yap Veya Üye Ol” butonuna tıklayın.
 • Giriş Yap” bölümü üzerinden var olan Gratis kartınız için yeni şifre alabilirsiniz. “Yeni Üyelik” bölümü üzerinden de yine var olan kartınıza ilk defa şifre oluşturabilirsiniz.
 • Giriş Yap” bölümünden işlem yapmak için “Şifremi Unuttum” demelisiniz. E-Posta adresinizi girdikten sonra “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yapın.
 • Giriş Yap” bölümünden işlem yapmak için “Şifremi Unuttum” demelisiniz. E-Posta adresinizi girdikten sonra “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yapın.
 • E-mail adresinize gelen mailde yeni kart şifreniz yer alacak

Gratis Nedir?

Gratis, ülkemizdeki en büyük kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satışını yapan mağazalardan bir tanesidir. 2009 yılının Nisan ayında kurulan Gratis’te aradığınız her türlü kozmetik ve kişisel bakım ürününü bulabilirsiniz. Hemen hemen her şehirde mağazaları bulunan Gratis, 2019 yılında 500 mağazayı geçerek ülkemizdeki en yaygın kozmetik mağazası olmayı başardı.

Yenilikçi politikası nedeniyle hızlı bir şekilde büyüyen Gratis, internet sitesinden de alışveriş imkanı sunuyor. Ayrıca kullanıcılarını internet alışverişine yönlendirmek için çeşitli Gratis kampanya ve Gratis indirim kodu dağıtıyor. Ayrıca nerede olursanız olun internet sitesinden yaptığınız 75 TL üstü alışverişlerde ücretsiz bir kargo kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Gratis Kart İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Gratis kart nedir?

Gratis kart; Gratis internet sitesi ve mağazalarında çeşitli kampanyalar sağlayan bir üyelik kartıdır. Bu kart ile indirimli alışveriş yapabilir ve ayrıcalıklı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Gratis kart nasıl alınır?

GRATIS KAYIT yazıp, 7889’a ücretsiz olarak SMS göndererek Gratis kartınızı alabilirsiniz. Veya Gratis internet sitesinden direkt olarak başvuru yaparak Gratis kartınızı alabilirsiniz.

Gratis kart ücretli mi?

Gratis kart ücretsizdir. Üstelik harcamalarınızda sizlere puan kazandırmaktadır.

Gratis kart puan nasıl öğrenilir

Gratis kart puan sorgulama için 3 farklı yöntem bulunuyor. En kolayı ise Gratis internet sitesinden gratis kart puan sorgulama yöntemi.

Gratis kart şifre nasıl alınır?

Gratis kart şifre almak ve şifre değiştirmek için Gratis internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Adım adım şifre yenileme nasıl yapılır öğrenmek için sitemizi ziyaret et.

Gratis kart ne kadar?

Gratis kart almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Gratis kart ne işe yarar?

Gratis kart, Gratis’in müşterilerine verdiği bir ayrıcalıktır. Bu kart ile birlikte indirimli alışveriş yapabilir ve çeşitli fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Paylaş:
Önceki Yazı
Trendyol İndirimi Ne Zaman?
Sonraki Yazı
Trendyolmilla İndirim Kodu

7 Yorumlar

 • Eylül 30, 2020 at 6:41 pm
  cansu

  kod için çok teşekkür ederim işime çok yaradı lütfen daha fazla kod paylaşır mısınız ? ayrıca sayenizde kart şifremide almış oldum

  Cevap
 • Ekim 27, 2020 at 9:22 pm
  Gülin

  Gratis kart nasıl alınır konusunda yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Gratis kart şifre alma ile ilgili de daha detaylı paylaşım yaparsanız sevniirim.

  Cevap
 • Aralık 5, 2020 at 9:15 pm
  Sıla

  Gratis kart kesinlike gratis alışverişlerde kullanmak lazım. Çok büyük avantajlar sunuyor. Ayrıca gratis indirim kodu ile birleşince çok daha uygun fiyatlara çok güzel ürünler almak mümükn.

  Cevap
 • Aralık 8, 2020 at 3:12 pm
  Gratis kart

  Gratis kart ne işe yarar ve gratis kart nasıl alınır konusunda güzel bir paylaşım

  Cevap
 • Aralık 16, 2020 at 12:43 pm
  Gamze

  Gratisten alışveriş yapan herkesin gratis kart alması şart. İnanılmaz büyük bir fark yaratıyor. Fiziki mağazalardan gratis kart almak zaten kolat ama internetten gratis kart nasıl alınır detaylı anlatım için tşeekkür ederim.

  Cevap
 • Aralık 16, 2020 at 12:44 pm
  buket

  Gratis kart ile alışverişlerde puan kazanabiliyor muyuz?

  Cevap
 • Aralık 16, 2020 at 12:44 pm
  Yaren

  gratis kart bakiye sorgulama nasıl yapılır?

  Cevap

Yorum Yap