Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis, kozmetik sektörünün en önde gelen markasıdır. İhtiyacınız olan tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini Gratis’te bulabilirsiniz. Üstelik Gratis kart ile indirim ve çeşitli kampanyalardan faydalanmanız mümkün. Peki Gratis kart nasıl alınır? Gratis kartı ücretli mi? Gratis kartı kaç tl? Bu yazımızda sizlere Gratis kartı nasıl alınır konusundan başlayarak Gratis kart ile aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap vereceğiz.

Gratis internet sitesi ve mobil uygulamasından indirim kazanmanın tek yolu Gratis kart değil. Gratis internet sitesinde yapacağınız alışverişeler de kullanabileceğiniz Gratis indirim kodu için aşağıda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayabilirsiniz. Daha fazla Gratis promosyon kodu için sitemizdeki “Gratis Promosyon Kodu” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Alışverişlerinizde Gratis indirim kodu kullanarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Fakat Gratis indirim günleri 2024 fırsatlarından faydalanmak için Gratis kartınız olmalı.

Gratis hemen hemen tüm kişisel bakım ürünlerini ve kozmetik ihtiyaçlarını bulabileceğiniz bir marka. Üstelik bu ihtiyaçlarınızı alırken gerçekten çok uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Hali hazırda uygun olan fiyatlarına ek olarak özel günlerde ve indirim dönemlerinde çok ciddi indirimler yapıyor. Gratis kart ile ekstra fırsatlar ve indirimler kazanabilirsiniz. Peki Gratis kartı nasıl çıkarılır? Gratis kart nasıl alınır? Gratis kart alma konusundaki sorularınıza cevap verelim.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis kart alma aslında çok kolay bir işlem. Bu nedenle Gratis kart nasıl alınır diye sormanıza gerek yok. Gratis kart alma için 3 farklı yol bulunuyor. Bu Gratis kart alma yöntemleri; internetten gratis kart alma, mesaj ile gratis kart alma ve fiziki mağazadan gratis kart almadır.

Gratis Kartı Nasıl Alınır
Gratis Kartı Nasıl Alınır – Gratis Kart Alma

Gratis kartı nasıl alınır sorunuza bizim öneri cevabımız kesinlikle online başvuru ile almak olacaktır. En kolay ve hızlı gratis kartı çıkarma yolu online yöntemdir. Zaten Gratis kart avantajlarından faydalanmak için fiziki karta sahip olmanıza gerek yok. Size özel olarak verilen kod ile birlikte fiziki mağazalarda da internet sitesinde de indirimli alışveriş yapmanız ve gratis kart avantajlarından faydalanmanız mümkün.

İnternetten Gratis Kartı Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden gratis kart alma sadece dakikalarınızı alacak. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve dakikalar içerisinde gratis kart alabilirsiniz. Gratis kart nasıl alınır? Gratis kartı nasıl alınır adım adım:

İlk olarak Gratis kart sayfasını açmalısınız. Gratis kart sayfasına aşağıdaki butona tıklayarak gidebilirsiniz. Dilerseniz Google’a Gratis Kart yazarak da aynı sayfaya ulaşabilirsiniz. Sonrasında açılan sayfada “Gratis Kart Al” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu noktada gerekli yerleri doldurmanız gerekecek.

Ad soyad, telefon numarası gibi bilgilerinizi girerek formu doldurun ve alttaki “Üye Ol” butonuna tıklayın. “Üye Ol” butonuna tıklamanızın ardından telefon numaranıza onay kodu gelecek ve onay kodu için ekran açılacak. Bu onay kodu ile birlikte onaylama işlemini tamamlayın. Onay işlemi sonrasında “Gratis Kartı Al” yazan bir ekran açılacak. Bu linke tıklıyoruz ve sonrasında ekranınıza “Gratis Kartı Başarıyla Oluşturuldu” yazısı gelecek. “Devam Et” butonuna tıklamanız yeterli.

Gratis kartı alma işlemi ile hemen sizde ücretsiz olarak kartı alabilirsiniz. İşlem aslında bu kadar basit. Gratis internet sitesine girerek “Gratis Kartım” bölümünden kart bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gratis internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde Gratis kart otomatik olarak çalışacak ve size ekstra indirimler kazandıracak.

SMS İle Gratis Kartı Nasıl Alınır?

İnternetten gratis kart almak yönteminden sonra en çok kullanılan yöntem ise sms ile gratis kartı almak. Bu yöntem de tamamen ücretsizdir. Hangi operatöre bağlı olduğunuzun bir önemi olmaksızın hepsinde bu işlem ücretsizdir. Sms ile gratis kartı nasıl alınır adım adım anlatalım:

 • Cep telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapın.
 • Mesaj bölümüne “GRATİS KART” yazın ve “7889” kısa mesaj olarak gönderin.
 • Ardından size gelen mesaj ile birlikte gratis kart üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
Gratis Kart Alma
Gratis Kart Alma – Gratis Kart Nasıl Alınır?

Sms ile üye olmak daha kısa olsa da Gratis internet sitesinde her alışverişte kart bilgilerini tekrar girmek gerekiyor. Bunun yerine direkt olarak online başvuru yaparsanız, internet alışverişlerinizde kartınız otomatik çalışacaktır. Tabi ki tercih yine de sizin.

Fiziki Mağazadan Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis fiziki mağazasından, fiziki gratis kartı almak da hem kolay hem ücretsiz. En yakın Gratis mağazasına giderek, görevliye “Gratis Kart Almak İstiyorum” dediğiniz zaman sizi yönlendirecekler. Genelde kasada bu işlem yapılıyor. Telefon numarası ve ad soyad gibi bilgilerinizi talep ettikten sonra size Gratis kartınızı teslim edecekler.

Gratis Kart Nasıl Alınır Videolu Anlatım

Gratis Kart Nedir?

Gratis kart nedir? Gratis kart, mağaza tarafından müşterilerine çeşitli avantajlar sunun bir karttır. Gratis kart sahibi olanlar hem Gratis internet sitesinden hem de Gratis fiziki mağazalarından yaptıkları alışverişlerde indirim kazanıyor.

Gratis kart, markanın sürekli olarak kozmetik alışverişlerinde kendini tercih eden müşterilerine özel olarak çıkarmıştır. Gratis Card olarak da bilinen bu kartlar ile çok ciddi indirimler kazanmanız mümkün. Ayrıca bu kartı kullanarak yaptığınız Gratis alışverişlerinizde para puan kazanıyorsunuz. Gratis kart puanını dilerseniz Gratis internet sitesinde dilerseniz fiziki mağazalarında ki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Gratis kart sahibi olan müşterilerine özel olarak kampanyalar da yapılmaktadır. Ayrıca Gratis kampanyaları ve indirimleri yine kart sahiplerine mail yolu ve sms yoluyla önceden haber edilmektedir. Kısacası Gratis kart nedir derseniz Gratis kart sizin Gratis markasının VIP müşterisi olmanızı sağlayan kartlardır.

Tıpkı kredi kartı gibi bir kart Gratis kartı. Alışverişinizden önce fiziki mağazalarda kasaya kartınızı okutarak kullanabileceğiniz gibi internet alışverişinizde de kart numarasını kullanarak indirim kazanabiliyorsunuz. Her kullanıcının Gratis kartı kendine özeldir. Her kartın kendine ait üzerinde kart numarası yer almaktadır.

Gratis Kart Ücretli Mi?

Gratis kart ücretli mi? Gratis kart kaç tl? Gratis kart almak tamamen ücretsizdir. Markanın zaten bu kartı çıkarma amacı, kartı satarak para kazanmak değil. Bu kartı çıkarma amacı müşterilerinin memnuniyetini arttırmak ve müşterilerini kendine daha çok bağlamak. Bu nedenle karşılıksız olarak verdiği bu kart ile ilgili sık sık kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar kapsamında puan, indirim ve ekstra promosyonlar kazanabiliyorsunuz.

Gratis Kart Ücretli Mi - Gratis Kart Kaç TL
Gratis Kart Ücretli Mi – Gratis Kart Kaç TL

Gratis kart ne kadar sorusunun cevabı da gratis kart bedava olacaktır. Gratis kart almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Herhangi bir kart aidatı da bulunmuyor. Gratis kart sizin sadece markanın sadık müşterisi olduğunuzu markaya gösteren bir kart. Bu nedenle hemen Gratis kart alma yöntemlerinden biri ile kartı alıp indirimlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Gratis Kart Puan Sorgulama

Gratis kart ile yaptığınız alışverişlerinizde kaç para puan kazandığınızı merak mı ediyorsunuz? Gratis kart puan sorgulama için birkaç farklı yöntem bulunuyor. Unutmadan söyleyelim her 1 Gratis puan 1 Türk Lirasına eşdeğer.

Gratis kart puan sorgulama içinde 3 farklı yöntem bulunuyor. 3 gratis kart puan sorgulama yöntemi de birbirinden kolay ve net. Hazırsanız Gratis kart puan sorgulama nasıl yapılır:

 • Gratis internet sitesine giriş yaptıktan sonra Gratis kart bölümünden direkt olarak toplam puanınızı öğrenebilirsiniz.
 • İkinci gratis kart puan sorgulama yöntemi ise fiziki mağazalardan olmaktadır. Fiziki mağazada alışveriş sonrasında kasada çalışan arkadaşa sorarak puanınızı öğrenebilirsiniz.
 • Üçüncü gratis kart puan sorgulama yöntemi ise “0 850 210 69 00” telefon numarasını arayarak sorgulamadır. Gratis çağrı merkezi üzerinden direkt olarak gratis kart puan sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Gratis kart puan nasıl öğrenilir sorusunun cevabını da vermiş olduk. Gratis kart puan nasıl öğrenilir, 3 farklı yöntem ile kısaca bahsettikten sonra şimdi Gratis kart avantajlarından bahsedelim.

Gratis Kart Avantajları Nelerdir?

Aradığınız tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini Gratis mağazasında ve online alışveriş sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Gratis’te yapacağınız alışverişlerde Gratis kart kullanarak avantajlı alışveriş yapmanız mümkün. Gratis kart avantajlarından bahsetmek gerekirse şu şekilde kısaca bahsedelim:

 • Kişiye özel indirim avantajları kazanabilirsiniz.
 • Gratis puan toplayarak alışverişlerinizde tasarruf yapabilirsiniz.
 • Gratis kartlılara özel olarak sık sık yapılan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Özellikle 1 alana 1 bedava gibi promosyonlar gratis karta özel sık sık yapılmaktadır.
 • Kişiye özel Gratis indirim kodu, Gratis hediye çeki ve Gratis kampanyası yapabilir.
 • Her türlü Gratis kampanyalarından ve indirimlerinden mail ve sms ile birlikte ilk sizin haberiniz olur.
 • Ekstra olarak sürpriz hediyeler ve fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Görüldüğü gibi gratis kart avantajları saymakla bitmiyor. Üstelik gratis kart almak ücretsiz ve kolaylıkla gratis kart puan sorgulama işlemleri yapabiliyorsunuz. Hemen sizde gratis kart alın ve alışverişlerinizde çeşitli fırsatları kaçırmayın.

Gratis Kart Şifre Nasıl Alınır?

Gratis kart şifre nasıl alınır? Gratis kart şifre için Gratis internet sitesine gitmeniz gerekiyor. Gratis kart şifre almak için veya Gratis kart şifre yenileme için yapmanız gerekenleri kısaca anlatacağız. Adım adım Gratis kart şifre nasıl alınır?

 • Gratis internet sitesine giriş yaptıktan sonra menüye tıklayın. Açılan kısımda en üst yerde “Giriş Yap Veya Üye Ol” butonuna tıklayın.
 • Giriş Yap” bölümü üzerinden var olan Gratis kartınız için yeni şifre alabilirsiniz. “Yeni Üyelik” bölümü üzerinden de yine var olan kartınıza ilk defa şifre oluşturabilirsiniz.
 • Giriş Yap” bölümünden işlem yapmak için “Şifremi Unuttum” demelisiniz. E-Posta adresinizi girdikten sonra “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yapın.
 • Giriş Yap” bölümünden işlem yapmak için “Şifremi Unuttum” demelisiniz. E-Posta adresinizi girdikten sonra “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yapın.
 • E-mail adresinize gelen mailde yeni kart şifreniz yer alacak

Gratis Kart Alma İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Gratis kart nasıl alınır?

Gratis mağazasından veya Gratis internet sitesi üzerinden Gratis kartınızı kolayca alabilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj yoluyla da Gratis kart alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey GRATIS KAYIT yazıp 7889’a ücretsiz olarak mesaj atarak kartınızı alabilirsiniz.

Gratis kart ücretli mi?

Gratis kart ücretsizdir. Üstelik harcamalarınızda sizlere puan kazandırmaktadır.

Gratis kart nasıl aktive edilir?

GRATIS KAYIT yazıp 7889’a ücretsiz olarak mesaj atarak kartınızı alabilirsiniz.

Gratis kartı nereden alınır?

Gratis kartı Gratis mağazasından, internet sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca GRATIS KAYIT yazıp 7889’a ücretsiz mesaj atarak da alabilirsiniz.

Gratis kart paralı mı?

Gratis kart ücretsizdir. Size alışverişlerinizde fırsat sağlar. Ayrıca içerisinde puan birikerek indirim kazanmanızı sağlar.

Gratis üyeliği ücretli mi?

Gratis internet sitesine üye olmak ücretsizdir.

Gratis kartı ne işe yarar?

Gratis kart Gratis mağazalarından ve internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde indirim ve çeşitli fırsatlar kazanmanızı sağlar.

Gratis kartına para yüklenir mi?

Gratis karta herhangi bir para yükleme işlemi yapılmamaktadır. Gratis karta alışveriş yaptıkça puan birikir. Bu puanları Gratis mağazasında ve internet sitesinde harcayabilirsiniz.

Gratis kartı kaç tl?

Gratis kartı ücretsizdir. Gratis kart almak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Gratis kartımda ne kadar puan var?

Gratis kartınızda ne kadar olduğunu öğrenmek için Gratis internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra “Gratis Kartım” bölümünden içerisindeki puanı öğrenebilirsiniz.

Gratis kart geçici aktivasyon nedir?

Gratis kart aldığınız zaman kartın aktif edilmesi işlemidir.

Gratis kart yaş sınırı var mı?

Gratis kart alma için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

Gratis kart eve gelir mi?

Gratis kartı online üyelik veya sms ile alırsanız fiziki kart size ulaşmamaktadır. Fakat tüm gratis kart fırsatlarından telefon numaranız ile yararlanabilirsiniz.

Gratis kart alınca ne olur?

Gratis kart ile Gratis mağazalarında ve internet sitesinde çeşitli indirimler, kişiye özel fırsatlar ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Gratis Nedir?

Gratis, ülkemizdeki en büyük kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satışını yapan mağazalardan bir tanesidir. 2009 yılının Nisan ayında kurulan Gratis’te aradığınız her türlü kozmetik ve kişisel bakım ürününü bulabilirsiniz. Hemen hemen her şehirde mağazaları bulunan Gratis, 2024 yılında 700 mağazayı geçerek ülkemizdeki en yaygın kozmetik mağazası olmayı başardı.

Yenilikçi politikası nedeniyle hızlı bir şekilde büyüyen Gratis, internet sitesinden de alışveriş imkanı sunuyor. Ayrıca kullanıcılarını internet alışverişine yönlendirmek için çeşitli Gratis kampanya ve Gratis indirim kodu dağıtıyor. Ayrıca nerede olursanız olun internet sitesinden yaptığınız 300 TL üstü alışverişlerde ücretsiz bir kargo kampanyasından faydalanabilirsiniz.

4.6/5 - (8 oy)

“Gratis Kart Nasıl Alınır?” üzerine bir yorum

 1. Gratis kartı alma bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum ben gratis kart ücretli sanıyordum. sırf bu yüzden diğer kozmetikçilerden alışveriş yapıyordum

  Yanıtla

Yorum yapın