Gratis İndirimi Ne Zaman

Son zamanlarda en sık aldığımız sorulardan biri olan “Gratis indirimi ne zaman” sorusuna cevap vermek için bu yazımızı hazırlamaya karar verdik. Gratis markasının düzenli müşterilerinden biriyseniz görmüşsünüzdür. Gratis’te hiçbir zaman indirimler bitmez. Sadece bazı indirim dönemleri bazılarına kıyasla daha büyük indirim imkanı sağlar. Bazen ise indirimleri sadece belirli kategorilerde veya belirli ürünlerde olur. Sürekli olarak bazı kategorilerdeki ürünler indirime girmeye devam ediyor. O kategorinin indirimleri bitince bu sefer farklı bir kategoride Gratis indirim başlıyor. Biz ise Gratis indirimi ne zaman yazımızda Gratis indirim günleri 2024 konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Gratis indirim dönemlerini beklemekten sıkıldınız mı? Gratis promosyon kodu için aşağıda yer alan “Kodu Aç” butonuna tıkla. Anında ücretsiz Gratis indirim kodu kazan ve alışverişe başla.

Gratis indirimi ne zaman konusunda şu şekilde bir ön bilgilendirme yapabiliriz. Gratis, tıpkı diğer tüm büyük markalar gibi belirli indirim dönemlerinin tamamında indirimler yapmaktadır. Bu büyük indirimler kısaca Gratis sevgililer günü indirimi, Gratis anneler günü indirimi, Gratis black friday indirimi, Gratis en uzun gece indirimi, Gratis 11.11 indirimi ve Gratis yılbaşı indirimi olarak özetleyebiliriz.

Gratis indirim günleri ile tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlara almanız mümkün. Tabi bunun için Gratis indirimi ne zaman bilmeniz gerekiyor. Tasarrufun bu kadar önemli olduğu dönemde sizlerin de alışveriş için Gratis indirim günlerini beklemenizi öneririz. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara çok daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Bizde siz değerli ziyaretçilerimizin bu fırsattan yararlanabilmesi için Gratis indirim günleri 2024 listemizi hazırladık. Hazırsanız Gratis indirimi ne zaman yazımıza başlayalım.

Gratis İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Gratis indirim günleri 2024 senesinde de hız kesmeden devam ediyor. Gratis indirimi ne zaman 2024 için denilirse her yıl olduğu gibi büyük indirim dönemlerinde indirimler gerçekleşecek. Şuan en yakın ve büyük Gratis indirimi, Gratis sevgililer günü indirimi olacaktır. Sonrasında Gratis 8 Mart indirimi, Gratis anneler günü indirimi, Gratis babalar günü indirimi, Gratis en uzun gün indirimi, Gratis yaz indirimi ve Gratis bayram indirimi ile devam edecek. Sene sonuna doğru da her zamanki gibi Gratis eylül indirimi, Gratis black friday indirimi ve Gratis şahane cuma indirimi olacak.

Gratis Katalog İndirimleri İçin Buraya Tıklayın.

Gratis şahane cuma indirimlerinden sonra Gratis en uzun gece indirimiGratis yeni yıl indirimi ve Gratis yılbaşı indirimi başlayacak. Kısacası Gratis yılın her döneminde çok ciddi ve büyük indirimler yapmakta. Ayrıca kategori bazlı indirimlerini hemen hemen her ay değiştirerek ayrıca yapmaya devam etmekte. Gratis indirimi ne zaman 2024 derseniz yılın her ayı için ayrı bir kampanya olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır.

Gratis İndirim Günleri 2024

Gratis indirim günleri markanın en sevilen kampanyaları arasında geliyor. Özel günlerde ve zamanlarda gerçekleşen Gratis indirim kampanyaları ile birlikte çok uygun fiyatlara kişisel bakım ürünlerini satın alabiliyorsunuz. Gratis indirim günleri 2024 yılında da her sene olduğu gibi devam edecek. Beklenen Gratis indirim günleri 2024:

Gratis İndirim Günleri 2024
Gratis İndirim Günleri 2024
 • Gratis Yılbaşı İndirimi
 • Gratis Yeni Yıl İndirimi
 • Gratis 14 Şubat İndirimi – Gratis Sevgililer Günü İndirimi
 • Gratis 8 Mart İndirimi
 • Gratis Kadınlar Günü İndirimi
 • Gratis Bahar İndirimi
 • Gratis 23 Nisan İndirimi
 • Gratis 19 Mayıs İndirimi
 • Gratis Anneler Günü İndirimi
 • Gratis En Uzun Gündüz İndirimi
 • Gratis Yaz İndirimi
 • Gratis Bayram İndirimi
 • Gratis Eylül İndirimi
 • Gratis Katalog İndirimi
 • Gratis Tüm Ürünlerde 50 İndirim Kampanyası
 • Gratis Mor Fırsatlar
 • Gratis 11.11 İndirimi
 • Gratis Black Friday İndirimi – Gratis Şahane Cuma İndirimi
 • Gratis Mor Fırsatlar İndirimi
 • Gratis En Uzun Gece İndirimi

Büyük indirim tarihleri Gratis için bu şekilde bekleniyor. Bunlara ek olarak her ay ayrıca çıkan Gratis katalog indirimleri ile de indirimli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün. Bu dönemler haricinde her ay farklı Gratis kampanyaları da olmaktadır. Bu dönemlerle ilgili bilgi ise yazımızın yukarısında yer alan Gratiste indirim var mı bölümünde yer almaktadır.

gratis tüm ürünlerde yüzde 50 indirim ne zaman
Gratis Tüm Ürünlerde Yüzde 50 İndirim Ne Zaman

Markanın sadece Gratis online için dağıttıkları Gratis indirim kodu ile de indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Sitemizde yer alan Gratis Promosyon Kodu sayfasına giderek alışverişinize uygun indirim kuponunu seçebilir ve indirimli alışveriş için Gratis indirim günlerini beklemeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İlgili sayfaya aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi hazırsanız Gratis indirim günleri 2024 yazımıza devam edelim.

Gratis İndirimi Ne Zaman 2024 Sık Sorulan Sorular

Gratis indirimi ne zaman 2024
Gratis İndirimi Ne Zaman 2024

Gratis şubat ayı indirimi ne zaman?

Gratis şubat ayı katalog indirimi 7 Şubatta başlayacak. Ayrıca 14 Şubatta Gratis Sevgililer Günü indirimlerinin başlaması bekleniyor.

Gratis tüm ürünlerde yüzde 50 indirimi ne zaman?

Gratis tüm ürünlerde yüzde 50 kampanyası Şubat ayında tekrarlanması bekleniyor.

Gratis indirimi ne zamana kadar?

Gratis indirimi Şubat 2024 tarihine kadar devam edecek. Sonrasında Gratis Kadınlar günü indirimi başlayacak.

Gratis indirimi ne zaman?

Gratis indirimi önümüzdeki hafta başlayacak. %70’lere varan indirim fırsatı ile Gratis indirimi devam edecek.

Gratiste indirim var mı?

Gratis internet sitesi ve mobil uygulamasında aktif indirim bulunmaktadır. İndirim 30 Kasım tarihine kadar devam edecektir.

Gratis indirimi ne zaman başlıyor 2024?

Gratis indirimi 2024 yılında 28 Kasım Perşembe günü internet sitesi ve mobil uygulamasında başlaması bekleniyor.

Gratis indirimi ne zamana kadar?

Gratis indirimleri her ayın sonunda biter ve yeni ayın katalog indirimleri başlayana kadar bu devam eder.

Gratis yeni yıl indirimi ne zaman?

Gratis yeni yıl indirimi 7 Aralık da yayınlanan Gratis katalog indirimleri ile birlikte başlayacak.

Gratis Black Friday ne zaman 2024?

Gratis Black Friday indirimi 2024 Kasım ayında başlayacak. 28 Kasım Perşembe günü mobil uygulama ve internet sitesinde başlayacak.

Gratis’te %50 indirim var mı?

Gratis’te Gratis Kart sahiplerine özel %50 indirim fırsatı bulunuyor.

Gratis mart ayı indirimi ne zaman?

Gratis mart ayı katalog indirimi 7 Martta başlayacak. Ayrıca 8 Mart tarihinde Gratis kadınlar günü indirimi bekleniyor.

Gratis nisan indirimi ne zaman?

Gratis nisan ayı indirimi 7 Nisanda başlayacak. Ayrıca 23 Nisan Gratis indirim kampanyası olması da bekleniyor. Gratis bayram indirimi fırsatıyla %50 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Gratis mayıs indirimi ne zaman?

Katalog indirimleri 7 Mayıs tarihinde başlayacak. Ayrıca Gratis anneler günü indirimi ile de büyük bir indirim daha olacak.

Gratis indirimi ne zaman ekim?

Gratis ekim ayı indirimi 7 Ekim’de başlaması bekleniyor.

Gratis eylül indirimi ne zaman?

Gratis eylül ayı indirimi 7 Eylül tarihi ile başlaması bekleniyor.

Gratis Kasım indirimi ne zaman?

Gratis Kasım indirimi 2024 yılında 7 Kasım tarihinde Gratis katalog indirimi ile başlayacak. Sonrasında 11.11 Gratis indirimleri olacak. Kasım ayının son indirimi ise 29 Kasım tarihinde Gratis black friday indirimi olacak.

Gratis İndirimli Ürünler

Gratis indirim ile birlikte birçok ürün indirime giriyor. Müşterilerin tercihi de genellikle bu indirim dönemlerinde Gratis indirimli ürünler tarafında oluyor. Büyük Gratis indirimlerinde ciddi miktarda ve hemen hemen her kategoriden ürüne indirim gelse de Gratis katalog indirimleri ile birlikte sadece belirli kategorilerde belirli ürünlerde indirimler gerçekleşiyor. Bu nedenle müşteriler Gratis katalog indirimlerini ciddi bir şekilde takip ediyor ve düzenli olarak Gratis indirimli ürünler üzerinden alışverişlerini yapıyorlar.

Gratis indirimli ürünlere örnek olarak The Balm markasını verebiliriz. The Balm markası ürünleri ülkemizde sadece ve sadece Gratis marketlerde yer almaktadır. Talk ve parafen içermemesi nedeniyle cilt sağlığı için daha iyi olan bu markanın ürünlerini Gratis indirimi ile satın almak mümkün. Gratis indirimli ürünler arasında sevilen bir diğer kategori ise Gratis maskara indirimi. Dünyaca tanınmış markaların ürünlerinin neredeyse tamamını rahatlıkla Gratis mağazalarında bulmanız mümkün. Üstelik fiyatları da Gratis indirimi ile birlikte çok uygun fiyatlara gelebiliyor.

Kısacası Gratis indirim günleri takip ederken Gratis Katalog indirimlerini de kesinlikle takip etmelisiniz. Her ayın 7 sinde yayınlanan Gratis katalog ile birlikte büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca Gratis alışverişlerinizde Gratis Kart kullanmayı kesinlikle unutmayın. Gratis kart ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarına Gratis kart nasıl alınır başlıklı yazımızdan ulaşmanız mümkün. Bu yazımızı aşağıdaki linke tıklayarak gidebilirsiniz.

 • https://1indirimkodu.com/gratis-kart-nasil-alinir/

Gratis kampanyaları ve indirimleri için 1indirimkodu.com internet sitemizi takip etmeyi unutmayın. Ayrıca sitemizde sadece Gratis değil, internet üzerinden alışveriş yapabildiğiniz hemen hemen tüm mağazaların indirim kodlarına ve kampanyalarına ulaşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken Google’a 1indirimkodu.com yazmak ve sitemizi ziyaret etmek. Sonrasında sitemizin arama kısmına ücretsiz olarak indirim kodu almak istediğiniz veya kampanyalarını öğrenmek istediğiniz mağazayı yazmalısınız. O mağazalar için açtığımız sayfaları ziyaret ederek en güncel indirim kodlarına ulaşabilir ve kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Koton, Trendyol, Gratis, DeFacto, Stradivarius, Zara, Hepsiburada, Yemeksepeti, LC Waikiki, Morhipo ve daha birçok markanın internet sitelerinde geçerli olan indirim kodlarını ve kampanyalarını sitemizden bulabilirsiniz.

5/5 - (2 oy)

“Gratis İndirimi Ne Zaman” üzerine bir yorum

 1. Gratis indirim günleri arasında en güzeli sarı etiket günleri mi o şekilde bir indirim oluyor en iyisi o. diğer indirimlerde çok fazla indirim yapmıyolar ama o indirim günlerinde ürünlerde ciddi indirim oluyor sanırım gerçek %50 indirim oluyodu

  Yanıtla

Yorum yapın