Turknet Davet Kodu

Turknet davet kodu kullanarak 1 aylık ücret kadar indirim kazanmanız mümkün. Turknet arkadaşını getir kampanyası dahilinde 1 aylık internet bedeliniz kadar indirim kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan Turknet davet kodu ile birlikte 1 aylık Turknet internet bedeli kadar indirim kazanmanız mümkün. Ayrıca yazımızda Türknet kampanya haberleri ve Türknet yeni abonelik hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Güncel TurkNet Davet Kodu 2024: DHV84BM77XOU

UYARI: Bizim davet kodumuzu güvenle kullanabilirsiniz. Faturalarımız 2021 yılından bu yana otomatik olarak her ay düzenli bir şekilde ödenmektedir. Farklı yerlerden alacağınız Türknet referans kodlarını kullanmanız takdirinde referansınızın faturasını ödememesine bağlı problemler yaşayabilirsiniz.

Yazımızın devamında Turknet yeni abonelik, Turknet davet kodu nasıl kullanılır ve diğer Turknet kampanya haberlerinden bahsedeceğiz. Turknet davet kodu kullanımı ile ilgili bir sorun yaşarsanız veya bizlere soru sormak isterseniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Tüm yorumlara elimizden geldiğince hızlı bir şekilde dönüş yapmaya özen gösteriyoruz.

TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

Turknet arkadaşını getir kampanyası, firmanın yeni müşteri kazanmak amacıyla yaptığı bir referans kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde her müşterisine özel bir Türknet referans kodu vermektedir. Müşterileri bu davet kodları ile birlikte firmanın müşterisi olmayan arkadaşlarını davet ederek Turknet’e yeni abonelik yaptığı zaman ikisi de 1’er aylık internet bedeli kadar indirim kazanır. Bu kazanılan 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansır.

Turknet Arkadaşını Getir
Turknet Arkadaşını Getir

Kısacası yukarıda yer alan Türknet davet kodunu kullanarak 1 aylık internet bedeli kadar indirim hakkı kazanıyorsunuz. Aynı şekilde bizim Türknet referans kodumuz ile üye olduğunuz için bizde 1 aylık internet bedeli kadar indirim kazanıyoruz. Türknet’e üye olduktan sonra sizde aynı şekilde Turknet arkadaşını getir kampanyasından faydalanarak arkadaşlarınızı davet edebilir ve karşılıklı olarak 1 aylık internet bedeli kadar daha indirim kazanabilirsiniz.

TurkNet Davet Kodu Kullanım Şartı

Türknet davet kodu kampanyasından sorunsuz bir şekilde faydalanmak için ilk faturanızı geciktirmeden ödemeniz gerekiyor. Çünkü Turknet arkadaşını getir, sizin abonelik başvurunuzu tamamladıktan bir sonraki ay aktif olur ve 2. faturadan itibaren indirimli şekilde devam edersiniz. 1 aylık internet bedeliniz 6 ay içerisinde parça parça indirim olarak faturalarınıza yansır.

TürkNet davet kodu ile üye olduğunuz zaman her iki tarafında ilk faturalarını zamanında ödemesi gerekmektedir. Yani hem davet kodunu kullanan kişinin hem de davet kodunu veren kişinin ilk faturasını zamanında ödemesi gerekmektedir. Fatura genellikle ayın ilk 10 günü içerisinde gelmektedir ve son ödeme tarihi ayın son gününden bir hafta önceki son iş günüdür. Bu süre kesinlikle geçirilmemelidir.

TurkNet Davet Kodu Nedir?

Turknet arkadaşını getir kampanyası veya diğer bir adıyla Turknet davet kodu kampanyası firma tarafından müşterilerine sunulan büyük bir fırsattır. Davet kodu kullanılarak yapılan aboneliklerde hem davet kodunu kullanan kişiye hem de davet kodunun sahibi kişiye 1 aylık internet bedeli kadar indirim kazandırmaktadır.

Turknet müşterisi olmayan kişiler, Turknet yeni abonelik oluşturacakları zaman kullanacakları davet kodu sayesinde 1 aylık internet bedelini 6 ay boyunca faturaya indirim olarak kazanmaktadır. Ayrıca kodun sahibi olan kişide aynı şekilde 1 aylık internet bedelini 6 ay boyunca faturaya indirim hakkına sahip olacaktır. Kısacası yukarıdaki bizim davet kodumuzu kullanarak hem siz indirim hakkı kazanırsınız hem de kendi internetimiz için indirim hakkı kazanırız.

Hali hazırda Turknet müşterisi olan kişiler ise online işlemler veya müşteri temsilcisi üzerinden kendilerine ait referans kodlarını öğrenebilirler. Bu referans kodları ile arkadaşlarını Türknet’e davet ederek karşılıklı olarak 1’er aylık internet bedeli kadar indirim fırsatından faydalanabilirler.

Turknet Davet Kodu Nasıl Alınır?

Türknet arkadaşını getir kampanyası devam ettiği sürece 1indirimkodu.com internet sitemizde her zaman güncel Turknet referans kodu bulabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak alacağınız bu kod ile birlikte 1 aylık internet bedeli kadar indirim hakkı kazanabilirsiniz.

Turknet Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

İki farklı şekilde Türknet davet kodu kullanabilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu iki yöntem ile de 1 aylık internet bedeli kadar indirim kazanabilirsiniz herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sizin için hangi yöntem daha kolaysa o yöntemi tercih edebilirsiniz.

Turknet Yeni Abonelik Müşteri Hizmetleri Başvurusu

0850 288 8086 numarası ile Türknet müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru esnasında arkadaşını getir kampanyasını kullanmak istediğinizi belirtin. Müşteri temsilcisi sizden davet kodu istediği zaman “DHV84BM77XOU” kodunu iletin.

Turknet Yeni Abonelik İnternet Başvurusu

Türknet internet sitesi üzerinden de başvuru yaparak ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz. Bizim referans linkimiz üzerinden yapacağınız başvurularda yine 1 aylık internet bedeli kadar indirim hakkı kazanırsınız. Türknet internet sitesi üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Bu link bizim referansımız olan linktir. Turknet yeni abonelik yapacak kişiler için otomatik olarak bizim referansımızı eklemektedir.

Unutmadan söyleyelim internet başvurusunda 1 aylık internet bedeli kadar indirim kazanmak için bizim referans linkimiz üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Direkt olarak başvurularda ücretsiz internet hakkı kazanamıyorsunuz.

TurkNet İndirimi Ne Zaman Başlar?

TurkNet davet kodu ile başvurunuzu yaptıktan sonra 1 fatura bedeli kadar indirim kazanmak için ilk faturanızı zamanında ödemeniz gerekmektedir. Yani indirimli faturalarınız aboneliğe başladığınız ilk ay değil bir sonraki ay itibari ile gelecektir.

Örnek vermek gerekirse 1 Ocak tarihinde Turknet referans kodu kullanarak Turknet yeni abonelik başlattınız. Şubat ayının ilk haftasında, Ocak ayına ait faturanız gelecektir. Bu faturayı son ödeme tarihi geçmeden önce zamanında ödemeniz durumunda Mart ayı ve devamındaki 5 ay (Toplamda 6 ay) boyunca 1 aylık internet bedeliniz faturanıza indirim olarak yansıyacaktır. Şu şekilde tablo olarak gösterebiliriz:

Özgür İletişim GigaFiber 1000₺399,90
Arkadaşını Getir Kampanyası İndirimi-₺66,65 x 6 Ay
Ödenecek Tutar₺333,25 x 6 Ay

TurkNet’e Başvurduktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

Başvuru işlemlerinizi tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey kurulum ekibini beklemek. Kurulum ekibi geldiği zaman gerekli belgeleri doldurup imzaladıktan sonra ekibe teslim ediniz. TurkNet yeni abonelik başlatmak işte bu kadar kolay.

Güncel TürkNet Davet Kodu İle Hemen TürkNet’e Geç

Herhangi bir internet servis sağlayıcısı ile çalışıyor ve mutlu değil misiniz? Servis sağlayıcınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Hemen şimdi TürkNet’e geçiş başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik TürkNet Taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız ₺1.000’ye kadarını, diğer altyapılardaysanız da ₺240’ye kadarını taksitlerle faturanıza indirim olarak size geri iade ediyor. Bu sayede hemen şimdi TürkNet abonesi olabilir ve güncel Türknet davet kodu olan “DHV84BM77XOU” kodunu kullanarak 1 aylık internet bedeli kadar daha indirim kazanabilirsiniz. Peki geçiş işlemi nasıl olacak?

Müşteri hizmetlerini arayarak “DHV84BM77XOU” davet kodu ile birlikte TürkNet’e nakil yaptırmak istediğinizi söyleyin ve aboneliğinizi başlatın. Sonrasında başvuru belgelerinizin çıktısını alın ve gerekli alanları doldurarak imzalayın. Hali hazırda alt yapınız olduğundan dolayı kurulum ekiplerinin adresinize gelmeyeceği için bu başvuru belgelerini kargoya vermeniz gerekiyor.

MNG kargo şubesine giderek başvuru belgelerinizi TürkNet’e göndermelisiniz. Belgelerinizi bu noktada müşteri hizmetlerinden öğreneceğiniz müşteri numaranız ile birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Türknet aboneliğiniz başladığı zaman önceki servis sağlayıcınızın verdiği internet kesilecektir. Sonrasında Türknet’in size verdiği kullanıcı adı ve şifre ile modeminizin kurulumu hemen yapabilirsiniz. Modem kurulumu konusunda sorun yaşarsanız yine 0850 288 8081 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Modeminizin markasına ve modeline göre sizlere adım adım Türknet modem kurulumu nasıl yapılır anlatacaklardır.

Eğer ki buna rağmen başarısız olursanız ve bizim güncel Turknet davet kodu kullanarak aboneliğinizi başlatmışsanız bizlere ulaşmanız durumunda modem kurulumu konusunda yardımcı oluruz. Yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türknet Davet Kodu İle İnternet Hızım Nasıl Olur?

Türknet’in size sunabileceği maksimum internet hızı yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca aynı şekilde modeminize bağlı olarak da internet hızınız değişiklik gösterecektir. Modeminiz ADSL ise daha düşük internet hızı alırken modeminiz VDSL ise daha yüksek internet hızı almanız mümkündür.

Bulunduğunuz bölgeye göre Türknet’e geçtiğinizde ne kadarlık bir internet hızı alabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki butondan alacağınız hızı test edebilirsiniz. Bu link bizim referans linkimize bağlıdır.

Türknet’in en büyük avantajı olan AKN ve taahhüt olmadan internet ile birlikte Türkiye’nin en hızlı internetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncel Türknet Davet Kodu Paylaş Kazan

İnternet sitemizde bu sayfamız içerisinde Türknet davet kodunu paylaşabiliriz. Güncel Turknet davet kodu ile hem siz hem de ziyaretçilerimiz kazanabilirsiniz. Bizim referans kodumuzu kullanarak abonelik başlatan TürkNet aboneleri, bize ulaşarak davet kodunu bu sayfadan yayınlatabilir.

Ayrıca yazımızı sosyal medya hesaplarında paylaşıp, linklerini bize yorum kısmından ileten kişilerin Turknet referans kodu bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır. Paylaşım yapmamız için yapılması gereken tek şart faturaların otomatik olarak ödeniyor olduğunu göstermeniz gerekmektedir. Bu şartı ziyaretçilerimizi mağdur etmemek için ne yazık ki şart koşmak zorundayız.

Turknet Davet Kodu Ve Kampanyaları
Turknet Davet Kodu Ve Kampanyaları

Toparlamak gerekirse bizim Turknet davet kodumuzu kullanarak abone olan kişiler, faturalarını otomatik ödemeye verdiklerini kanıtlamaları durumlarında referans kodlarını sayfamızda paylaşmaktayız. Ayrıca yazımızı sosyal medya hesaplarında paylaşan ve yine otomatik ödemede faturalarını ödeyen kişilerinde referans kodlarına yazımızda yer vereceğiz.

Paylaşım linkleri ile birlikte otomatik ödeme kanıtını bize mail üzerinden iletebilirsiniz. Blog yazarı, internet sitesi olan kişiler, güçlü sosyal medya hesabı olan kişiler bizimle iletişime geçerse karşılıklı fayda karşılığında da referans kodlarını sitemizde yayınlayabiliriz.

Turknet Yeni Abonelik Ve Davet Kodu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

TurkNet davet kodu nasıl alınır?

Turknet kullanan arkadaşlarınızdan davet kodu talep edebilirsiniz. Dilerseniz “DHV84BM77XOU” kodunu da kullanabilirsiniz.

TurkNet davet kodu nasıl kullanılır?

Online başvurularda 4. adımda yer alan referans kodu bölümüne kodunuzu yapıştırarak veya 0850 2888081 müşteri hizmetleri başvurusunda direkt olarak söyleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca referans linki ile de online başvuruda davet kodu otomatik olarak kullanılmaktadır.

TurkNet ilk ay bedava değil mi?

Türknet davet kodu kullanarak aboneliğinizin 2. ayından itibaren 1 aylık fatura bedeli kadar indirim kazanırsınız. Bu indirim 6 aylık fatura sürecinize parça parça indirim olarak yansır.

TurkNet kurulum ücreti var mı?

Türknet kurulum ücreti 600 TL’dir. 3 ay boyunca faturanıza 200’er TL olarak yansımaktadır. Fakat Turknet Gigafiber’e geçiş yapmayacaksanız ve yerleşik operatör altyapısındaysanız bu kurulum ücretini ödemezsiniz.

TurkNet ayda kaç lira?

TurkNet aylık 399 TL üzerinden hizmet vermektedir. Fakat 12 aylık peşin ödemelerde indirim ve peşin fiyata 6 taksit imkanı sunmaktadır.

TurkNet kurulum kaç günde bağlanır?

Turknet üzerinden başvurularınızı tamamladıktan sonraki 2 veya 3 iş gününde genellikle kurulum hizmetiniz tamamlanır.

TurkNet gerçekten taahhütsüz mü?

Turknet kullanırken hiçbir taahhüt yapmanıza gerek yoktur. Kullandıkça ödeyerek istediğiniz zaman aboneliğinizi ek ücret ödemeden sonlandırabilirsiniz.

İçeriği Puanla post

Yorum yapın