15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
TurkNet Davet Kodu

TurkNet Davet Kodu

TurkNet davet kodu bir diğer deyişle TurkNet arkadaşını getir davet kodu kampanyası ile 1 ay bedava internet kazanmak ister misiniz? Bu yazımızdan alacağınız Turknet davet kodu ile birlikte 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanacaksınız. Ayrıca yazımızın içeriğinde Turknet davet kodu nasıl kullanılır ve abonelik süreci ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi detaylı olarak bulabilirsiniz.

  • Güncel TurkNet Davet Kodu 2022 Mayıs: RGH21RP55GXU

Yazının devamında Turknet başvuru nasıl yapılır, Turknet davet kodu nasıl kullanılır gibi konulara değineceğiz. Yazımızın devamına da göz atmanızı öneririz. Ayrıca Turknet davet kodu kullanımı ile ilgili bir sorun yaşarsanız veya bizlere soru sormak isterseniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Tüm yorumlara elimizden geldiğince hızlı bir şekilde dönüş yapmaya özen gösteriyoruz.

TurkNet Davet Kodu Nedir?

Turknet arkadaşını getir kampanyası veya diğer bir adıyla Turknet davet kodu kampanyası firma tarafından müşterilerine sunulan büyük bir fırsattır. Davet kodu kullanılarak yapılan aboneliklerde hem davet kodunu kullanan kişiye 1 ay hem de davet kodunun sahibi kişiye 1 ay internet kazandırmaktadır.

Turknet müşterisi olmayan kişiler, yeni üyelik yapacakları zaman kullanacakları davet kodu sayesinde 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanmaktadır. Ayrıca kodun sahibi olan kişide aynı şekilde 1 ay ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaktır. Kısacası yukarıdaki bizim davet kodumuzu kullanarak hem siz 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırsınız hem de biz 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırız.

Hali hazırda Turknet müşterisi olan kişiler ise online işlemler veya müşteri temsilcisi üzerinden kendilerine ait referans kodlarını öğrenebilirler. Bu referans kodları ile arkadaşlarını Türknet’e davet ederek karşılıklı olarak 1’er ay ücretsiz internet fırsatından faydalanabilirler.

TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

Turknet arkadaşını getir kampanyası, firmanın yeni müşteri kazanmak amacıyla yaptığı bir referans kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde her müşterisine özel bir Türknet davet kodu vermektedir. Müşterileri bu davet kodları ile birlikte firmanın müşterisi olmayan arkadaşlarını davet ederek Türknet’e üye yaptığı zaman ikisi de 1’er ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanmaktadır.

Kısacası yukarıdaki Türknet davet kodumuzu kullandığınız zaman 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanıyorsunuz. Aynı şekilde bizim kodumuz ile birlikte üye olduğunuz için bizde 1 ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanıyoruz. Türknet’e üye olduktan sonra sizde aynı şekilde Turknet referans kodunu kullanarak arkadaşlarınızı davet edebilir ve karşılıklı olarak 1’er ay ücretsiz internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

TurkNet Davet Kodu Kullanım Şartı

Türknet davet kodu kampanyasından sorunsuz bir şekilde faydalanmak için ilk faturanızı geciktirmeden ödemeniz gerekiyor. Çünkü 1 ay ücretsiz internet hakkını ilk ay ücretini ödedikten sonra kazanıyorsunuz.

  • TürkNet davet kodu ile üye olduğunuz zaman her iki tarafında ilk faturalarını zamanında ödemesi gerekmektedir. Yani hem davet kodunu kullanan kişinin hem de davet kodunu veren kişinin ilk faturasını zamanında ödemesi gerekmektedir. Fatura genellikle ayın ilk 10 günü içerisinde gelmektedir ve son ödeme tarihi ayın son gününden bir hafta önceki son iş günüdür. Bu süre kesinlikle geçirilmemelidir.

UYARI: Bu noktada bizim davet kodumuzu güvenle kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan Turknet davet kodunu kullanarak böyle bir sorun yaşamadan internet hakkını almayı garantilersiniz. Faturalarımız otomatik olarak her ay düzenli bir şekilde ödenmektedir. Farklı yerlerden alacağınız Türknet referans kodlarını kullanmanız takdirinde bu şekilde bir problem yaşayabilirsiniz.

Turknet Davet Kodu Nasıl Alınır?

Türknet arkadaşını getir kampanyası devam ettiği sürece 1indirimkodu.com internet sitemizde her zaman güncel Turknet referans kodu bulabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak alacağınız bu kod ile birlikte 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

Turknet Davet Kodu Nasıl Kullanılır?

İki farklı şekilde Türknet davet kodu kullanabilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu iki yöntem ile de 1 ay ücretsiz abonelik kazanabilirsiniz herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sizin için hangi yöntem daha kolaysa o yöntemi tercih edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle Başvuru

0850 288 8086 numarası ile Türknet müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru esnasında arkadaşını getir kampanyasını kullanmak istediğinizi belirtin. Müşteri temsilcisi sizden davet kodu istediği zaman “RGH21RP55GXU” kodunu iletin.

İnternet Sitesi Üzerinden Başvuru

Türknet internet sitesi üzerinden de başvuru yaparak ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz. Bizim referans linkimiz üzerinden yapacağınız başvurularda yine 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırsınız. Türknet internet sitesi üzerinden başvuru yapmak için buraya tıklayın.

Unutmadan söyleyelim internet başvurusunda 1 ay indirim kazanmak için bizim referans linkimiz üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Direkt olarak başvurularda ücretsiz internet hakkı kazanamıyorsunuz.

TurkNet Bedava İnternet Ne Zaman Tanımlanır?

TurkNet davet kodu ile başvurunuzu yaptıktan sonra bedava internet kazanmak için ilk faturanızı zamanında ödemeniz gerekmektedir. Yani bedava interneti aboneliğe başladığınız ilk ay değil bir sonraki ay itibari ile kullanırsınız.

Örnek vermek gerekirse 1 Ocak tarihinde Turknet referans kodu kullanarak aboneliğinizi başlattınız. Şubat ayının ilk haftasında, Ocak ayına ait faturanız gelecektir. Bu faturayı son ödeme tarihi geçmeden önce zamanında ödemeniz durumunda Mart ayında gelecek olan Şubat ayı faturanız 0 TL olacaktır. Bu sayede Şubat ayı interneti bedavaya gelmiş olacaktır.

TurkNet’e Başvurduktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

Başvuru işlemlerinizi tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey kurulum ekibini beklemek. Kurulum ekibi geldiği zaman gerekli belgeleri doldurup imzaladıktan sonra ekibe teslim ediniz. TurkNet abonesi olmak işte bu kadar kolay.

Güncel TürkNet Davet Kodu İle Hemen TürkNet’e Geç

Herhangi bir internet servis sağlayıcısı ile çalışıyor ve mutlu değil misiniz? Servis sağlayıcınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Hemen şimdi TürkNet’e geçiş başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik TürkNet 120 TL’ye kadar cayma bedelini sizin adınıza ödemektedir. Bu sayede hemen şimdi TürkNet abonesi olabilir ve güncel Türknet davet kodu olan “RGH21RP55GXU” kodunu kullanarak 1 ay ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Peki geçiş işlemi nasıl olacak?

Müşteri hizmetlerini arayarak “RGH21RP55GXU” davet kodu ile birlikte TürkNet’e nakil yaptırmak istediğinizi söyleyin ve aboneliğinizi başlatın. Sonrasında başvuru belgelerinizin çıktısını alın ve gerekli alanları doldurarak imzalayın. Hali hazırda alt yapınız olduğundan dolayı kurulum ekiplerinin adresinize gelmeyeceği için bu başvuru belgelerini kargoya vermeniz gerekiyor.

MNG kargo şubesine giderek başvuru belgelerinizi TürkNet’e göndermelisiniz. Belgelerinizi bu noktada müşteri hizmetlerinden öğreneceğiniz müşteri numaranız ile birlikte ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Türknet aboneliğiniz başladığı zaman önceki servis sağlayıcınızın verdiği internet kesilecektir. Sonrasında Türknet’in size verdiği kullanıcı adı ve şifre ile modeminizin kurulumu hemen yapabilirsiniz. Modem kurulumu konusunda sorun yaşarsanız yine 0850 288 8081 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Modeminizin markasına ve modeline göre sizlere adım adım Türknet modem kurulumu nasıl yapılır anlatacaklardır.

Eğer ki buna rağmen başarısız olursanız ve bizim güncel Turknet davet kodu kullanarak aboneliğinizi başlatmışsanız bizlere ulaşmanız durumunda modem kurulumu konusunda yardımcı oluruz. Yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Türknet Davet Kodu İle İnternet Hızım Nasıl Olur?

Türknet’in size sunabileceği maksimum internet hızı yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca aynı şekilde modeminize bağlı olarak da internet hızınız değişiklik gösterecektir. Modeminiz ADSL ise daha düşük internet hızı alırken modeminiz VDSL ise daha yüksek internet hızı almanız mümkündür.

Bulunduğunuz bölgeye göre Türknet’e geçtiğinizde ne kadarlık bir internet hızı alabileceğinizi merak ediyorsanız buraya tıklayarak adrese göre hızı şimdiden görebilirsiniz.

Türknet’in en büyük avantajı olan AKN ve taahhüt olmadan internet ile birlikte Türkiye’nin en hızlı internetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncel Türknet Davet Kodu Paylaş Kazan

İnternet sitemizde bu sayfamız içerisinde Türknet davet kodunu paylaşabiliriz. Güncel Turknet davet kodu ile hem siz hem de ziyaretçilerimiz kazanabilirsiniz. Bizim referans kodumuzu kullanarak abonelik başlatan TürkNet aboneleri, bize ulaşarak davet kodunu bu sayfadan yayınlatabilir.

Ayrıca yazımızı sosyal medya hesaplarında paylaşıp, linklerini bize yorum kısmından ileten kişilerin Turknet referans kodu bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır. Paylaşım yapmamız için yapılması gereken tek şart faturaların otomatik olarak ödeniyor olduğunu göstermeniz gerekmektedir. Bu şartı ziyaretçilerimizi mağdur etmemek için ne yazık ki şart koşmak zorundayız.

Toparlamak gerekirse bizim Turknet davet kodumuzu kullanarak abone olan kişiler, faturalarını otomatik ödemeye verdiklerini kanıtlamaları durumlarında referans kodlarını sayfamızda paylaşmaktayız. Ayrıca yazımızı sosyal medya hesaplarında paylaşan ve yine otomatik ödemede faturalarını ödeyen kişilerinde referans kodlarına yazımızda yer vereceğiz.

Paylaşım linkleri ile birlikte otomatik ödeme kanıtını bize mail üzerinden iletebilirsiniz. Blog yazarı, internet sitesi olan kişiler, güçlü sosyal medya hesabı olan kişiler bizimle iletişime geçerse karşılıklı fayda karşılığında da referans kodlarını sitemizde yayınlayabiliriz.

Paylaş:
Önceki Yazı
Barty Promosyon Kodu
Sonraki Yazı
En İyi Telefon

1 Yorum

  • Eylül 24, 2021 at 11:51 pm
    Muhammed abdullah

    Ben sizin davet kodunuzu geçiş yaparken verdim daha 6 gün oldu faturayı zamanında yatıracaz sizde yatırırsanız sizde bir ay ucretsizbinternet kualacaksınız ikimizde yararlanacaz

    Cevap

Yorum Yap