15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
modanisa 11.11

Modanisa 11.11

Modanisa 11.11 indirimi 2020 senesinde de damga vuracak. Geçen sene 11.11 indirimi kapsamında yaptıkları büyük oranda indirimler ile birlikte müşterilerini sevindirdi. Özellikle Modanisa saat 11 indirimi gerçekten birçok müşterisinin beğenisini kazandı. Bu sene de çok ciddi indirimler planlayan marka, yine indirimleri ile gündem olmayı başaracak. Ayrıca modanisa indirim kodu kullanarak daha da avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Modanisa indirim kuponu için aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli. Dilerseniz “Modanisa İndirim Kodu” sayfamıza giderek diğer Modanisa kuponlarını da görebilirsiniz.

İndirim Kodu

Modanisa 11.11 İndirimi

Geçen sene yaptıkları büyük oranlardaki indirimler ile birlikte özellikle modanisa 11 TL indirimi büyük takdir topladı. Kampanya 3 gün boyunca sürerken, her gün sabah saat 11.11 de seçili ürünleri 11 TL’den alma fırsatını müşterilerine sundu. Üstelik bu fırsat tam olarak her gün 1 saat 11 dakika sürdü. Bu sene de benzer bir kampanya yapılacağı ile ilgili duyumlar devam ediyor.

Tesettür giyimin ülkemizdeki öncülerinden biri olan Modanisa, birçok farklı kategoride ürünü müşterilerin beğenisine sunuyor. Tesettür modasını belirleyen ünlü modacıların tasarımlarının yer aldığı Modanisa’da fiyatlar ise gerçekten uygun. Üstelik tamamen yerli bir giyim firması olması ve direkt üretici olmaları nedeniyle fiyatları uygun. Ayrıca yine bu sayede indirim dönemlerinde çok ciddi indirimler yapabiliyorlar. Bu sene de Modanisa 11.11 indirimlerini beklemenizi kesinlikle öneririz. Uygun fiyata her türlü tesettür giyim ürününü ekstra indirimler ile satın alabilirsiniz.

Ayrıca internet sitemizden alacağınız Modanisa indirim kodu ile birlikte bu indirimlere ek indirimler kazanabilir ve daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Modanisa alışverişlerinizde 1indirimkodu.com internet sitesinden ücretsiz olarak alacağınız Modanisa indirim kuponu ve indirim kampanyaları ile birlikte daha da uyguna alışveriş yapabilirsiniz.

Modanisa 2 Al 1 Öde Kampanyası

Modanisa tarafından yapılan diğer bir büyük kampanya ise Modanisa iki al bir öde kampanyasıydı. Hemen hemen tüm ürünlerde geçerli olan bu kampanya ile 2 adet ürün aldığınızda sadece 1 adet ödeme yapmanız yeterli oluyordu. 2 al 1 öde tesettür özellikle en çok tercih edilen kampanyalarından biri olmuştu. Bu sene de aynı şekilde benzer bir kampanya Modanisa tarafından yapılacağı düşünülüyor. Müşterilerden bu kadar fazla olumlu dönüş alan bir kampanyanın bu sene de yapılacağını düşünüyoruz.

Modanisa 11 TL

Modanisa’da birçok ürün çok uygun fiyatlara satılıyor. Özellikle Modanisa Şahane Cuma, Modanisa 11.11, Modanisa Yeni Yıl İndirimi, Modanisa Bayram İndirimi ve daha birçok özel günde ekstra ciddi indirimlerde yapıyorlar.

Modanisa 11.11 indirimi kapsamında geçen sene birçok ürününü belirli saatlerde sadece 11 TL’ye sattı. Tüm 11.11 indirimi bu kadar değildi fakat Modanisa 11 TL indirimi en çok beğenilen indirimlerinden bir tanesi oldu. Bu sene de 11.11 indirimleri Modanisa markası için sitemizde sizlere paylaşmaya çalışacağız.

Modanisa indirimlerine ek olarak modanisa indirim kodu kullanarak indirimlerinizi katlamak mümkün. Bunun için sitemizdeki kupon kodu sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.

Paylaş:
Önceki Yazı
Gratis Promosyon Kodu
Sonraki Yazı
Trendyol İndirimi Ne Zaman?

2 Yorumlar

 • Avatar
  Eylül 30, 2020 at 6:50 pm
  ceylin

  Modanisa indirim kuponu için çok teşekkür ederim hemen kullandım indirim kodunu. Modanisa şahane cuma içinde indirim kodu paylaşır mısınız ?

  Cevap
 • Avatar
  Ekim 27, 2020 at 9:24 pm
  nNisan

  modanisa 11.11 indirimleri ne zaman? Direkt 11.11 de mi başlayacak yoksa daha erken mi?

  Cevap

Yorum Yap