15 49.0138 8.38624 0 4000 1 https://1indirimkodu.com 300 true
dolap indirim kodu

Dolap İndirim Kodu

Dolap indirim kodu ile tasarruf etmenin keyfini çıkarın. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de alım gücü ne yazık ki zamanla düşmeye başladı. Düşen alım gücü de yeni tasarruf arayışlarını ortaya çıkardı. Dolap.com internet sitesi ve mobil uygulaması da 2. el kıyafetlerinizi satabileceğiniz ve 2. el kıyafetlerini alabileceğiniz bir alışveriş sitesi. 2. el kıyafet alışverişi ile tasarruf etmenin yanında bir de kullanacağınız dolap indirim kodu ile çok uygun fiyatlara kaliteli kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Üstelik bu kıyafetlerin bir çoğu dünyaca ünlü markaların ürünleri. Birçok insanın dolabında sadece bir kere giydiği veya hiç giymediği, köşeye atılmış kıyafetleri var. Şimdi dolap.com ile bu kıyafetlerinizi satarak yenilerini alabilirsiniz. Ayrıca yeni alımlarda dolap kupon kodu kullanarak daha da tasarruf edebilirsiniz.

dolap.com internet sitesinde kullanabileceğiniz dolap indirim kodu ve dolap kupon kodu için aşağıdaki “Kodu Aç” butonuna tıklamanız yeterli. 1indirimkodu.com internet sitemizde yer alan indirim kodları sayesinde alışverişlerinizde tasarrufun keyfini çıkarın.

İndirim Kodu

Gelişen teknoloji ile birlikte online alışveriş imkanları da gelişmeye ve büyümeye başladı. İhtiyacınız olan her türlü ürünün alışverişinde artık yüzlerce mağazayı tek tuşla gezip en uygun fiyata olanı satın alabiliyorsunuz. Üstelik kullanabileceğiniz indirim kodları ile birlikte bu alışverişlerinizi çok daha uyguna getirmeniz de mümkün. Bizde sizlere internet üzerinden satış yapan hemen hemen her alışveriş sitesinin en güncel indirim kodlarını ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin alışveriş yapmak istedikleri sitenin adını, 1indirimkodu.com sitesinin arama bölümüne yazmanız yeterli. Mağazanın kendine ait yazıyı ziyaret edip en güncel indirim koduna ulaşabilirsiniz.

Dolap İndirim Kodu Ve Kampanyaları

dolap-indirim-kodu-kampanyalari
Dolap İndirim Kodu Ve Kampanyaları

Dolap uygulaması üzerinden kullanacağınız dolap indirim kodu ile birlikte çok büyük avantajlar ve fırsatlar yakalayabilir, büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Dolap uygulamasını eski zamanların “Bit Pazarı” adı verilen ikinci el alışveriş yerlerinin modernleşerek internet sektörüne taşınmış hali olarak görebiliriz. Fakat dolap uygulamasının avantajı ise herkesin kendi ürünlerini kendi satması yani direkt müşteri ile son alıcının birebir buluşması. Ayrıca gerçekten birbirinden kaliteli, orijinal ve dünyaca ünlü markaların ürünlerini bulabiliyorsunuz.

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran Dolap uygulaması, aslında çok basit bir mantık üzerinden çalışıyor. Birçok insan beğenerek aldığı kıyafetleri bir süre giydikten sonra giymeyi bırakıyor. Bazense yeni bir kıyafet aldıktan sonra fiziki değişimler nedeniyle neredeyse hiç giyemeden dolaplarımızda öylece kalıyor. Hatta bu durum bazen öyle noktalara ulaşıyor ki, etiketi bile sökülmemiş şekilde öylece kalan kıyafetler bile kalabiliyor. Dolap uygulaması ise o dolaplarda kalan, kullanmadığınız ürünlerinizi satmanıza imkan sağladığı gibi uygun fiyatlara aynı şekildeki ürünleri satın almanızı sağlıyor. Üstelik sadece kıyafet değil çanta ve ayakkabı gibi birçok farklı kategoride ürün bulmanız mümkün.

Kısacası dolap uygulaması, kullanmadığınız kıyafetlerinizi satabileceğiniz ve yerine yenilerini alabileceğiniz bir pazar sitesidir. Dolap uygulaması hem kullanmadığınız kıyafetlerinizi değerlendirebileceğiniz hem uygun fiyata yeni kıyafetler alabileceğiniz bir tasarruf yolu. Üstelik kullanacağınız dolap indirim kodu ile satın alacağınız ürünleri çok daha uygun fiyatlara alabilir ve tasarrufun keyfini çıkarabilirsiniz.

Dolap İndirim Kuponu Nasıl Kazanılır?

Ne yazık ki yükselmeye devam eden döviz kurları nedeniyle dünyaca ünlü markalarının ürünlerinin fiyatları da sürekli olarak artmaya devam ediyor. Siz de bu artışlar sonrasında artık ikinci el alışverişe sıcak bakmaya başladıysanız ve dolap uygulaması üzerinden alışveriş yapmaya karar verdiniz. Peki bu alışverişi nasıl daha uygun hale getirebilirsiniz? Cevap tabi ki de dolap indirim kodu ile. Peki bu dolap indirim kuponu nasıl kazanılır? Nereden bulunur?

Dolap kupon kodu bulmak için tek yapmanız gereken 1indirimkodu.com internet sitemizi ziyaret etmek. Çünkü biz internet sitemizde, siz değerli ziyaretçilerimiz için en güncel dolap kupon kodu ve dolap indirim kodu paylaşımı yapıyoruz. Üstelik bu dolap indirim kuponu için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyor ve herhangi bir anket doldurma ve benzeri şartlar koşmuyoruz.

Dolap İndirim Kodu Kazan

Sizin dolap indirim kodu kazan için yapmanız gerekenler ise;

 • 1indirimkodu.com internet sitemize giriş yapmak.
 • Dolap İndirim Kodu” yazımızı ziyaret etmek.
 • Yazımızın ilk paragrafında yer alan kuponun altındaki “Kodu Aç” butonuna tıklamak. “Kodu Aç” butonuna tıklamanız ile birlikte en güncel dolap kupon kodu ekranınıza gelecektir.

Peki biz bu dolap kupon kodu ve dolap indirim kodu haberlerine nasıl ulaşıyoruz? Bu kupon kodlarını nasıl buluyoruz? Bu soruya kısaca cevap vermek gerekirse, 1indirimkodu.com internet sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz yerine;

 • Dolap uygulaması üzerinden gelen bildirimleri takip ediyoruz.
 • Dolap uygulaması sosyal medya hesaplarını takip ediyoruz.
 • Dolap uygulaması ile reklam ve sponsorluk anlaşması olan influencerları takip ediyoruz.
 • Dolap.com internet sitesindeki kampanyaları aktif olarak takip ediyoruz.

Bu işlemleri sizlerde yaparak dolap kupon kodu ve dolap indirim kodu kazan işlemi yapabilirsiniz. Fakat bu işlemleri yapacak ve bu sayfaları takip edecek vaktiniz yoksa üzülmenize gerek yok. Çünkü sizin yerinize sürekli olarak bu işlemleri ve takibi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 1indirimkodu.com internet sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimizin tek yapması gereken internet sitemizi ziyaret etmek ve en güncel dolap indirim kodunu almak. Ayrıca unutmadan ekleyelim 1indirimkodu.com internet sitemizde sadece dolap.com indirim kodu değil, Trendyol indirim kodu, Defacto indirim kodu, Koton indirim kodu, Morhipo indirim kodu, FLO indirim kodu gibi birçok alışveriş sitesinin indirim kodlarını bulabilirsiniz. Bu sayede hem para hem zaman tasarrufunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Dolap İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Hiç kullanılmamış olsa bile ikinci el ürünlerin fiyatları çok daha uygundur. Ayrıca ikinci el ürünlerde pazarlık etme gibi imkanınız da bulunuyor. Normal alışveriş sitelerinde bu pazarlık imkanını bulamazsınız. Fiyat nettir ve ister alırsınız ister almazsınız. Ama dolap uygulaması üzerinden pazarlık yaparak yeni indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden bulabileceğiniz dolap indirim kodu ile birlikte satın almak istediğiniz ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Peki bu dolap indirim kuponu nasıl kullanılır? Hazırsanız dolap indirim kodu kullanımını adım adım anlatalım.

Adım Adım Dolap İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Dolap uygulaması kupon kodu kullanmak için ilk olarak dolap.com internet sitesine girmeniz veya dolap uygulamasını açmanız lazım. Sonrasında satın alacağınız ürünleri seçerek, ürünün yanında yer alan satın al butonuna basmalısınız.

 1. 1indirimkodu.com internet sitemize giriş yaparak, dolap kupon kodu yer alan “Dolap İndirim Kodu” yazımızı açın. Karşınıza çıkan kuponun altında yer alan “Kodu Aç” butonuna tıklayın.
 2. Kodu Aç” butonuna tıklamanız ile birlikte ekranınıza açılacak pencere içerisinde dolap indirim kuponu yer alacak. Bu kupon kodunu kopyaladıktan sonra uygulamaya veya internet sitesine geri dönün.
 3. Uygulama veya internet sitesinde “Satın Al” dedikten sonra geldiğiniz sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin hemen altında yer alan “Kupon Kodu Kullan” butonuna basın.
 4. Açılan kutucuk içerisine internet sitemizden kopyaladığınız dolap indirim kuponunu yapıştırın ve onaylayın. Alışverişiniz kupon şartlarını sağlıyorsa anında fiyat ucuzlayacaktır. Sonrasında ödemeyi yapabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimiz dolap.com üzerinden satın alacağınız ürünleri keyifle giyip eskitirken biz sizler için yeni dolap kupon kodu bulmak ve yeni kampanya haberlerini sizlere duyurmak için çalışmaya devam edeceğiz. 1indirimkodu.com internet sitesi sayesinde yaptığınız indirimli alışverişten arkadaşlarınıza bahsetmeyi unutmayın.

Dolap Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Dolap uygulaması nasıl kullanılır, ikinci el kıyafet almak ve satmak için ne yapmanız gerek kısaca bahsedelim. Dolap uygulaması kullanmaya başlamak için ilk olarak uygulamayı cep telefonunuza indirmeli veya dolap.com internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olmalısınız. Sonrasında anında ikinci el ürünleri inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ürün satmak için ise, üye olduktan sonra satmak istediğiniz kıyafetlerin fotoğrafını çekerek siteye yükleyin. Sonrasında birilerinin sizin ürününüzü inceleyip teklif yapmasını veya satın almasını bekleyin.

Dolap Uygulaması Komisyon Oranları Ne Kadar?

dolap kupon kodu
Dolap Kupon Kodu – Dolap Uygulaması Komisyon Oranları

Dolap uygulaması üzerinden satacağınız ürünlerde, satış sonrasında sizlerden belirli miktarda bir komisyon alıyor. Bu komisyon oranları ise şu şekilde:

 • 0 ile 20 TL arası satışlarda %20 komisyon
 • 20 ile 999 TL arası satışlarda %17 komisyon
 • 1000 TL ve üstü satışlarda %10 komisyon

Görüldüğü gibi dolap uygulaması tarafından satış başı talep edilen komisyon miktarı sattığınız ürünün fiyatına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu komisyon oranları için hesabınızda en az 10 adet ürün yüklü olması gerekmektedir. 10 üründen daha az ürün ekliyse dolap uygulaması komisyon oranı %20 olarak sabitlenmiştir.

Dolap üzerinden kıyafet satın alırken ise herhangi bir komisyon ödemenize gerek yok. Ayrıca dolap üzerinden alışveriş yapmak için herhangi bir ürün satışa çıkarma zorunluluğunuzda bulunmuyor. Alıcı iseniz dilediğiniz ürüne teklif verebilir veya anında satın alabilirsiniz. Hatta alıcılar dolap indirim kodu kullanarak çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapma imkanına da sahip.

Dolap Uygulaması Güvenilir Mi?

Dolap uygulaması güvenilir mi? Dolap uygulaması nasıl? Dolap uygulaması güvenli mi? Dolap nasıl bir site? Bu soruları sorduğunuzu duyar gibiyiz. İlk olarak söylemek isteriz ki yaptığınız ödemeler kesinlikle ve kesinlikle güvence altında. Çünkü gerek uygulama üzerinde gerek internet siteleri üzerinde 3D Secure ve SSL Sertifikası ile kullanıcı verileri güvence altına alınmıştır.

Dolap uygulaması ayrıca alıcı ile satıcı arasında “Güvenli Ödeme” yöntemi kullanıyor. Bu yöntem sayesinde satın aldığınız ürün elinize hasarsız ve eksiksiz olarak geçtiği zaman onay vermeniz ile birlikte ödediğiniz tutar satıcıya teslim ediliyor. Kısacası siz ürünü teslim alıp, satış işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini onaylamadan önce ödediğiniz miktar kesinlikle ve kesinlikle satıcıya aktarılmıyor. Eğer satın aldığınız ürün hasarlı veya eksik gönderildiyse ürünü tekrar iade ederek yaptığınız ödemeyi tekrar hesabınıza alabilirsiniz.

Dolap uygulaması yıllardır ülkemizde birçok ikinci el alışverişe aracılık yaptı. Üstelik birçok ünlü de bu uygulamayı kullanarak kullanmadıkları kıyafetlerini satışa çıkardı. Bu ünlü isimlerin kıyafetlerini çok uygun fiyatlara sizlerde satın alabilirsiniz. Ayrıca dolap indirim kodu kullanarak zaten uygun fiyatlı olan ürünlere ekstra indirimli sahip olabilirsiniz. Dolap uygulamasını kullanarak ikinci el alışveriş yapan ünlülerin bazıları ise:

 • Merve Sevin
 • Çağla Şikel
 • Müge Anlı
 • Esra Ceyhan
 • Danla Biliç
 • Fulya Zenginer

Ve daha birçok ünlü dolap uygulaması üzerinden kıyafetlerini satıyor.

Dolap Uygulamasındaki Ürünler Orjinal Mi?

Dolap uygulamasını kullanmayana başlayacak kişilerin kafasındaki en büyük soru işareti ise ürünlerin orjinal olup olmadığıdır. Dolap uygulaması da kullanıcılarına daha güvenli bir alışveriş imkanı sağlamak için ürün orijinal mi değil mi sorusunu kafalardan silecek bir uygulama geliştirdiler. Dolap dedektifi adı verilen bu uygulama ülkemizde bir ilk olma özelliği taşıyor. Peki dolap dedektifi nedir?

Dolap Dedektifi Nedir?

Dolap uygulamasının sunduğu bu hizmet ile birlikte satın alacağınız ürünleri bedava bir şekilde orijinallik kontrolünden geçirebiliyorsunuz. Örneğin dünyaca ünlü bir markanın bir ayakkabısı, dolap üzerinden bir satıcı tarafından satışa çıkarılmış. Fiyatı gayet uygun ve bu ayakkabıyı satın almak istiyorsunuz. Fakat kafanızda acaba bu ürün orijinal mi yoksa sahte mi tarzında bir soru oluştu. İşte tam bu noktada dolap dedektifi devreye giriyor. Dolap dedektifi uygulamasını kullanarak ürününü kontrolden geçirilmesini talep ediyorsunuz. Sonrasında ürün orijinal mi yoksa sahte mi kesin ve net bir şekilde sizlere bilgi veriliyor. Üstelik bu hizmeti dolap uygulaması üzerinde satılan tüm ürünlerde ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Paylaş:
Önceki Yazı
İtopya İndirim Kodu
Sonraki Yazı
Morhipo İndirim Kodu

11 Yorumlar

 • Avatar
  Eylül 28, 2020 at 5:21 am
  Aylin

  Dolap uygulamasında birçok ünlü influencer ve oyuncu kıyafetlerini satıyor ve gerçekten neredeyse hiç giyilmemiş 0 kıyafetler uygun fiyatlara satılıyor. Dolap indirim kodu kullanarak satın alıyorum ben de teşekkür ederim.

  Cevap
 • Avatar
  Eylül 30, 2020 at 10:25 pm
  ceylin kendal

  Dolap uygulaması üzerinden sıfır ürünler buldum, gerçekten hiç kullanılmamış. Dolapta zaten çoğu ürün çok ucuz ve dolap indirim kodu sayesinde sanki bedavaya aldım,kendi mağazasından alsam aynı ürünü çok yüksek para ödemem gerekecekti

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 5, 2020 at 9:22 pm
  Sıla

  danla bilic dolap kodu ile birlikte indirimli alışverişyaptım teşekkür ederim.

  Cevap
 • Avatar
  Aralık 23, 2020 at 10:06 pm
  Defne

  Bende işe yaramadı nedense yardımcı olabilir misiniz?

  Cevap
  • Avatar
   Aralık 23, 2020 at 10:19 pm

   Merhaba,

   En yakın zamanda aktif dolap indirim kodu paylaşacağız tekrardan. İyi alışverişler dileriz.

   Cevap
 • Avatar
  Ocak 16, 2021 at 7:25 pm
  Gulden

  Kodları giriyorum ama çalışmıyor,yardımcı olabilir misiniz?

  Cevap
 • Avatar
  Ocak 24, 2021 at 3:41 pm
  Arzu

  Ne zaman paylaşacaksiniz

  Cevap
 • Avatar
  Ocak 26, 2021 at 6:45 pm
  By

  Kodları giriyorum fakat geçersiz diyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  Cevap
 • Avatar
  Şubat 21, 2021 at 5:59 pm
  Semra

  Dolap uygulaması güzel ama madur edildim. Aldığım bebek arabası kırık olarak geldi ve bunun öncesinde kargoyu kargocularin yanında açmam gerektiği bilgisi verilmedi. Tutunak tutulması gerekiyormus bilmiyordum. Ve itirazı kayıt ile göndermiş satıcı. Bu eğer ürüne zarar gelirse benim kargo konusunda hak sahibi olamıcam anlamına geliyormuş. Dolap uygulaması bunu göz ardı ederek sözde güvenli alışverişin mağduru olan bizim paramızı itirazıma rağmen karşı tarafa aktardı.Ve ben kullanilmicak ürüne para ödedim. Paramda ürünümde yok şuan. Magduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  Cevap
  • Avatar
   Şubat 21, 2021 at 7:01 pm

   Merhaha Semra Hanım,

   1indirimkodu.com internet sitesi olarak Dolap uygulaması ile ilgili bir bağımız bulunmamaktadır. Biz sadece ziyaretçilerimizin indirimli alışveriş yapmasını hedefleyen bir internet sitesiyiz. Gerekli şikayetiniz ile ilgili sizlere ne yazık ki yardımcı olamayacağız.

   Cevap
 • Avatar
  Mart 6, 2021 at 1:59 pm
  Naz

  Yeni güncel kodLar istiyoruuuuzzz

  Cevap

Yorum Yap